dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

800 964 zł70 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Miłosza

Wrocław,dolnośląskie

95,70 zł/m²62 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 61 m stan deweloperski - Nowe Promenady - Tru Development. Adres, który buduje wizerunek firmy. Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 61 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończony lokal o statusie mieszkalnym Na sprzedaż wyjątkowy apartament w inwestycji Żeromskiego 15 , położonej w malowniczej części Szklarskiej Poręby - Białej Dolinie. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł98 m² 5 065,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości prezentuje atrakcyjny lokal na sprzedaż w centrum Świdnicy! podstawowe informacje Powierzchnia: 98,5m 2 Cena ofertowa: 499 000 zł (do negocjacji) Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

831 215 zł70 m² 11 932,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Robotnicze

Jelenia Góra,dolnośląskie

509 000 zł48 m² 10 604,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w budynku z 2020 roku, w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł33 m² 17 773,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokoje/ Jagodno/ ul. Drabika Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie położone na 1. piętrze w budynku z 2024 roku z windą i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łąkowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

71,82 zł/m²110 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 110 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Kamieńca Wrocławskiego przy ul. Łąkowej. Nieruchomość po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gitarowa

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł86 m² 9 919,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwustronne możiwość podziału na dwa mieszkania! rozkładowe przestronne! salon - 40 mkw! Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Gitarowej. Mieszkanie składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł32 m² 89,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia, od 01.05, nowe budownictwo Komfortowe mieszkanie na wynajem idealne dla pary, studentów, obcokrajowców lub osób ze zwierzętami Powierzchnia: 32 m + balkon Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łażany

Łażany,dolnośląskie

149 000 zł60 m² 2 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wombat Nieruchomości prezentuje: mieszkanie z potencjałem - Łażany, 60 m , 2 pokoje świetna cena 149 000zł do negocjacji! Lokalizacja: łażany (gm. Żarów) Powierzchnia: 60 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł144 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewniam pełne wsparcie w zakupie tej lub innej nieruchomości! Nie płacisz za moją obsługę - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

2 390 zł39 m² 61,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

793 390 zł61 m² 13 006,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na I piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiej na Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

345 000 zł56 m² 6 109,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa, atrakcyjna cena Mieszkanie o powierzchni 56,47 m2, na III piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego w Ścisłym centrum miasta (al. Niepodległości). Lokal posiada 3 pokoje, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

959 000 zł131 m² 7 344,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Dostępny dom to Szereg środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130,58 m na działce o pow. 113,90m2. Parter to typowa strefa dzienna z dużym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Estońska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Estońska | Wrocław Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta może być dla Ciebie Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Brzezinka Średzka,dolnośląskie

1 349 000 zł128 m² 10 539,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zielona okolica | blisko wrocławia | ogród | spacerem na stację pkp. Jeśli szukasz miejsca, które zapewni ciszę, przestrzeń i kontakt z naturą, a jednocześnie pozwoli szybko dotrzeć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł58 m² 12 586,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 58 m2 położone przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Lokal wyróżnia się przemyślanym rozkładem pomieszczeń oraz atrakcyjnym położeniem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia w pełni umeblowane, funkcjonalne studio z balkonem tuż przy rzece w Centrum Wrocławia! Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

635 001 zł40 m² 15 737,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,35m2 + loggią o pow. 6,61m2. Znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaciarska

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie - Stare Miasto, ul. Łaciarska Do wynajęcia urokliwe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w klimatycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lesica

Lesica,dolnośląskie

115 290 zł1 281 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż trzy wyjątkowo położone działki budowlane w urokliwej i cichej miejscowości Lesica (gmina Międzylesie, powiat kłodzki), w sercu Gór Bystrzyckich. Lokalizacja: lesica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Canaletta

Wrocław,dolnośląskie

2 949 999 zł290 m² 10 172,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Na sprzedaż, położony na zielonych Bartoszowicach, skrajny segment szeregu o powierzchni 290m2, 4 kondygnacjach i 5 pokojach. Duży taras z widokiem na zielony ogród znakomicie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Różana

Spalona,dolnośląskie

189 036 zł2 124 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Spalona (gm. Kunice). Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia działki 0,2124 ha , numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

587 694 zł36 m² 16 471,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ponad 35 m z balkonem, położone na 8 piętrze nowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Kowary,dolnośląskie

175 000 zł35 m² 5 114,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kawalerka po remoncie w sercu Kowar idealna inwestycja lub pierwszy własny kąt! Lokal o powierzchni 35 m2 usytuowany na 2 i ostatnim piętrze budynku. Nieruchomość jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł151 m² 7 619,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Ostatni dom w promocyjnej cenie! Zadzwoń i umów się na prezentację. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

409 999 zł26 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na sprzedaż Wrocław, ul. Krucza Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka zlokalizowana przy ul. Kruczej we Wrocławiu idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora szukającego mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gorzelin

Gorzelin,dolnośląskie

209 000 zł1 496 m² 139,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 14,95 ar w Gorzelinie przy drodze asfaltowej. Działka w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Możliwość wydzielenia działki o powierzchni 10 ar. W mpzp posiada:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł52 m² 47,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze (poddasze) w domu wielorodzinnym przy ul. Słonecznej, na wrocławskiej Klecinie. Lokal posiada niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

894 572 zł52 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum Wrocławia | 52,01 m2 | pierwsze piętro | wysoki standard budynku Zadzwoń do mnie nawet po 18 :) To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

589 000 zł72 m² 8 180,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w centrum Jeleniej Góry. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Środa Śląska,dolnośląskie

549 000 zł81 m² 6 775,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie z loggią i piwnicą, ul. Legnicka, środa Śląska Przedmiotem oferty jest komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81,03 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

484 659 zł44 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 3 pokojowe rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 44,1 m kw. na Grabiszynie we Wrocławiu. - lokalizacja i komunikacja Bardzo dobre połączenia tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie 58 m | 2 balkony | klimatyzacja | garaż podziemny w cenie | osiedle strzeżone Do wynajęcia, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowo wyposażony apartament w centralnej części uzdrowiska Cieplice w nowo wybudowanym budynku. Obiekt znajduje się w spokojnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

235 000 zł64 m² 3 674,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z małym ogródkiem , usytuowane w spokojnej okolicy na pograniczu Szczawna-Zdroju i wałbrzyskiego Konradowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł45 m² 59,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,1 m , położone przy ul. Zwycięskiej na Partynicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

672 221 zł42 m² 16 020,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 41,96m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Układ powierzchni składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²84 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 84 m, położony na parterze kamienicy przy ul. Komuny Paryskiej we Wrocławiu.Lokal składa się z: 4 pomieszczeń, łazienki z toaletą.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij