dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

700 000 zł551 m² 1 270,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:320 m²

Sprzedaż obiektu produkcyjno-biurowego w Jaworzynie Ślaskiej w doskonałym stanie technicznym! Nieruchomość o pow. 551m2 położona w okolicy centrum z dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pieńsk

Pieńsk,dolnośląskie

449 000 zł832 m² 539,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 152 m²

Pięknie położony nad zalewem i Nysą budynek po straży granicznej o pow. 832m2 na działce nr 169/7 o pow. 7152m2. Budynek do kapitalnego remontu,3 naziemne kondygnacje, jedna podziemna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Dworcowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

3 700 000 zł14 681 m² 252,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker opis nieruchomości: 58-560 3 700,00 zł w cenę nie wlicza się Parku Maszynowego Działka o powierzchni 14.681 m (w tym 3.320.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żarów

Żarów,dolnośląskie

940 000 zł1 300 m² 723,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Działka z halą, żarów. Oferujemy Państwu na sprzedaż obiekt przemysłowy z dużą działką. Nieruchomość na skraju miasta, bardzo dobrze skomunikowana z obwodnicą Żarowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

1 300 000 zł600 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zarząd Powiatu Karkonoskiego ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Podgórzynie, obręb 0007 Sosnówka przy ul. Liczyrzepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jędrzychowice

Jędrzychowice,dolnośląskie

450 000 zł125 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:183 m²

Do sprzedania budynek handlowo-uslugwy o powierzchni 125m2. Obiekt klimatyzowany wyposazony w alarm i monitoring, znajduje sie przy głównej drodze w Jedrzychowicach blisko do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

5 550 000 zł600 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do zaoferowania wspaniała nieruchomość, posadowiona na działce o powierzchni 2100m2, z przodu działki w dolnej jej części płynie górska rzeka, a bezpośrednio za nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolnostąjacy Głogów

Głogów,dolnośląskie

45 000 zł16 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż: garaż w Głogowie, ul. Sikorskiego. Zamień swoje problemy z parkowaniem na komfort i bezpieczeństwo! Oferujemy przestronny garaż o powierzchni 16 m , idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

3 100 000 zł500 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 704 m²

Do sprzedaży dobrze prosperujący obiekt pensjonatowy położony w Karpaczu na Osiedlu Skalnym. Na działce o powierzchni 1704 m2 znajduje sie budynek pesjonatowo mieszkalny skladający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 300 000 zł1 909 m² 680,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o łącznej pow. 1.909 m2 oraz prawo własności posadowionych na tym gruncie budynków: Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Błonie

Błonie,dolnośląskie

10 000 000 zł2 550 m² 3 921,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Obiekt W budowie Nowa hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowo-handlowym-2550 m kw. położona poza granicami miasta-kierunek Błonie. -hala 2200m2, pięć bramam z poziomu 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ziębicka

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

8 200 000 zł2 254 m² 3 637,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 568 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem handlowo usługowym o powierzchni użytkowej 2 254 m2. Nr ewidencyjny gruntu: 40/4 Powierzchnia gruntu: 8 568 m2 Forma własności gruntu: własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Prusa

Legnica,dolnośląskie

1 116 750 zł531 m² 2 105,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 023 m²

Oferujemy dla Inwestorów obiekt o przeznaczeniu produkcyjno usługowym zlokalizowany przy ul. Prusa w Legnicy. Działka o powierzchni 5023 m2, zabudowana 3 budynkami: -budynek magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Broniewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

9 900 000 zł1 179 m² 8 396,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż nieruchomość biurowo / użytkowa, o powierzchni 1179 m2. Położona w najpopularniejszej mieszkalnej i handlowej dzielnicy Wałbrzycha - Piaskowa Góra. Przy głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chrośnica

Chrośnica,dolnośląskie

3 650 000 zł2 111 m² 1 729,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 264 m²

Kraina wygasłych wulkanów (góry Kaczawskie). Luksusowy gościniec z restauracją łączą elementy architektury tradycyjnej oraz nowoczesnej, a to wszystko w otoczeniu pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Spichrzowa

Głogów,dolnośląskie

2 260 000 zł1 386 m² 1 630,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 933 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkami przemysłowymi, położoną przy ulicy Spichrzowej w Głogowie, woj. dolnośląskie. Całkowita powierzchnia działek wynosi 0,3933.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wałbrzyska

Kamienna Góra,dolnośląskie

1 700 000 zł1 358 m² 1 251,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:5 370 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem handlowym o powierzchni użytkowej 1 358,40 m2. Nr ewidencyjny gruntu: 124 Powierzchnia gruntu: 5 370 m2. Forma własności gruntu: użytkowanie wieczyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Strzegom,dolnośląskie

2 400 000 zł736 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Hotel z restauracją i wyposażoną kuchnią na sprzedaż w Strzegomiu. Podana cena jest ceną netto! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu obiekt hotelowy z restauracją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

998 000 zł450 m² 2 217,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Sokołowice - położone w okolicy Oleśnicy przy drodze krajowej E67 i drodze nr 25. Dojazd w 30 minut do Wrocławia Działka o powierzchni 6200 m2 ., teren całkowicie ogrodzony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

16 000 000 zł1 385 m² 11 552,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 644 m²

*** wyłącznie W naszym biurze*** Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym, zlokalizowana w Siechnicach koło Wrocławia. . Budynek składa się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 149 000 zł715 m² 1 607,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:222 m²

Nowa cena! wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży trzykondygnacyjną kamienicę o powierzchni użytkowej 631,2 m kw. posadowioną na działce o powierzchni 222m 2 w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

110 000 zł15 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: maria Geut tel. Na sprzedaż garaż podziemny na Sczepinie ul. Kruszwickiej - boczna Młodych Techników. Powierzchnia 15 m2 Wymiary garażu: wysokość 2,60 m wysokość do rury 1,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 865 m²

For english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dwa podwójne (razem 4 miejsca) miejsca postojowe w hali garażowej budynku Nowe Centrum Południowe przy ul. Gwiaździstej 14. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Golińsk

Golińsk,dolnośląskie

230 000 zł275 m² 837,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Posiadamy ma na sprzedaż bezpośrednio budynek pensjonatowy w Golińsku 91, w gminie Mieroszów. Powierzchni użytkowa budynku wynosi 274,60 m2. Budynek znajduje się na działce o nr 144/4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kilińskiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 700 000 zł1 640 m² 1 646,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Atrakcyjna Oferta Inwestycyjna: hala Magazynowa i Lokal Użytkowy w Doskonałej Lokalizacji Dzierżoniowa Przedstawiamy wyjątkową okazję do nabycia hali magazynowej z lokalem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

41 200 000 zł3 734 m² 11 034 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą kompleksu trzech nowoczesnych biurowców we Wrocławiu. Biurowce zlokalizowane są na wrocławskich krzykach. Budynki usadowione na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, al. LED

Rzeplin,dolnośląskie

9 000 000 zł1 912 m² 4 706,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 177 m²

For eng scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości produkcyjno-usługowo-biurowej zlokalizowanej w Rzeplinie (zaraz przy południowej granicy Wrocławia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

17 000 000 zł1 500 m² 11 333 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

W pełni wynajęty biurowiec Krzyki Nowoczesny biurowiec Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego biurowca we Wrocławiu. Biurowiec zlokalizowany na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Armii Krajowej

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 000 zł710 m² 2 112,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Chcesz korzystnie zainwestować pieniądze? Interesuje Cię duża stopa zwrotu? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Takie okazje nie trafiają się często. Dlatego warto zainteresować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

13 200 000 zł1 170 m² 11 282 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny biurowiec na Krzykach Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego biurowca we Wrocławiu. Biurowiec zlokalizowany na wrocławskich krzykach. Budynek usadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, al. Rzeczypospolitej

Legnica,dolnośląskie

3 730 000 zł7 603 m² 490,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 185 m²

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy al. Rzeczypospolitej w Legnicy. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa jedno i wielorodzinna oraz obiekty handlowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 200 000 zł1 060 m² 11 509 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny biurowiec Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego biurowca we Wrocławiu. Biurowiec zlokalizowany na wrocławskich krzykach. Budynek usadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

990 000 zł280 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:445 m²

Proponujemy na sprzedaż dom wraz z lokalami usługowymi w miejscowości Legnica przy ulicy Wrocławskiej. Dom składa się z 4 kondygnacji: piwnicy, parteru, pierwszego i drugiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Legnickie Pole

Legnickie Pole,dolnośląskie

50 000 zł21 m² 2 380,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż garaż znajdujący się w Legnickim Polu przy ulicy Św. Jadwigi- 7 km od Legnicy. Teren jest ogrodzony i składa się z zespołu 35 garaży własnościowych (własna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

3 600 000 zł488 m² 7 377,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży niezwykle atrakcyjnie położony pensjonat w Szklarskiej Porębie w pobliżu wyciągu na Szrenicę. W pensjonacie w dziesięciu pokojach z nowymi łazienkami pomieścić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 900 000 zł2 498 m² 1 160,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Dzierżoniowie, idealną dla inwestorów poszukujących obiektu o dużym potencjale adaptacyjnym i znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

3 200 000 zł18 615 m² 171,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:18 615 m²

Manufaktura bielawa /dolnośląskie/ A może by tak postawić na nietypowy budynek o zabytkowym charakterze. Z takich obiektów można zrobić prawdziwe perełki turystyczne lub hotelowe. Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

5 990 000 zł797 m² 7 518 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny szereg składający się z czterech lokali, położony w cenionej lokalizacji. Każdy z segmentów posiada pozwolenie na użytkowanie oraz zaświadczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

850 000 zł700 m² 1 214,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ponowna rezerwacja do piątku. Proszę o telefony najwcześniej w sobotę Sprzedam duży dom mieszkalny wraz z innymi zabudowaniami: - piętrowy dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

3 200 000 zł18 615 m² 171,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:18 615 m²

Inwestycja typu brownfield drugie życie Daje możliwość szerszego rozpoczęcia działalności, przy równoczesnej minimalizacji kosztów Rewitalizacja poprzemysłowego zespołu obiektów zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Szmaragdowa

Oleśnica,dolnośląskie

85 000 zł35 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:35 m²

Do sprzedania dwustanowiskowy garaż o powierzchni 35,56m2 przy ulicy Szmaragdowej. Garaż utrzymany w idealnym stanie, położony w bardzo dobrej lokalizacji. Zalety garażu : -duża.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij