dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

948 000 zł53 m² 17 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu w prestiżowej inwestycji Sienkiewicza Résidence. Wysokie Sufity! nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

250 000 zł244 m² 1 023,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 209 m²

= rezerwacja = = wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu malowniczo usytuowany dom, w stanie surowym zamkniętym, położony w miejscowości Czarny Bór, przy ulicy Polnej 17. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Podwale

Wałbrzych,dolnośląskie

2 800 zł51 m² 55,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferuję trzypokojowe, słoneczne mieszkanie usytuowane w inwestycji "nowe Podzamcze", przy ulicy Alei Podwale 2. Nieruchomość, w której znajduje się przedmiotowe mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Góralska

Wrocław,dolnośląskie

584 000 zł37 m² 15 943,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Cena promocyjna! Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

657 000 zł73 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1865

Sprzedaż Mieszkania w Centrum Wrocławia - ul. Podwale/zelwerowicza rezerwacja Lokalizacja: wrocław, centrum, róg ul. Podwale i Zelwerowicza Opis: oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

199 000 zł90 m² 2 655,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do zaoferowania budynek ok. 90m2 pół bliźniaka usługowo - mieszkalnego Budynek mieszkalno - usługowy 90 m2 Do budynku przyłączony prąd. Media: ogrzewanie z sieci - ciepłowni gazowej, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł65 m² 9 766,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Strzegomskiej (nowy Dwór) Dwustronny układ (północ-południe) zapewnia doświetlenie pomieszczeń przez cały dzień, a pełen rozkład pomieszczeń gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

729 000 zł85 m² 8 549,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Drogi Z kostki brukowej! pompa ciepła! ogrzewanie podłogowe! duże działki! Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,dolnośląskie

685 000 zł68 m² 10 023 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:206 m²

Boleslavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej. Budynek posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Głogów,dolnośląskie

399 000 zł64 m² 6 283,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 63,5 m2 - Głogów, osiedle Chrobry Nieruchomość znajduje się przy ul. Grunwaldzkiej, w bardzo wygodnym i dobrze skomunikowanym punkcie miasta. W najbliższej okolicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

528 197 zł27 m² 19 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 300 zł37 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na II piętrze ( z windą), na nowym osiedlu w Bolesławcu. Nieruchomość cechują niezwykle luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

645 000 zł1 050 m² 614,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania wspaniała działka położona na granicach administracyjnej Karpacza i Miłkowa Działka rekreacyjna lub dla inwestora. Zgodnie z mpzp dopuszcza się budowę dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

229 000 zł38 m² 6 027,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nowe 2 pokoje po generalnym remoncie! okazja W super cenie Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję - ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m , które właśnie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Jawor,dolnośląskie

284 000 zł66 m² 4 303,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze mieści się w kamienicy blisko centrum na ul. Kolejowej. W budynku wymieniono dach i wszystkie instalacje. Klatka schodowa jest czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł58 m² 11 475,10 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje po remoncie przy Bulwarze Ikara. Winda, piwnica, oddzielna kuchnia i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

729 999 zł92 m² 7 923,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ostatnia sztuka/dom/ duży ogródek / do odbioru! Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej znajdują się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kwiatowa

Ślęza,dolnośląskie

1 499 999 zł117 m² 12 820,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Agent prowadzący: tel: (english version below Serdecznie polecam dom w miejscowości Slęża. Miejscowość położona 5 minut od Wrocławia zaledwie 25 min od centrum Wrocławia. Jest to nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł78 m² 8 904,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4pokojowe mieszkanie, na zielonym osiedlu, pełna infrastruktura mieszkanie do kupienia tylko za gotówkę Doradca klienta: tel: opis mieszkania: lokal znajduje się na 6. piętrze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

440 000 zł59 m² 7 482 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w miejscowości Łaziska. Mieszkanie 3 pokojowe, bezczynszowe, nowe, do wykończenia, w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowe mieszkanie 2 pokoje *zmywarka *płyta indukcyjna 4 palniki *lodówka z zamrażalnikiem *okap podłączony do pionu *schowek/garderoba *pojemne szafy * wygodne łóżko *pralka *duża kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

121,21 zł/m²66 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ciche miejsce w centrum miasta z licznymi kawiarniami i restauracjami na wyciągniecie ręki. Luksusowe apartamenty wykonane w nowoczesnej technologii, przemyślanej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł38 m² 4 494,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w dzielnicy Rusinowa - Osiedle Górnicze. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szkocka

Wrocław,dolnośląskie

3 799 zł60 m² 63,32 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 250 000 zł152 m² 8 212,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

English below Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu z segmentu premium położonego na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Wrocławskiej w Mokronosie Górnym miejsca gdzie luksus łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warzyńska

Brzeg Dolny,dolnośląskie

463 000 zł52 m² 8 835,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Brzeg Dolny ul. Warzyńska Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 52,4 m , położonego na parterze bloku na malowniczym osiedlu w Brzeg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Wojrowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 150 zł9 m²

 

Piętro:2/8

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Witam serdecznie, do wynajęcia pokój 1 osobowy (ok. 10 m2) przy ul. Wojrowickiej (boczna Strzegomskiej). Blisko przystanek autobusowy ( 16 linii) we wszystkie rejony miasta. Bez problemu dostaniesz się tam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

169 600 zł21 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali użytkowych w stanie deweloperskim. Lokale usytuowane są w pięknej odnowionej kamienicy, położonej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Komarno,dolnośląskie

699 000 zł300 m² 2 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu trzykondygnacyjny dom położony w Komarnie, tuż pod Jelenią Górą. Budynek murowany, z cegły, o powierzchni całkowitej 300 m2, użytkowej ok. 260.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościańska

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł72 m² 13 472,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zaprezentowania Państwu mieszkania 3-pokojowego, w pełni wykończonego i gotowe do zamieszkania, bez konieczności remontu. Nieruchomość położona jest przy ul. Kościańskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pałucka

Wrocław,dolnośląskie

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kozanów, ul. Pałucka (prawie w parku, w niedalekiej odległości od dh Astra) Oferujemy do wynajęcia przestronną, funkcjonalną, słoneczną kawalerkę (29 m2), usytuowaną na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

490 922 zł48 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Niniejsza propozycja dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 47,57m2, dostępnego od ręki, z balkonem. Na balkon o pow. 5,79m2 jest wyjście z salonu połączonego z kuchnią. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pichorowice

Pichorowice,dolnośląskie

80 000 zł1 100 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane na sprzedaż Pichorowice, gmina Udanin Na sprzedaż oferujemy dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Pichorowice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

999 000 zł168 m² 5 937,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Dotychczasowy dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Dom o powierzchni ok 168,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.