dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

2 750 zł58 m² 47,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W swojej ofercie posiadamy do wynajęcia wyjątkową nieruchomość premium Apartament stworzony został z dbałością o najmniejszy szczegół, wyróżnia go unikalny wygląd i topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

428 000 zł48 m² 8 834 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bolesłavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Proponowany lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

552 000 zł69 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w stanie deweloperskim. Mieszkania usytuowane są w pięknej odnowionej kamienicy, położonej w dzielnicy Tarninowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

359 000 zł61 m² 5 866,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!nowa cena! Lubisz gwar miasta, restauracje, bary, bycie w samym centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż prezentujemy Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w samym sercu Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł89 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz prywatności i wysokiego standardu w samym centrum Wrocławia? To mieszkanie na ostatnim (6.) piętrze przy ul. Tęczowej oferuje wyjątkowy komfort - na całym piętrze znajdują się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

418 721 zł48 m² 8 759,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Okmiany

Okmiany,dolnośląskie

214 972 zł33 m² 6 502 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 33,06 m2 składa się z: - salonu o pow. 10,77 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 500 000 zł240 m² 27 083,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w centrum Wrocławia przy Księcia Witolda w prestiżowym zakątku Wrocławia z widokiem na Odrę. . Możliwość prowadzenia każdej działalności w tym gastronomii. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł70 m² 12 396,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż fantastyczne, ciepłe i przytulne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70,10 mkw, w najlepszej dzielnicy Wrocławia, jak również Polski. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Uniwersytecki

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy pl. Uniwersyteckim. Idealne dla osób ceniących bliskość centrum, a jednocześnie spokój i kameralną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

590 000 zł96 m² 6 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szereg środkowy! bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone w gminie Czernica. Na parterze znajduje się: - wiatrołap 4,5 mkw - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł24 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: szczepin/ legnicka 33 Ilość pokoi:1 Metraż: 23,5m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3/10, blok z windą z 2021roku , balkon (9m2) Informacje dodatkowe: wolne od zaraz, możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

755 000 zł54 m² 13 981,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie tuż obok Parku Grabiszyńskiego. Adres: ul. Stolarska Wrocław - tuż obok ulicy Racławickiej. Cena: 755.000zł + 30.000zł za miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Lubin,dolnośląskie

564 045 zł61 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.22,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

655 555 zł67 m² 9 932,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku z końca lat 70. Budynek zadbany, usytuowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

11 000 zł147 m² 74,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej w Bielanach Wrocławskich. Pow. 147m2, 5 pokoi, 2 łazienki, garaż w bryle budynku + 2 miejsca postojowe, ogródek. Ogrzewanie gazowe, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Orkana

Jelenia Góra,dolnośląskie

222 108 zł892 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działkę budowlaną na nowo powstającym osiedlu przy ul. Orkana - na obrzeżach centrum miasta. Działka o powierzchni 892 m2 w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł42 m² 18 465,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, które stale zarabia i wypracowuje roi na poziomie ponad 6,5% w skali roku. To idealna propozycja dla tych, którzy szukają możliwości zainwestowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ołtaszyn/agrestowa/krzyki/na wynajem/2balkony/winda/top/2pok. Przedstawiamy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach na osiedlu Ołtaszyn. Jasny, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 900 zł68 m² 2 939,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne, rozkładowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji Starego Zdroju, blisko przystanków autobusowych, sklepów, dworca pkp i rozległych terenów spacerowych. Duży ,jasny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

359 000 zł50 m² 7 194,39 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Polecamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,90 m2 usytuowane na VIII piętrze na piekarach w Legnicy. *** Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, wokół osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Topolowa

Łozina,dolnośląskie

850 000 zł100 m² 8 508,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 99,90 m , położony w spokojnej wsi Łoziny, zaledwie 5 km od Wrocławia. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł54 m² 10 988 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , położone przy ul. Drobnera w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia. Z okien rozpościera się niepowtarzalny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł56 m² 67,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam na wynajem wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia - ul. Michalczyka - 10 minut od Rynku. Nieruchomość została wybudowana w 2024 roku w ramach projektu "apartamenty nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wrocław,dolnośląskie

7 500 000 zł22 573 m² 332,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: rataje - popularna i dynamicznie rozwijająca się dzielnica Oleśnicy. Charakterystyka działki Powierzchnia: ok. 22 573 m (2,25 ha) Wymiary: szer. ok. 50 m dł. ok. 460.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gniewomierz

Gniewomierz,dolnośląskie

600 000 zł355 m² 1 692,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:788 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w miejscowości Gniewomierz ( gmina Legnickie Pole). Dom w stanie surowym otwartym , usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Okmiany

Okmiany,dolnośląskie

203 254 zł31 m² 6 521 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy? Zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania deweloperskiego znajdującego się w zacisznej lokalizacji, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł45 m² 10 770,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne, narożne, doskonale doświetlone mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 45,4 m2 położone przy ul. Kolejowej w Przedmieściu świdnickim/stare Miasto we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołowe Lasy

Wołowe Lasy,dolnośląskie

419 900 zł60 m² 6 986,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 60,5 m z ogrodem ostatni lokal | Zielony Zakątek Wołów Oferta bezpośrednio od inwestora bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wołów

Wołów,dolnośląskie

399 900 zł60 m² 6 609,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na piętrze z poddaszem do aranżacji Zielony Zakątek Wołów Oferta bezpośrednio od inwestora bez prowizji Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

339 000 zł86 m² 3 962,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena W dół! zapraszamy! okazja! super okazja! mieszkanie Z garażem! zapraszamy! piękne mieszkanie Z cudownym widokiem na park I rzekę! ta nieruchomość musi być twoja :-).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

592 344 zł52 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania dla rodziny z własnym dużym ogródkiem? W spokojnej, zielonej i rozwiniętej okolicy? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

773 464 zł71 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania dla rodziny z własnym dużym ogródkiem i kuchnią z oknem? W spokojnej, zielonej i jednocześnie rozwiniętej okolicy? To może być to, czego szukasz. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

436 404 zł35 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz pierwszego mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Z własnym ogródkiem i w dobrej cenie? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

490 784 zł52 m² 9 420,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta propozycja może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł56 m² 12 453 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Wrocławski Rynek na wyciągnięcie ręki 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu miasta! Na sprzedaż wyjątkowe 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

434 401 zł52 m² 8 323,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

348 861 zł34 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej! Posiadamy wyłączność na sprzedaż inwestycji. W ofercie znajdą Państwo poglądowy rzut - w razie potrzeb z chęcią prześlemy pełną ofertę lokali!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubin

Lubin,dolnośląskie

341 905 zł36 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.16,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Oława

Oława,dolnośląskie

2 960 000 zł460 m² 6 434,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy wolnostojący budynek o wyjątkowej wszechstronności - idealny zarówno do celów usługowych, jak i mieszkaniowych. Ten przestronny obiekt o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ogrodowa

Bolesławiec,dolnośląskie

1 500 zł28 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości poleca mieszkanie typu kawalerka usytuowane przy ul. Ogrodowej w Bolesławcu. Lokal mieszkalny o pow. 28 m2 składa się z: - aneksu kuchennego, - pokoju stołowego, -.