dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gombrowicza

Wrocław,dolnośląskie

1 990 000 zł301 m² 6 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:248 m²

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom po gruntownym i wyjątkowo rzetelnym remoncie w 2025 r. Dom w zabudowie szeregowej z tarasem, parkingiem/podjazdem, ogrodem oraz przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Spalona,dolnośląskie

375 000 zł2 503 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana w Spalonej o powierzchni 2503 m2, nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach 25 x 100 m. Bezpośrednio na działce prąd, woda i kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz Lubin

Lubin,dolnośląskie

3 500 zł113 m² 30,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Warsztat samochodowy 113 m2 w Lubinie z placem manewrowym Warsztat przystosowany pod samochody ciężarowe oraz tir-y. Pomieszczenie socjalne( biuro) z łazienką i osobnym wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, z balkonem w super lokalizacji Krzyków przy ul. Wandy. Mieszkanie składa się z oddzielnej jasnej kuchni, 3 pokoi, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu, ul. Wałbrzyska. 49m2, wysoki parter, umeblowane, kuchnia, 2 pokoje, garderoba, łazienka z wanną, pralka, lodówka 2300 zł plus opłaty (czynsz: ok. 782 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł64 m² 10 584,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod wynajem! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej w sąsiedztwie osiedla Browary Wrocławskie. Mieszkanie zlokalizowane na 4 p w 5-piętrowej przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł97 m² 8 273,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Opiekun oferty: tel. Środkowy szereg z widokiem na zieleń! Spokojna okolica blisko centrum! Otoczenie nieruchomości: psary, położone na północnych obrzeżach Wrocławia, to spokojna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

574 245 zł41 m² 13 954,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Wrocław Maślice, ul. Zawidawska Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,15 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł69 m² 10 083,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym w cichej spokojnej okolicy. Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł121 m² 16 528,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy o pow. 121 m2 położony na 1 piętrze w eleganckim budynku Rondo Verona przy ul. Powstańców Śląskich. Budynek o wysokim standardzie utrzymania przez Zarządcę. Eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł49 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,96 m (ok. 56 m po podłodze), położone w nowoczesnym budynku z 2021 roku, na zamkniętym i zadbanym osiedlu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 573,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł144 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy - 144,28 m , 5 pokoi, ogród | 1 050 000 zł teraz niższa cena ostatni segment Gotowy do odbioru | Wysoki standard | Spokojna lokalizacja Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł32 m² 73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z wydzieloną sypialnią | 31,57 m | balkon + garaż + komórka | Lokum di Trevi | ul. Gazowa Na wynajem komfortowa, nowoczesna i starannie wykończona kawalerka, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Bystrzyca Dolna

Bystrzyca Dolna,dolnośląskie

650 000 zł142 m² 4 577,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Sprzedam, bez pośredników, duże mieszkanie w domu czterorodzinnym w Bystrzycy Dolnej (142 m). Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa. Mieszkanie posiada oddzielne wejście; poziom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

735 000 zł143 m² 5 130,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Rynek pierwotny | brak pcc | brak prowizji | odbiór IV kwartał 2026 Jeżeli szukasz domu, który łączy wysoki standard, funkcjonalność, nowoczesne technologie i bardzo dobrą lokalizację ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

428 000 zł48 m² 8 827 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bolesłavia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Staroszkolnej w Bolesławcu. Proponowany lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Dzierżoniów,dolnośląskie

150 000 zł38 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 37,80 m2, położone na I piętrze w świetnej lokalizacji- ul. Andersa. Lokal składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Komórka lokatorska i miejsce parkingowe w cenie! Do wynajęcia wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł49 m² 18 883,40 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,72 m2 z 2 balkonami w prestiżowej inwestycji atal Towers przy ul. gen. Władysława Sikorskiego Stare Miasto, wrocław. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

859 900 zł78 m² 10 969,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, 78 m - Wrocław, sołtysowice Jeśli szukasz przestrzeni, komfortu i spokojnej okolicy blisko natury, to mieszkanie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: stare miasto/ Tęczowa * Ilość pokoi: 1 * Metraż: 29 mkw * Kuchnia: aneks, wyposażona * Piętro: 1/7, winda * Informacje dodatkowe: wolne od października , miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

148 000 zł30 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja! Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1 piętrze kamienicy w dzielnicy Nowe Miasto - ulica Polna w Wałbrzychu. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze kamienicy przy ul. Wróbla we Wrocławiu, w świetnej lokalizacji blisko centrum. Lokal ma w pełni rozkładowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł71 m² 14 136,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe mieszkanie czteropokojowe w ścisłym centrum Wrocławia - 15 minut spacerem do rynku. Oferta tylko u nas! Nieruchomość została wykończona z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Długołęka,dolnośląskie

949 000 zł150 m² 6 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:358 m²

Podmiejski komfort, cisza i zieleń tylko 15 minut od Wrocławia! Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 150 m , posadowiony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł94 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

350 000 zł77 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne, ciepłe, 3- pokojowe mieszkanie w jednej z bocznych uliczek Świebodzic. Na nieruchomość o powierzchni 77 m2 składają się: - 3 pokoje ( 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

792 545 zł58 m² 13 582,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 Narożne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na najlepszym osiedlu Wrocławia - Olimpia Port. 3-pokojowe, ciche mieszkanie na ostatnim piętrze z widokiem na zieleń. Do wynajęcia od zaraz atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

606 000 zł89 m² 6 808,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł33 m² 15 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

979 000 zł85 m² 11 517,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

685 999 zł45 m² 15 367,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ciepłe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 5. piętrze w nowoczesnym budynku na Promenadach Wrocławskich - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

349 900 zł51 m² 6 847,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Biuro Nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 51m , położone w spokojnej części dzielnicy Nowe Miasto w zadbanej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

449 000 zł135 m² 3 335,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Jeżeli poszukujesz lokalu lub wygodnego mieszkania w pięknej Willi na ogrodzonym terenie ?- ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj i dzwoń! Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od Zaraz. Piłsudskiego vis a vis pkp Mieszkanie o pow. 48 mkw, składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni i łazienki. Całość umeblowana. Cena za wynajem: 2.500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sułkowskiego

Mysłakowice,dolnośląskie

1 200 000 zł1 191 m² 1 007,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 396 m²

Rgk.6840.7.2025 Mysłakowice, dnia 4 lutego 2026 r. Ogłoszenie O przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Mysłakowicach przy ul. Sułkowskiego 2, działki nr 620.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocztowa

Legnica,dolnośląskie

539 000 zł98 m² 5 483,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż duże , atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z balkonem o łącznej powierzchni 98,30 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kamienicy. Idealne dla pary, rodziny, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Raciborowice Górne

Raciborowice Górne,dolnośląskie

247 000 zł6 500 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w Raciborowicach Górnych. Cicha okolica z lokalną drogą asfaltową. Część działki z przeznaczeniem na zabudowę płaska, równa z pięknym otwartym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkocka

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł54 m² 11 018,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią ul. Szkocka, muchobór Mały, wrocław 54 m Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone przy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij