dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Lwowska

Wierzbice,dolnośląskie

970 000 zł109 m² 8 905,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Osiedle składa się z 7 budynków w zabudowie bliźniaczej, co zapewnia ciszę, prywatność i komfort życia. Zamknięta przestrzeń osiedla - idealna dla rodzin z dziećmi lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Strzegom,dolnośląskie

699 000 zł61 m² 11 496,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Strzegomiu Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,83 m , położone na pierwszym piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł83 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,59m2 + ogród 17,01m2 +taras 22,05m2 + strefa wejściowa o pow. 53,50m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

700 zł13 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronny i słoneczny pokój z wifi przy ulicy Kard. Stefana Wyszyńskiego 140. Nieruchomość: powierzchnia 13 m2. Piętro 4. Ogrzewanie elektryczne. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 900 000 zł205 m² 14 132,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom na sprzedaż Krzyżanowice, gmina Wisznia Mała. Wykończony w wysokim standardzie, gotowy do zamieszkania. Będzie to świetny wybór dla rodziny z dziećmi oraz osób ceniących Sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Oława,dolnośląskie

340 000 zł39 m² 8 651,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedania 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,30 m2 na 4 piętrze w Oławie ul. Paderewskiego nr 21 (brak windy) Mieszkanie jest bardzo ciepłe, co roku zwrot za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł33 m² 7 181,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania świeżo wyremontowany i wyposażony komfortowy apartament położony w jednej z bocznych uliczek dzielnicy Biały Kamień nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

5 999 zł85 m² 70,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 85 m , położone przy ul. Mikołaja Reja 72. Lokal idealny dla 4 studentów - każdy z mieszkańców ma do dyspozycji własny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossak

Legnica,dolnośląskie

420 000 zł44 m² 9 470,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkania wykończone w wysokim standardzie deweloperskim oraz pod klucz w prestiżowej kamienicy przy ul. Zofii Kossak w Legnicy. Mieszkania powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł150 m² 8 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

0% prowizji | 0% pcc Dom, który daje Ci więcej przestrzeni, ciszy i komfortu od pierwszego dnia Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie cisza naprawdę jest ciszą, a ogród nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

410 000 zł66 m² 6 240,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje - os. Ustronie IV 3 piętro Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, w centralnej części osiedla. Pokój stołowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Borsucza

Legnica,dolnośląskie

2 000 000 zł400 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Na sprzedaż nieruchomość przy jednej z głównych ulic w Legnicy. Dom i pomieszczenia usługowo-handlowe o ogólnej powierzchni około 1100 m2, położone są na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

75,64 zł/m²78 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Piłsudskiego 12 u zbiegu ulic sądowa/grabiszyńska. Biuro położone jest na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sienkiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

53,77 zł/m²372 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Proponuję do wynajęcia komfortowy lokal znajdujący się w kamienicy zlokalizowanej przy wałbrzyskim Rynku, ul. Sienkiewicza. Przestronny i wygodny lokal o pow. 372 m2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²99 m² 9 873 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 98,73 m2 którego ofertę pragnę przedstawić znajduje się w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym przy ul. Walońskiej/przedmieście Oławskie. Aktualny układ: sala do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Wrocław,dolnośląskie

15 000 zł361 m² 41,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna willa do wynajęcia. Polecam komfortową willę do wynajęcia we Wrocławiu zlokalizowaną przy Parku Szczytnickim. Przestronny i wyjątkowy dom położony na ładnie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

985 000 zł81 m² 12 130,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Kupujący bez prowizji! Polecam mieszkanie 3 pokojowe, bezczynszowe!, rozkładowe o pow. 81,2m2 na wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie znajduje się w budynku 7 rodzinnym z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł47 m² 42,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 47,21 m2 znajdujące się w kamienicy, położonej w Wałbrzychu przy ul. Sienkiewicza k/rynku. Mieszkanie usytuowane jest na parterze i gotowe do używania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

47,88 zł/m²50 m² 2 399 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 50m , położony w nowym budynku przy ul. Wrocławska, żerniki Wrocławskie na południe od Jagodna. Doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 149 000 zł151 m² 8 278,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący położony w Marcinowicach u podnóży góry Ślęży, zaledwie kilka kilometrów od Świdnicy. Nieruchomość zachwyca wysoką jakością wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jaworowa

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze. Kawalerka do wynajęcia - Szczawienko, ul. Jaworowa, blisko Palmiarni i Zamku Książ Do wynajęcia przytulna kawalerka położona na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Sośnica,dolnośląskie

773 250 zł3 093 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3093 m , położona w malowniczej miejscowości Sośnica, zaledwie 5 min (1,5km) od Kątów Wrocławskich. To doskonała okazja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Giebułtów

Giebułtów,dolnośląskie

350 000 zł7 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej wsi Giebułtów, nieopodal Świeradowa Zdroju. Działa o powierzchni 7000 m2 płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławki na Karłowicach, przy ul. Czajkowskiego. Mieszkanie o pow 51 mkw składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

1 447 000 zł81 m² 17 857,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,03 m z tarasem oraz prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 250 m przy ulicy Ułańskiej we Wrocławiu To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

849 000 zł5 500 m² 154,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Suchy Dwór działka inwestycyjna Miejscowość Suchy Dwór położona około 4 km od południowych granic Wrocławia z dobrym dojazdem do A4 i S8 Działka o powierzchni 5500 m2 położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ostrowina

Ostrowina,dolnośląskie

270 000 zł3 076 m² 87,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w dobrej lokalizacji w miejscowości Ostrowina, w gminie Oleśnica. Działka położona jest na terenie na którym obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 185 000 zł72 m² 16 417,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupak inwestycyjny w centrum Wrocławia - dwa niezależne mieszkania w jednym lokalu: kawalerka oraz mieszkanie 2-pokojowe. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Jeszkowice,dolnośląskie

739 000 zł110 m² 6 693,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Jeszkowice - 110,41 m - ogródek - 2 miejsca parkingowe Budynek w zabudowie wolnostojącej dwulokalowej, położony w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł49 m² 13 979,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkanie dostępne od ręki - ostatnie mieszkania, różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł48 m² 12 374,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Powierzchnia całkowita - 47,68 m2 / piwnica - 5 m2 - Mieszkanie jest w pełni wyposażone do zamieszkania, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

594 000 zł60 m² 9 948,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz niższa cena! cena przed promocją 648 999,90 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam mieszkanie położone w Kamieńcu Wrocławskim przy ul. Polnej Mieszkanie o powierzchni 33 mkw składa się z: - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makowa

Kiełczów,dolnośląskie

349 000 zł29 m² 12 034,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie o powierzchni 29 m2 położone na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy duży balkon. Wschodnia ekspozycja mieszkania. W mieszkaniu znajdują się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł42 m² 12 747 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Krzykach Gaju - okolice ul. Krynickiej. Składa się z: - salonu - kuchni z oknem - sypialni - przedpokoju -.