dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 384 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 384 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

4 800 000 zł1 219 m² 3 937,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż niezwykła nieruchomość - Willa Elysium, historyczny pensjonat z 1855 roku, położony w jednym z najbardziej klimatycznych uzdrowisk w Polsce - Lądku-Zdroju. To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kup bez dodatkowych kosztów: 0% pcc 0% prowizji Zarezerwuj dom bez żadnych opłat i wprowadź się od razu klucze czekają na Ciebie. Osiedle Szczodre to miejsce stworzone z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Oława,dolnośląskie

430 000 zł46 m² 9 287,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Chrobrego o pow. 46 m2 - gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie dwustronne, usytuowane na 1. piętrze, zlokalizowane w samym centrum Oławy - ul. Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilara

Dzierżoniów,dolnośląskie

939 000 zł120 m² 7 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 934 m²

Przedstawiam Państwu ofertę Nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej ul. Wojciecha Kilara, dzierżoniów 939 000 zł | 120 m | 2024 rok | do negocjacji. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Sienna

Sienna,dolnośląskie

329 000 zł22 m² 14 819,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

2 apartamenty Inwestycyjne Gotowe do Zakupu od Ręki! Lokalizacja: resort Czarna Góra, sienna (stronie Śląskie), dolnośląskie w otoczeniu terenów zielonych i górskich tras rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Reymonta

Środa Śląska,dolnośląskie

659 000 zł86 m² 7 662,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka z ogrodem Środa Śląska, ul. Reymonta Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Środzie Śląskiej przy ul. Reymonta, w spokojnej okolicy z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł49 m² 13 015 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam bezpośrednio komfortowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,79 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku z 2014 roku, wyposażonego w windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

139,75 zł/m²86 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na parterze Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Od 1 maja, lokal po sklepie mięsnym, tuż przy kawiarnio-piekarni. Z dodatkowym wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

999 000 zł168 m² 5 937,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Dotychczasowy dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Dom o powierzchni ok 168,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

76,39 zł/m²72 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Przestronny lokal 72 m w Śródmieściu idealny pod kancelarię, gabinet lub działalność usługową | ul. Wyszyńskiego, wrocław Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

420 000 zł40 m² 10 534,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Nieruchomości - biuro nieruchomości Szklarska Poręba prezentuje na sprzedaż lokal niemieszkalny z widokiem na góry o powierzchni 39,87 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, położone na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym, po termomodernizacji. Lokal składa się z dwóch pokoi, otwartej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł44 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,50 m , położone w prestiżowej inwestycji atal City Square przy ul. Madalińskiego we Wrocławiu. Lokal idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Wrocław,dolnośląskie

805 000 zł72 m² 11 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Możliwość 3 pokoi Polecam do sprzedaży unikatowe mieszkanie w dobrze utrzymanym budynku z cegły z 1930 roku przy ulicy Zaolziańskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,11m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Legnica,dolnośląskie

325 000 zł48 m² 6 827,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jest spore mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ul. Łowickiej w Legnicy. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego ze sporym balkonem , sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krośnieńska

Jelenia Góra,dolnośląskie

647 736 zł66 m² 9 848,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 3-pokojowe mieszkanie numer A-1-2, na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kotlarska

Wrocław,dolnośląskie

1 850 zł40 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wrocław Stare Miasto, ul. Kotlarska. Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Wrocław. Układ mieszkania:salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł79 m² 17 024,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Designerski Apartament "pod Klucz" w Sercu Wrocławia (stare Miasto) 1 349 000 pln | 4 Pokoje | 79,24 m | Loggie i Taras 37,59 m Przestań szukać, zacznij żyć! Odkryj Designerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

792 395 zł96 m² 8 286,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Jawor,dolnośląskie

369 000 zł63 m² 5 838,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż, niezwykle komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie, zaplanowane dla rodziny z dziećmi, która ceni sobie przestrzeń i wygodę. Lokal mieszkalny położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

387 000 zł32 m² 12 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 426 500 zł951 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na wrocławskim Ołtaszynie. Przy działce wszystkie media: wodociąg, gazociąg, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, energia. Działka objeta mpzp w którym przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

567 000 zł44 m² 12 886,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł48 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do wynajmu piękne nowoczesne mieszkanie o powierzchni około 47,50m z dużym balkonem na wysokim parterze i ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

188 000 zł46 m² 4 045,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w dzielnicy Rusinowa - Osiedle Górnicze. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w bloku po termomodernizacji Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

605 000 zł1 316 m² 459,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tyniec mały Działka budowlana z lasem. Tylko u nas! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną w gminie Kobierzyce w miejscowości Tyniec Mały o powierzchni 1316 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł35 m² 15 971,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,96 m , położone na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2025 roku na osiedlu przy ul. Lothara Herbsta we Wrocławiu Nieruchomość posiada duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszka I

Wałbrzych,dolnośląskie

258 000 zł52 m² 4 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Piaskowej Górze, o pow. mieszkalnej 52m2. Dodatkowo do zakupu również garaż na Piaskowej Górze, w cenie 75.000zł FORMA WŁASNOŚCI:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Fredry

Wałbrzych,dolnośląskie

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, wysokie mieszkanie 65 m | 3 pokoje | 2 piętro | zielona okolica Nowe Miasto ulica Fredry Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł61 m² 14 409,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

205 000 zł36 m² 5 742,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Krasińskiego na Piaskowej Górze. Bardzo dobra lokalizacja, niedaleko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, szkoła oraz przychodnia zdrowia. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kłębanowice

Kłębanowice,dolnośląskie

959 000 zł125 m² 7 672 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego o pow. około 125 m2 usytuowanej na działce liczącej 2200 m2 w Kłębanowicach - okolice Legnicy. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiwulskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 855 000 zł108 m² 17 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż przy ul. Wiwulskiego Biskupin - Dąbie! (z garażem w podziemiu o pow. 15,88m2 - dodatkowo płatnym 65 tys. zł) Wyobraź sobie poranek z kawą na balkonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciechanowice

Ciechanowice,dolnośląskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w Ciechanowicach o powierzchni 200 m2, w którym tworzy się rodzinne wspomnienia. Nieruchomość: wyobraź sobie poranki przy wspólnym śniadaniu, zapach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Legnica,dolnośląskie

425 000 zł74 m² 6 021,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż, którą wyróżnia przestronność wnętrza będąca świetną propozycją dla rodzin z dziećmi oraz osób, które poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

345 000 zł114 m² 3 030,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne i w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie centrum Wałbrzycha. Na powierzchnię mieszkalną: 108,36 m2 składają się: -3 niezależne pokoje -kuchnia -łazienka.