dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bzowa

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł64 m² 11 893,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w pełni rozkładowe, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Niski budynek, otoczony zielenią, położony tuż przy ul. Grabiszyńskiej, w bocznej ulicy co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

880 540 zł82 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,54m2 + ogród 16,36m2 +taras 20,79m2. Wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Chojnów,dolnośląskie

398 000 zł62 m² 6 398,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 62,2 m położone na 2 piętrze w bloku na osiedlu Sikorskiego w Chojnowie. Mieszkanie jest w stanie do wprowadzenia, dobrze utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie 2-poziomowe mieszkanie przy ul. Słonimskiego 2, które znajduje się na promenadach wrocławskich przy Odrze. Możliwość wynajęcia na 6 miesięcy! Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kunice

Kunice,dolnośląskie

279 000 zł1 000 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Kunicach. Cena: 279 000 zł - podlega negocjacji! Lokalizacja: kunice Powierzchnia: 10 ar Nr. Działki: 580/15 Media: kanalizacja, prąd i woda Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 950 zł36 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 marca, 2 pokojowe, jednostronne mieszkanie o pow. 36m2 znajdujace się w dzielnicy śródmiescie przy ul. żeromskiego. Mieszkanie położone na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wądroże Wielkie

Wądroże Wielkie,dolnośląskie

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:492 m²

Dom z ogrodem w centrum Wądroża Wielkiego idealny dla rodziny lub pod inwestycję oferta na wyłączność! Przedstawiamy na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

90 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni ok. 50 m . Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Wrocławia, w dzielnicy śródmieście/nadodrze. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 037 920 zł105 m² 9 902,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Bez prowizji I pcc! Nowoczesny dom 4 pokoje | garaż / możliwość dużej kuchni | prywatny ogród | Ratyń - Wrocław Kameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł26 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od 01.04! Do wynajęcia nowoczesna kawalerka, dla Singla lub Pary, zlokalizowana w nowoczesnym budynku przy ulicy Jaworskiej. Mieszkanie zostało urządzone bardzo stylowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

690 000 zł110 m² 6 301,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Loftowy!parterowy! wolnostojący! przy pkp, duża działka super lokalizacja Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Dom składa się z: 1 wiatrołap - garderoba 3,5 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Szukasz dla siebie i swojej rodziny mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Podzamcza. Mam dla Ciebie ciekawą nieruchomość znajdującą się na 9 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Bielany. Powierzchnia nieruchomości wynosi 35 m2.Mieszkanie posiada 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Magazynowa

Kamienna Góra,dolnośląskie

990 000 zł405 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Lokalizacja Kamienna Góra, ul. Magazynowa /teren kamiennogórskiej strefy ekonomicznej/ charakterystyka obiektu Budynek przemysłowy posadowiony jest przy drodze miejskiej i z niej odbywa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

528 304 zł41 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Magazynowa

Głogów,dolnośląskie

1 100 000 zł90 m² 12 222,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż zakład usługowy (budynek magazynowo - usługowy) położony przy ul. Magazynowej w Głogowie. Nieruchomość o powierzchni 90m2 położona jest na 13,5 ar działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł40 m² 72,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Home Brand zaprasza do wynajęcia nowoczesnego, w pełni wyposażonego 2-pokojowego apartamentu z balkonem i klimatyzacją, położonego w prestiżowej inwestycji Racławicka Platinum przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Nowa Ruda,dolnośląskie

175 000 zł47 m² 3 724,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,99 m , położone w świetnej lokalizacji - Nowa Ruda, ul. Piłsudskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

558 334 zł42 m² 13 268,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie - Poświętne Twoje miejsce we Wrocławiu Nie czekaj. Zadzwoń i umów się na prezentacje. Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łęg

Łęg,dolnośląskie

849 000 zł120 m² 7 058,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:741 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolno stojący w gminie Jelcz-Laskowice Dom o pow 120,28 mkw składa się z: parter: 71,50 m2 1. Wiatrołap 1,99 m2 2. Hall 3,53 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

188 000 zł38 m² 4 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, położone na wysokim parterze w bloku mieszkalnym w Pieszycach. Układ I funkcjonalność Mieszkanie o klasycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 335 000 zł84 m² 15 892,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zarabiasz na wynajmie jednego lub obu mieszkań od razu po zakupie. Na sprzedaż dwa w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkania o łącznej pow. 84m2 na Kępie Mieszczańskiej, zaledwie 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ludwikowice Kłodzkie

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

169 000 zł52 m² 3 231,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,3 m w spokojnej i malowniczej miejscowości Ludwikowice Kłodzkie (gmina Nowa Ruda), zlokalizowane zaledwie 6 minut od centrum miejscowości Nowa Ruda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potokowa

Wrocław,dolnośląskie

1 970 000 zł140 m² 14 121,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Nowocześnie wyposażony dom w zabudowie szeregowej w nowo wybudowanej inwestycji na wrocławskich Maślicach! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł66 m² 13 535,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na rodzinnym osiedlu na wrocławskiej Różance w kameralnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Siechnice,dolnośląskie

598 000 zł51 m² 11 725,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja. Zapraszam do zapoznania się z ofertą innych nieruchomości. Opiekun oferty: tel: tylko W sdp nieruchomości - nie szukaj dalej! Otoczenie nieruchomości: siechnice to malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowy 3-pokojowy apartament z dużym balkonem. Urządzony w stylu nowoczesnym. Idealne dla osób ceniących sobie bezpieczną i cichą okolice w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł57 m² 11 754,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w plombie z 1995 z ogrzewaniem miejskim w Śródmieściu - okolice ul. Hoene - Wrońskiego. 2 pokoje 21,5 I 16,5 metra. Balkon-widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Włoska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

420 000 zł1 451 m² 289,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu do sprzedaży działkę w miejscowości Jelcz-Laskowice objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka mają kształt nieregularny i posiada drogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żarka nad Nysą

Żarka nad Nysą,dolnośląskie

590 000 zł2 340 m² 252,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 823 m²

Gospodarstwo, zabudowa dworkowo-folwarczna. Budynek mieszkalny wraz z drugim budynkiem mieszkalnym oraz oborą i częścią magazynową. Oficyna mieszkalna o pow. 496m2, dwukondygnacyjna, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

720 650 zł52 m² 13 755,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowe mieszkanie | Wrocław Szczepin | odbiór 2028 | Topowy deweloper Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 52,39 m2 w inwestycji zlokalizowanej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cieplicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł108 m² 7 398,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:794 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony przy ul. Cieplickiej 31 we Wrocławiu, usytuowany na działce o powierzchni 794 m . Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł92 m² 9 718,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 92,50 m2 usytuowany na wysokim parterze w bloku przy ulicy Na Polance, na osiedlu Różanka. Obecnie funkcjonuje w nim salon fryzjerski. Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Legnica,dolnośląskie

429 000 zł53 m² 8 094,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne i Nowoczesne | 54 m | III Pokoje | ul. Armii Krajowej, legnica Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez dodatkowych nakładów finansowych? Cenisz sobie wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

199 999 zł34 m² 5 922,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu XX-lecia w Ząbkowicach Śląskich. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

206 000 zł45 m² 4 588 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Hit cenowy! 2 pokoje Z potencjałem na chrobrym - znacznie poniżej ceny rynkowej! Prezentujemy Państwu absolutny hit cenowy i wyjątkową okazję inwestycyjną! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł33 m² 15 148,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

W cenie pełne umeblowane i wyposażonie w sprzęt agd, mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,46 m2 na wysokim parterze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

893 990 zł80 m² 11 216,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne (80m2) położone w bardzo dobrej lokalizacji, idealne dla osób szukających stabilnego źródła dochodu. Nieruchomość została funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł52 m² 11 826,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

52 M , 2 pokoje, komórka lokatorska, miejsce postojowe W garażu podziemnym, przy parku brochowskim Wolne od zaraz. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

543 000 zł41 m² 13 299 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchnii 40,83 m , zlokalizowane na IV piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 950 000 zł258 m² 7 558,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny i komfortowy dom wolnostojący, położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji na obrzeżach Wrocławia w Bielanach Wrocławskich, przy.