dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

494 868 zł39 m² 12 595,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie. Oddychaj zielenią. Żyj po swojemu Wrocław, poświętne. Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,29m Cena promocyjna: 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

724 926 zł40 m² 18 334 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to nowe budynki. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

514 000 zł41 m² 12 595 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i bez prowizji | Krzeptów Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,81 m , położone w spokojnej i zielonej części Krzeptowa, tuż pod Wrocławiem. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Wałbrzych,dolnośląskie

198 000 zł60 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na drugim piętrze w wyremontowanej, ocieplonej kamienicy - ulica Reja. Składa się z trzech pokoi (pierwotnie dwa, obecnie jeden pokój przedzielony), widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł36 m² 6 732,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, położone na czwartym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym, po termomodernizacji. W bloku nowa wina z poziomu "0". Lokal się z salonu z balkonem, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 999 999 zł208 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony we Wrocławiu przy ul. Belgijskiej, na Muchoborze Małym. (Dom do kapitalnego remontu). Nieruchomość o powierzchni 208m2, rozłożona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dębowa

Wojnowice,dolnośląskie

699 000 zł95 m² 7 357,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny lokal w Wojnowicach gm. Czernica Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 94,98 m oraz powierzchni użytkowej 87,38 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

477 325 zł26 m² 18 565,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotoryjska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł29 m² 14 932 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę ustawnej kawalerki z oddzielną kuchnią i dużym balkonem, położonej przy ul. Złotoryjskiej we Wrocławiu. Mieszkanie: ustawna i jasna przestrzeń powierzchnia 29,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy komfort codzienności z kameralnym charakterem osiedla? To mieszkanie przy ul. Nyskiej 56 zostało stworzone właśnie z myślą o Tobie. Przestronne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zajączkowska

Wrocław,dolnośląskie

349 900 zł42 m² 8 330,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-комнатная квартира 42 М | вроцлав, свиняры | готова К проживанию | С мебелью 2-pokojowe mieszkanie 42 m | Wrocław Świniary | gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

152 000 zł36 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowej kamienicy. Idealne mieszkanie na weekendowe wypady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Kobierzyce,dolnośląskie

385 000 zł39 m² 9 871,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2 pokoje w Kobierzycach / bez czynszowe. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie 39 m położone na 1/1 piętrze kameralnego budynku z lat 80. Własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Westerplatte

Świdnica,dolnośląskie

45 zł/m²11 m² 495 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura w biurowcu przy ul. Westerplatte 72. Wynajmujemy biura na godziny, dni lub miesiące. Istnieje możliwość korzystania ze sprzętu biurowego: drukarki, kserokopiarki, scanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac 1000-lecia

Głogów,dolnośląskie

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na ulicy Plac 1000 lecia w Głogowie na 1 piętrze bez balkonu. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42 m2 Składa się z: pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne przestronne mieszkanie z dużym balkonem, zabobrze III, ul.Kiepury Do wynajęcia komfortowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 38,15 m (+ duży balkon + piwnica ponad 4m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

209 000 zł42 m² 4 989,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej części dzielnicy Biały Kamień, które jest jednocześnie świetnie skomunikowane i oddalone od zgiełku głównych ulic. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł32 m² 68,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie z klimatyzacją i miejscem w garażu Wrocław, muchobór Wielki, ul. Gagarina 40 Internet w gratisie! Do wynajęcia bardzo jasne i funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Zapraszam do zakupu domu premium w Oławie Inwestycja deweloperska - nowy otok residence stan deweloperski 1 370 000 zł (7162,64 zł/m ) 0% pcc / 0% prowizji Powierzchnia całkowita: 191,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotników

Wałbrzych,dolnośląskie

265 000 zł67 m² 3 939,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie - Wałbrzych, ul. Lotników Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,27 m , położone w przyziemiu kamienicy przy ul. Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bobrownicka

Szczytna,dolnośląskie

1 750 000 zł363 m² 4 825,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:7 053 m²

Wyjątkowa oferta dom w Szczytnej - agroturystyka! Prezentujemy piękny dom o przeznaczeniu usługowo mieszkalnym wraz z działką w miejscowości Szczytna. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

620 000 zł94 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w sąsiedztwie Rynku w Dusznikach-Zdrój. Lokal znajduje się na parterze 3-piętrowej zabytkowej kamienicy przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł39 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wygodne, w pełnym rozkładzie mieszkanie - 2 osobne pokoje z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 39,1 m2. Znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

30 zł/m²175 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z miejscami parkingowymi przy ul. Robotniczej we Wrocławiu ( możliwy remont pod preferencje Najemcy , parking, przemysłowe otoczenie, klimatyzacja) Prezentuję lokal użytkowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

300 000 zł52 m² 5 802,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Team4home prezentuje na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,7 m , położone na niższym parterze w kamienicy przy ulicy C.K. Norwida.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolka

Świebodzice,dolnośląskie

1 950 zł52 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz jasnego, zadbanego mieszkania? Cenisz spokój, ale chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki? To miejsce na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach czeka właśnie na Ciebie. Dlaczego warto tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

505 739 zł30 m² 16 581,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

8 500 zł87 m² 97,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lux | premium | smart home | klimatyzacja | spa & siłownia | taras Do wynajęcia elegancki, 4-pokojowy apartament w standardzie premium, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł54 m² 11 922,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na przedostatnim piętrze zadbanego budynku z nową windą oraz świeżo wyremontowaną klatką schodową. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczkowice

Wilczkowice,dolnośląskie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Wilczkowice - cicha i spokojna wieś między Jordanowem a Sobótką, zamieszkała przez 230 osób. Szybki dojazd do Wrocławia zwłaszcza z możliwością powstającej nowej drogi S-8 Wrocław-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

565 565 zł120 m² 4 713,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:733 m²

Marzysz o nowym domu wolnostojącym? Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radosna

Zgorzelec,dolnośląskie

2 800 zł62 m² 45,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze! mieszkanie 3 pok., POW. 61,92 M2, parter, taras, miejsce parkingowe! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje do wynajęcia słoneczne, funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

1 149 000 zł115 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy na sprzedaż skrajny segment szeregowca o powierzchni 115m, zlokalizowany w cichej i dobrze skomunikowanej części Pszenna. -gotowy do wprowadzenia- najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świdnicka

Olszyniec,dolnośląskie

159 000 zł53 m² 3 002,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Dwa niezależne mieszkania w cenie jednego w Olszyńcu w gminie Walim. Gotowiec inwestycyjny w górach. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 512 zł46 m² 10 458,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Truskawkowa

Jerzmanowa,dolnośląskie

4 800 000 zł44 081 m² 108,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zarezerwowane! Na sprzedaż nieruchomość niezabudowana w miejscowości Jerzmanowa, w gminie Jerzmanowa, województwo Dolnośląskie, składającej się z 27 działek o numerach.