dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

310 000 zł35 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta od bezpośrednio od właściciela. Sprzedam jasne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Lubinie po generalnym remoncie, które składa się z sypialni, łazienki, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

660 000 zł86 m² 7 687,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szukasz nietuzinkowego mieszkania na zamkniętym osiedlu? Mam dla Ciebie ciekawą dwupoziomową nieruchomość na Podzamczu. Mieszkanie znajduje się na 3 poziomie. Mieszkanie powierzchni 85,85 m2 (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł33 m² 45,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferuję mieszkanie o powierzchni 33,06 m2 w spokojnej dzielnicy Nowego Miasta. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w kamienicy, składa się z : salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Buczacka

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł30 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Oferta tylko u Nas! umów się na prezentację! Polecam do sprzedaży mieszkanie w budynku z 1999r przy ul. Buczackiej. Nieruchomość w niskiej zabudowie , na ostatnim piętrze składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

265 000 zł27 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż kawalerkę z osobną sypialnią, znajdującą się na 4. piętrze przy ul. 1 maja w Oławie. Mieszkanie jest bardzo jasne, dzięki dużym oknom wpuszczającym mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 083 800 zł133 m² 8 146,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

239 000 zł87 m² 2 740,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania 3 pokojowe około 87,20m2 powierzchni użytkowej, mieszkanie o pow. całkowitej 95m2 wysokie koło 3m usytuowane na parterze idealne dla osób niepełnosprawnych bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

694 000 zł39 m² 17 794,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł20 m² 107,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od 5 marca, nowoczesna kawalerka zlokalizowana przy ul. Legnickiej 33 we Wrocławiu. Nieruchomość Kawalerka ma powierzchnię 20,5 m i mieści się na 3 piętrze 10-piętrowego bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł700 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:921 m²

Hala- magazyn - hurtownia tuż przy Parku handlowym Korona. Do sprzedaży hala magazynowo-usługowa o pow. około 700 m2 zlokalizowana na działce o pow. 921 m2. Pełne uzbrojenie, prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

269 900 zł64 m² 4 201,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

= wyłączność = Na sprzedaż oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w Wałbrzychu, w dzielnicy Biały Kamień, przy ulicy Daszyńskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 60,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

3 500 000 zł453 m² 7 726,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 486 m²

Marzysz o wyjątkowej nieruchomości w samym sercu Karkonoszy? Ta stylowa willa z lat trzydziestych XX wieku to prawdziwa perła posiadająca historyczny urok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wójcice

Wójcice,dolnośląskie

95 710 zł1 126 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana 1126 m | Wójcice, gm. Jelcz-Laskowice Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1126 m , położoną w miejscowości Wójcice w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 510 320 zł4 872 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana położona w Karpaczu w poblizu wyciągu narciarskiego Karpatka. Teren z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej , zajmujący zbocze pagórka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

890 000 zł117 m² 7 632,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zakup od dewelopera! bez pcc! bez prowizji! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wilczycach. Dom składa się z: parter: - wiatrołap - 4,61 mkw - hall - 6,12 mkw - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Uraz,dolnośląskie

890 000 zł153 m² 5 816,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:766 m²

Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć Uraz - Niziny Wyobraź sobie poranki, w których dzieci wybiegają do ogrodu jeszcze w piżamach, a Ty pijesz kawę na tarasie, słysząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chojnowska

Legnica,dolnośląskie

980 000 zł130 m² 7 538,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal Handlowo-Usługowy zlokalizowany przy głównej gałęzi dojazdowej do Centrum miasta. Lokalizacja bardzo ruchliwa zarówno poprzez ruch pieszy jak i samochodowy. Lokal przestronny składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Reja, boczna Sienkiewicza tuż obok Ogrodu Botanicznego. Lokal ma powierzchnię 90 metrów kwadratowych. To przytulne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, słoneczne, luksusowe mieszkanie znajdujące się w uroczym zakątku osiedla. Nieruchomość oferuje niezwykły widok, który zachwyci każdego. Jest to spokojne miejsce, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

239 000 zł87 m² 2 740,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Działka Rakoszyce

Rakoszyce,dolnośląskie

195 000 zł1 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1300 m , położoną w urokliwej miejscowości Rakoszyce, w bliskim sąsiedztwie Środy Śląskiej oraz z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

799 000 zł68 m² 11 731 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Siechnice/3pok/ogród/miejsce/postojowe/komórka/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 68,11 m w Siechnicach. Nieruchomość położona jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Smolec,dolnośląskie

850 000 zł101 m² 8 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:101 m²

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż dom szeregowy pod Wrocławiem. Nieruchomość o powierzchni 101 m + ogród 60m Lokalizacja Smolec - Sprawny dojazd do centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

255 000 zł37 m² 6 841,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! 2 pokoje - 4 piętro - niski blok Legnica - ul. Jaworzyńska Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,27 m2, położone na 4 piętrze, w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wleń

Wleń,dolnośląskie

112 000 zł22 m² 5 114,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu jednopokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze kamienicy we Wleniu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 21,90 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jodłowice,dolnośląskie

161 900 zł1 619 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż trzy działki budowlane w miejscowości Jodłowice. Działki o powierzchni: - 1619m2 - 1632m2 - 1742m2 Cena 100zł/m2 Istnieje możliwość zakupu jednej dowolnej działki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

787 268 zł54 m² 14 671,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w atrakcyjnej części Wrocławia, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej, infrastruktury handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 345 950 zł90 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 89,73m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek jest w trakcie całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Świdnica,dolnośląskie

385 000 zł43 m² 8 949,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż spółdzielczo- własnościowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych w Świdnicy przy ul. Emilii Plater. Mieszkanie o ekspozycji południowej, jasne i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Prusice,dolnośląskie

750 000 zł126 m² 5 976,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Osiedle Sosnowe - III etap kameralnej inwestycji w zielonej okolicy Bliźniak z poddaszem i możliwościami aranżacji - spokojne Prusice, blisko Wrocławia (ogrzewanie podłogowe, pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

220 000 zł40 m² 5 460,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż W ząbkowicach śląskich Najważniejsze atuty: blisko centrum gotowe do zamieszkania w pobliżu sklepy ,szkoły apteki, przedszkola, restauracje ,szpital Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji dla biura! Prezentujemy ofertę wynajmu mikroapartamentu usytuowanego w budynku przy ulicy białowieskiej we Wrocławiu w ramach kompleksu Port Popowice. Mikroapartament: typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

617 180 zł45 m² 13 603,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67m2 usytuowane na parterze dwurodzinnego domu z odrębnym wejściem położonym w Cieplicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krzemowa

Smardzów,dolnośląskie

719 000 zł90 m² 7 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

!ostatni dom na sprzedaż! Stan "pod klucz" Wykończone: - podłogi - panele, terakota - łazienka z prysznicem i w - dodatkowa łazienka z wc - gładzie - poddasze - 2 pokoje (podłoga -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł18 m² 16 930 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 mikrokawalerki inwestycyjne z najemcami Powierzchnia: 17,72 m każdej w cenie 275.000,00 + VAT za każdą. Standard: umeblowana i w pełni wyposażona aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

578 015 zł38 m² 15 029 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 2-m piętrze niskiego bloku przy ul. Długiej we Wrocławiu. Układ mieszkania: 3 niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł122 m² 9 404,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

0% prowizji, bez podatku pcc Nowoczesny Dom Premium - Bliźniak z ogrodem, garażem i 2 miejscami postojowymi Cicha i zielona okolica, idealna dla rodzin i osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Miłogostowice

Miłogostowice,dolnośląskie

140 000 zł1 310 m² 106,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

-Oferta na wyłączność - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej usytuowanej w pobliżu lasu w Miłogostowicach, gmina Kunice. W okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

127,91 zł/m²43 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność wynajem lokalu nie szukaj dalej! Prezentowane zdjęcia przedstawiają oryginalny wygląd lokalu! Nowoczesny lokal premium z widokiem na Odrę | 43 m | Wrocław ul.