dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 385 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 385 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

210 000 zł43 m² 4 909,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują atrakcyjną ofertę mieszkania zlokalizowanego w spokojnej części Lubomierza. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,77 m2 usytuowane jest na 2 piętrze bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cooka

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł49 m² 15 428,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,61 m2 usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 2017 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy Cooka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł32 m² 15 564,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w sercu wrocławskich Hub, przy ul. Ślicznej 4. Lokal o południowej ekspozycji gwarantuje doskonałe doświetlenie wnętrz przez cały dzień, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka w ścisłym centrum Wrocławia, przy ul. Szewskiej kilka minut pieszo od Rynku oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Idealna dla studenta lub osoby pracującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

1 260 000 zł107 m² 11 775,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:696 m²

CO sprzedajemy? Parterowy dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok. 107 m2 na działce o powierzchni 696 m2. Gdzie położony jest dom? Dom położony jest w podwrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł119 m² 7 157,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | Bez pcc | Rynek pierwotny | Miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 118,76 m (powierzchnia użytkowa: 92,36 m ). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł55 m² 13 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jest mieszkanie 3-pokojowe, położone w kameralnym, zamkniętym osiedlu na Jagodnie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym z trzech pięter w budynku z 2014 roku. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrówki

Świebodzice,dolnośląskie

1 800 zł34 m² 53,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Mój Dom Nieruchomości s.c. prezentuje ofertę wynajmu mieszkania jednopokojowego w Świebodzicach (osiedle Piastowskie). Na wynajem bardzo ładne, ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 520 000 zł95 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna w górach Chromiec

Chromiec,dolnośląskie

176 400 zł25 200 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dużą działkę rolną o powierzchni 2.52 ha położoną w bardzo dobrej lokalizacji Chromca. Działka objęta mpzp oznaczona symbolami: - r V - 1.04ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

516 285 zł29 m² 17 662,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowa kawalerka przy Odrze - wybór dla osób ceniących miejski klimat, wygodę i dobrą komunikację. Połączenie komfortu i świetnej lokalizacji blisko centrum oraz nadodrzańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

565 325 zł38 m² 14 795,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

467 500 zł37 m² 12 635,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 35,61 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

1 019 000 zł81 m² 12 614,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

1 475 000 zł164 m² 9 005 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Na sprzedaż bardzo komfortowy dom parterowy z 2022 r. o pow. użytkowej 163,80 mkw, lokalizacja : Sobótka. W pełni wyposażony, przestrzenne i funkcjonalne wnętrze utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

375 000 zł63 m² 5 980,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie po remoncie - parter - Przylesie, - 62,7 m2 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,7 m2, położone na parterze w 11-piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gitarowa

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł70 m² 11 130,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Duży ogród/taras! mieszkanie gotowe do wprowadzenia Gorąco polecam mieszkanie cztero pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Gitarowej. Mieszkanie o pow 70,08 mkw składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielka Lipa

Wielka Lipa,dolnośląskie

292 330 zł1 426 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1426 m - Wielka Lipa k. Obornik Śląskich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1426 m ,położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gosławicka

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł69 m² 11 231,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Home&invest Oddział Wrocław tel. Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą | Wrocław ul. Gosławicka | 69 m (po podłodze ok. 96 m ) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

236 000 zł73 m² 3 243,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie na parterze z osobnym wejściem do mieszkania oryginalna architektura o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 349 000 zł79 m² 17 075,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Klimatyzowany wykończony apartament premium Z 2 tarasami doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrza budynków dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagienna

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł56 m² 12 054 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużymi oknami w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Zakończenie budowy już 1 kwartał 2026! / Możliwość rabatu i negocjacji ceny / Złóż swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł40 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - 40 m . Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

596 040 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Legnica,dolnośląskie

255 000 zł41 m² 6 265,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Słoneczna Kawalerka w Sercu Legnicy Gotowiec Inwestycyjny Klucze w Biurze! Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń kamienicy z nowoczesnym komfortem? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szewce,dolnośląskie

636 000 zł298 m² 2 134,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 581 m²

Jeśli uważasz, że już czas: sadzić drzewo budować dom ta oferta to strzał w 10! Procedura przyspieszona dom już stoi w stanie surowym. Nie zwlekaj, dzwoń aby umówić się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 854,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z osobną kuchnią. Gotowe do odbioru. Zakup od Dewelopera, bez pcc i prowizji. Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.46,6 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

513 128 zł39 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł69 m² 12 286,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Idealne miejsce dla rodziny-zielone osiedle Mieszkanie trzypokojowe na pierwszym piętrze o pow 69,1 mkw które mieści się przy ul. Vivaldiego we Wrocławiu. Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 300 000 zł276 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny dom wolnostojący O nowoczesnej bryle, wykończony W wysokim standardzie, położony W pobliżu tyńca małego Nieruchomość dostępna od zaraz, gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł33 m² 15 148,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,46 m2 na wysokim parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

652 000 zł47 m² 13 872,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,40m , zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia - przy ul. Inowrocławskiej 25, na zielonym i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

563 436 zł52 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj wśród zieleni - komfortowe, rozkładowe mieszkania z prywatną przestrzenią wypoczynkową i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

610 574 zł61 m² 9 983,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 11.02.2026r. do 28.02.2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

646 536 zł49 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3-pokojowe Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48,98 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament 2 pokoje | 53 m | 2 balkony | klimatyzacja | garaż | komórka lokatorska | Login City Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny apartament 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł39 m² 17 826,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku, gdzie natura spotyka się z miejską wygodą - tuż przy Odrze, w zielonej części Wrocławia. Przemyślany układ, południowo-wschodnia ekspozycja, ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Smolec

Smolec,dolnośląskie

4 700 000 zł300 m² 15 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 902 m²

Smolec - rezydencja z basenem Polecam do sprzedaży dom o charakterze rezydencji. Dom wolnostojący o powierzchni 300m2 położony na działce o powierzchni 2902 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł33 m² 15 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż nowocześnie wykończone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone przy ul. Grabiszyńskiej w doskonale skomunikowanej części Wrocławia, blisko ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wełniana

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone przy ul. Wełnianej, w nowym bloku z 2023 roku. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.