dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

633 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

633 ogłoszenia

2 700 000 zł520 m² 5 192,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość komercyjna w świetnej lokalizacji! Duży dom, lokale usługowe oraz hala/magazyn, działki o łącznej pow. 4958 m2. Syców, ul. Kaliska. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w Kruszynie gm. Bolesławiec. Szczegóły oferty: -Wydzielony obiekt składający się: hali o powierzchni 110.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł220 m² 1 068,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:615 m²

Żukowice, sprzedam obiekt, powierzchnia użytkowa 220 m2, działka 615 m2, 235 000 zł. Na sprzedaż obiekt znajdujący się w Żukowicach położony na działce o powierzchni 615 m2, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 280 m² 2 734,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 557 m²

Na sprzedaż oferujemy obiekt produkcyjno-usługowy z działką o powierzchni 7557m2 w bardzo atrakcyjnym miejscu w centrum Dzierżoniowa. Budynek o powierzchni użytkowej 1280m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł209 m² 5 980,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:923 m²

Pensjonat na sprzedaż - Karpacz Na sprzedaż pensjonat położony w atrakcyjnej lokalizacji w Karpaczu - jednym z najpopularniejszych kurortów górskich w Polsce. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł950 m² 3 894,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 748 m²

Północ Nieruchomości w Bolesławcu ma przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży gotowy do przyjęcia gości motel wraz z restauracją i sklepem w Okmianach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł3 219 m² 1 335,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:-

Niezwykle piękny obiekt pełniący funkcję ekskluzywnej agroturystyki oraz stadniny koni. Cały budynek stylizowany na zabytkową chatę ze wspaniale odrestaurowanymi belkami konstrukcyjnymi, licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł623,87 m² 2 869,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 749 m²

NA sprzedaż! Hala magazynowa z częścią mieszkalną + hala kontenerowa Pieńsk, ul. Batorego blisko stacji pkp i autostrady A4 Na sprzedaż lub wynajem funkcjonalna nieruchomość komercyjna.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł800 m² 4 612,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania budynek z magazynami z biurami niedaleko centrum w Świdnicy! Rozkład : budynek 2- kondygnacyjny o powierzchnia 600m2 + 120m2 biur i pomieszczeń socjalnych. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł350 m² 2 368,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Na sprzedaż Kamienica położona przy ulicy Rzecznej w Wałbrzychu. Elewacja oraz dach przeszły kapitany remont w roku 2022. Okna oraz wszystkie instalacje energetyczne również zostały.

Szczegóły ogłoszenia

3 570 000 zł10 500 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Na sprzedaż oferujemy unikalną nieruchomość inwestycyjną z przeznaczeniem pod marinę, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 900 zł4 560 m² 1 096,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjna, biurowiec, oraz plac manewrowy. Przedmiotowa nieruchomość położona jest w Długołęce pod Wrocławiem (powiat wrocławski). W skład nieruchomości wchodzą: działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 560 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Jgjp-2395 Do sprzedania obecnie nieczynna fabryka produkcji spożywczej położona w Piechowicach, dobrze skomunikowana z drogą krajową nr 5. W przyszłości możliwe uruchomienie produkcji,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł2 700 m² 2 185,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:30 700 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość komercyjną w Okmianach składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 30700 m2 przy drodze krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł12 055 m² 340,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 055 m²

Do sprzedaży nieruchomość komercyjna w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej południowo - wschodniej obwodnicy Legnicy. Idealna pod handel wielkopowierzchniowy, handel hurtowy I detaliczny,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 970 m² 431,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 906 m²

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 2 906 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 1970,24 m 2. Obiekt posiada 3 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł12 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej przy ulicy Walońskiej w budynku Angel River. Miejsce postojowe środkowe o powierzchni 11,66m2, usytuowane na poziomie -1 Numer miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł915 m² 1 087,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 877 m²

Lokalizacja: na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy w okolicach ul. Szczytnickiej. Opis nieruchomości: hala magazynowa usytuowana jest na działce o powierzchni 7877 m2. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł750 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:750 m²

Głogów, stacja paliw z terenem do inwestycji, 750m2, sprzedaż, 3 350 000zł Oferta bez prowizji dla kupującego! Marzysz o biznesie, który zarabia od pierwszego dnia? Ta stacja benzynowa to nie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł435 m² 2 068,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się ofertą budynku handlowo-usługowego na sprzedaż w atrakcyjnej części Wołowa. Idealne miejsce na otwarcie sklepu, piekarni, restauracji, bawialni dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł5 869 m² 554,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszamy inwestorów do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w centrum Bolesławca. Przedmiotem sprzedaży jest teren o powierzchni 5 000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł575 m² 6 609 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży atrakcyjny lokal komercyjny przy ruchliwej ulicy, nadający się znakomicie praktycznie na każdą działalność. Doskonała lokalizacja, dogodny dojazd do obwodnicy Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 138 m² 1 405,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 139 m²

DO sprzedania budynek handlowo-usługowy położony w centrum Miasta. Budynek w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni zabudowy 1138 m2, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł85,56 m² 2 571,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż dwa niezależne lokale niemieszkalne w Nadolicach Wielkich w gminie Czernica. Lokale niemieszkalne położone na pierwszej kondygnacji w budynku z lat 30-tych. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł741 m² 1 956,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 209 m²

Biuro Nieruchomości komfort oferuje na sprzedaż przestronny monitorowany obiekt magazynowy o powierzchni 741 m , idealnie przystosowany do różnorodnej działalności handlowej, usługowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł3 600 m² 1 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego neobarokowego Pałacu, położonego w okolicy Dzierżoniowa. Wyjątkowa nieruchomość z XIX wieku, o powierzchni ponad 3000.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 160 m² 4 741,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

English description below Serdecznie polecamy zabytkowy Pałac zlokalizowany w Boleścinie, zaledwie 20km od Wrocławia. Zachącam do obejrzenia filmu promującgeo nieruchomość. Lokalizacja: boleścin.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł400 m² 9 975 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:982 m²

Działający pensjonat w Zieleńcu na sprzedaż Zieleniec, największy w Sudetach i jeden z największych i najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce (II miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł3 302,30 m² 2 876,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż nowoczesny kompleks przemysłowy zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. W skład nieruchomości wchodzą budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł445 m² 1 253 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 590 m²

Niepowtarzalna nieruchomość restauracyjno-noclegowa z malowniczymi widokami! Cena do negocjacji Zapraszam do zakupu unikalnego obiektu gastronomiczno-turystycznego, który łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 070 m² 1 121,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

" oferta sprzedaży obejmuje nieruchomości zabudowane i niezabudowane, które stanowią całość i są usytuowane w 4 księgach wieczystych więc istnieje możliwość zakupu części lub.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 000 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Nieruchomości Północ oferuje wyjątkowy obiekt położony w Żerkowicach, w którym odbywała się produkcja forniuru. Budynek nadaje się do otwarcia produkcji w różnych gałęziach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż Pensjonat w Szklarskiej Porębie w odległości ok. 100 metrów od wyciągu narciarskiego Szrenica Ski Arena. Obiekt posiada 17 pokoi w których znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

14 999 000 zł2 036 m² 7 366,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:33 500 m²

Na sprzedaż unikalny kompleks hotelowo-pensjonatowy Amelkowa Chata położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji turystycznych Karkonoszy na Przełęczy Okraj w Kowarach,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do sprzedania obiekt produkcyjno-usługowo-magazynowy w pobliżu Ząbkowic Śląskich. Na ogrodzonej i w znacznym stopniu utwardzonej działce, znajdują się budynki hali produkcyjno-magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł596,20 m² 836,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:954 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż halę w bliskich okolicach Świdnicy. Na sprzedaż funkcjonalna, dwupoziomowa hala magazynowa o powierzchni użytkowej około 596 m?, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł519 m² 1 828,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 795 m²

W ofercie budynek o charakterze magazynowo-biurowym położony na dużej działce zlokalizowanej na silnie uprzemysłowionym terenie przy ul. Wrocławskiej w Żmigrodzie. Idealna propozycja na sklep.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 000 zł1 640 m² 6 585,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:5 653 m²

W ofercie mamy urokliwy ośrodek wypoczynkowy, znajdujący się w Szklarskiej Porębie. Nieruchomość znajduje się na dwóch działkach o łącznej powierzchni 5653 m2: 1. Powierzchnia 1 działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł650 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Północ nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży budynek mieszkalno-usługowy o pow. ok 650 m2 położony w Suszkach, gm. Bolesławiec. Szczegóły oferty: oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:402 m²

Do sprzedaży funkcjonalna hala/magazynowo - biurowa o powierzchni 220m2, położona na działce 402m2 przy ul. Senatorskiej w Legnicy. Doskonała lokalizacja, zapewniająca dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

25 500 zł12 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży miejsca postojowe w garażu podziemnym w Inwestycji, przy ul. Skarbowców 115. Dostępne 4 miejsca postojowe. Cena sprzedaży 1 miejsca postojowego 25.500 zł brutto (20.731,70 zł.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij