dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 149 000 zł62 m² 18 682,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem - ostatnie piętro, wysoki standard, gotowy do zamieszkania! we also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Bieszczadzka

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł66 m² 17 450,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję 3 pokojowe luksusowe mieszkanie z własnym ogrodem. Mieści się na Stabłowicach we Wrocławiu na parterze kameralnego budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

75,83 zł/m²106 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Opiekun oferty: telefon Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 105,5 m, zlokalizowany na 4. piętrze w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym przy ulicy Kukuczki we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł29 m² 13 815,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 28,88 m , położona w absolutnym centrum Wrocławia. Jeśli szukasz nieruchomości, która obroni się lokalizacją w każdych warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł156 m² 9 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Opiekun Oferty: sprzedaż bliźniaka rynek pierwotny Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko mamy przestanek autobusowy oraz szybki wyjazd na obwodnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

549 999 zł37 m² 14 974,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne - Wrocław, ul. Kurkowa Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,73 m2, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Kurkowej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Polecam na wynajem mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Świstackiego. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

36,70 zł/m²11 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcie lokalu o pow. 10,90 m2 usytuowanego na parterze budynku dworca pkp w Brzegu Dolnym. Niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 200 000 zł197 m² 6 091,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży urokliwy dom jednorodzinny z własnym małym stawem, w atrakcyjnej krajobrazowo miejscowości powiatu jaworskiego, gmina Paszowice, miejscowość Nowa Wieś Wielka, z ładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lubin

Lubin,dolnośląskie

560 000 zł62 m² 9 032,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 62 m2, położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części osiedla Ustronie III. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilków

Wilków,dolnośląskie

285 000 zł1 128 m² 252,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę o powierzchni 1128 mkw. w miejscowości Wilków, gmina Świdnica. Oferowana działka budowlaną objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

1 980 000 zł2 498 m² 792,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Dzierżoniowie, idealną dla inwestorów poszukujących obiektu o dużym potencjale adaptacyjnym i znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł67 m² 49,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na ul. Chorwackiej w inwestycji Roosh, wybudowanej przez dewelopera Inkom. Idealne rozwiązanie dla osób które chcą mieć dobre połączenie komunikacją miejską do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł55 m² 10 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko w poter Nieruchomości! Na sprzedaż w pełni rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,76 m2 na wysokim parterze 3 piętrowej kamienicy w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wombat Nieruchomości z przyjemnością przedstawia do wynajmu mieszkanie 2-pokojowe (oddzielne pokoje) z osobną kuchnią z oknem. Znana i lubiana lokalizacja Wrocławia - ulica Legnicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

175 000 zł35 m² 5 014,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz kompaktowego mieszkania, które po remoncie może stać się dochodową bazą pod najem krótkoterminowy lub wygodnym miejscem wypadowym w góry? Ta nieruchomość w Mysłakowicach łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł42 m² 13 192,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyremontowane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie w genialnej lokalizacji! Świetna opcja dla rodziny albo na wynajem. Mieszkanie dwustronne, jasne, składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Dębowa

Wojtkowice,dolnośląskie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1500 m cisza, spokój i świetna lokalizacja blisko Kątów Wrocławskich Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1500 m położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Klonowa

Prusice,dolnośląskie

187 000 zł1 036 m² 180,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 219/29 o powierzchni 1036 m , położona w miejscowości Prusice (powiat trzebnicki) z wydanym, pozwoleniem na budowę domu dwurodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Głogów,dolnośląskie

1 600 zł48 m² 33,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Głogowie, os. Hutnik Na wynajem mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone na 4 piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

334 000 zł61 m² 5 434,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 61,46 m2 usytuowanego na wysokim parterze w Chojnowie. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

478 236 zł25 m² 19 106,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Świdnica,dolnośląskie

535 000 zł43 m² 12 444,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe własnościowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie jasne i bardzo ciepłe, usytuowane na parterze apartamentowca z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

493 954 zł29 m² 17 271,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie, które robi robotę od pierwszego wejścia kompaktowe idealne na start lub pod inwestycje Zadzwoń: (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m happy to assist you in English.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

955 000 zł116 m² 8 232,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Na sprzedaż jest środkowa szeregówka 116 m2 wybudowana w 2024 roku , z garażem i ogrodem 250 m2. Układ pomieszczeń Parter strefa dzienna Przestronny, wysoki i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

1 287 000 zł221 m² 5 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 221 m2, położony na działce o powierzchni 1004 m2. Funkcjonalny dom z trzema niezależnymi wejściami - idealny pod biznes, wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

433 824 zł38 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Daszyńskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

2 400 000 zł246 m² 9 756,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:134 m²

Inwestycja marzeń! Kamienica z dochodową restauracją w sercu miasta przy granicy z Niemcami! Biuro As Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

549 999 zł38 m² 14 588,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Stalova | 38 m | 5. piętro | Cesja umowy Na sprzedaż ostatnie dostępne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Stalova we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji? 3-pokojowe Mieszkanie na wynajem o powierzchni 60 m znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku. Wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

782 572 zł118 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe W całym budynku, rolety elektryczne na parterze drogi wewnętrzne Z kostki brukowej! Dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł112 m² 12 032,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom szeregowy o powierzchni użytkowej 112,2 m2 wykonany z materiałów wysokiej jakości. Stan deweloperski: ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne, klimatyzacja, podłączenie pod kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Zbytowa,dolnośląskie

139 000 zł2 800 m² 49,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki rolnej Zbytowa, 28 arów Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 28 arów, położona w pięknej, malowniczej okolicy w Zbytowej, blisko Oleśnicy. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł66 m² 12 424,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Są mieszkania, które kupuje się na start. I są takie, w których planuje się przyszłość na lata. Przy ul Krynicka czeka 67 m przestrzeni zaprojektowanej z myślą o tym, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł57 m² 66,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loft W lofty platinum - stare miasto wrocław Wysokie sufity | Styl loft | Wysoki standard | Taras oraz klub mieszkańca z bilardem i rzutnikiem | Historyczny budynek po pełnej rewitalizacji |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czysta

Gniechowice,dolnośląskie

420 000 zł54 m² 7 706,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż ładne 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 54,5 m2 znajdujące się na 1 piętrze w niskim 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną kawalerkę tuż przy parku w centrum Świdnicy. Tylko U nas! wolne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 30m jest usytuowane na 2 pierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

494 152 zł29 m² 16 848 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Wrocław, krzyki na wynajem z ogródkiem i garażem! Biuro Miller prezentuje do wynajęcia komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 026 957 zł62 m² 16 604 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: tel. Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej. Apartament 3pokojowy w pełnym wyposażeniu, gotowy do zamieszkania. Układ pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Księżycowa