dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Jastrowiec

Jastrowiec,dolnośląskie

3 500 000 zł2 080 m² 1 682,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

do sprzedaży lub wydzierżawienia! Pałac w 60% wyremontowany, możliwość dokupienia gruntów i zabudowań wokół pałacu. Budynek obecnie istniejącego pałacu został wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 599 000 zł715 m² 2 236,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:222 m²

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży trzykondygnacyjną kamienicę o powierzchni użytkowej 631,2 m kw. posadowioną na działce o powierzchni 222m 2 w Centrum Świdnicy, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kominka

Legnica,dolnośląskie

3 334 600 zł27 863 m² 119,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:27 863 m²

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Paweł Dudek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 20-11-2023r. o godz. 11:00 w Sądzie Rejonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

90 000 zł16 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż garaż/magazyn o powierzchni 16 m2 zlokalizowany obok Sky Tower, między ulicami Powstańców Śląskich i Zaporoską. Garaż posiada księgę wieczystą. Pomieszczenie jest suche, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Księginice

Księginice,dolnośląskie

225 000 zł257 m² 875,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Warsztat samochodowy 257m 2 Księginice - 225 tys Nieruchomość położona w w środku wsi, bezpośrednio przy drodze asfaltowej, dojazd do posesji z dwóch stron. Możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Krzywa

Wrocław,dolnośląskie

85 000 zł16 m² 5 152 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż garaż murowany, który znajduję się w ciągu garaży przy ulicy Krzywej. Powierzchnia to 16,5m2. Stan dobry, garaż suchy, czysty. Termin wydania do ustalenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 297 m²

Prosperujący Pensjonat "poza Czasem" położony w Bystrzycy Kłodzkiej - Zalesie Nieruchomość położona w zacisznym i spokojnym miejscu w otoczeniu lasu i gór, sprzyjająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 000 000 zł1 341 m² 7 457,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż historyczny budynek na terenie inwestycji Bulwary Wrocławskie. Przedmiotem sprzedaży jest obiekt zabytkowy, o powierzchni użytkowej około 1.400 m2. Obiekt wymaga kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 950 000 zł444 m² 4 391,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Okazja! Do sprzedaży dochodowy pensjonat położony przy wyciągu w Karpaczu. Budynek z 2011 roku o powierzchni 444 m2 znjadujący się na działce 1298 m2 W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

16 500 000 zł6 167 m² 2 676 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 109 m²

Oferujemy do sprzedaży hale magazynowe (produkcyjne) o łącznej powierzchni 6.167 m Każda hala jest wyposażona w część biurową i socjalną. Teren jest utwardzony (plac i drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

6 900 000 zł5 151 m² 1 339,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 244 m²

Hala wysokiego składowania wraz z budynkiem produkcyjno-magazynowym w powiecie lubańskim 24 km od Zgorzelca tuż przy drodze dk30 Zgorzelec - Jelenia Góra, węzeł A4 Godzieszów eng - High.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

3 800 000 zł876 m² 4 337,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Stylowa I odrestaurowna willa W centrum jeleniej góry Prezentujemy Państwu na sprzedaż Stylową i Odrestaurowaną Willę połozoną w centrum Jeleniej Góry blisko głównego deptaka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 700 000 zł430 m² 6 279,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 704 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje nieruchomość położoną w Karpaczu o charakterze komercyjnym. Na nieruchomość składa się część mieszkalna dla właścicieli, oraz część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

1 800 000 zł400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży wolnostojący obiekt magazynowo-biurowy. Nieruchomość położona poza granicami miasta. Całkowita powierzchnia 396 m kw. Część socjalno -biurowa 45m2. Działka ponad 5800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

28 000 zł26 m² 1 077 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży miejsce parkingowe w garażu wielostanowiskowym w bloku przy ul. Poleskiej nr 17-23 we Wrocławiu. Powierzchnia 26m2, miejsce znajduje się zaraz przy wjeździe do garażu. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mokronos Dolny

Mokronos Dolny,dolnośląskie

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość gruntowa zabudowana dużym domem wolnostojącym. Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej - Mokronos Dolny, tuż za granicami Wrocławia blisko do wjazdu na aow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

80 000 zł17 m² 4 706 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż murowany o pow. 17m2, położony na Karłowicach w ok. ulic Micińskiego, berenta, placu Piłsudskiego. Garaż środkowy, murowany, przd nim duży plac manewrowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

1 270 000 zł190 m² 6 684,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Na sprzedaż wyjątkowy budynek biurowo-magazynowy położony w Marcinkowicach pomiędzy Wrocławiem a Oławą. Dojazd do Wrocławia zajmuje ok. 15 minut. Budynek został wybudowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Ratno Dolne

Ratno Dolne,dolnośląskie

778 000 zł389 m² 1 998,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dotyczy budynku wielorodzinnego (10 apartamentów z aneksami kuchennymi i łazienkami) Nieruchomość mieści się w sąsiedztwie drogi wojewódzkiej nr 387 w miejscowości Ratno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Moniuszki

Wałbrzych,dolnośląskie

2 290 000 zł1 050 m² 2 180,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:369 m²

Kamienica mieszkalno usługowa w samym centrum miasta Walbrzych - przy ul Moniuszki 3. Powierzchnia działki 369 m2 - pełna własność Powierzchnia budynku Ok 1050 m2 Powierzchnia użytkowa na ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 595 000 zł1 000 m² 1 595 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Doskonała lokalizacja przy trasie S5 W rawiczu! dobra inwestycja! W sprzedaży bardzo atrakcyjnie położona ciekawa nieruchomość, dająca szeroki wachlarz możliwości i pomysłów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rynek

Kostomłoty,dolnośląskie

2 190 000 zł625 m² 3 504 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam hotel składający się z dwóch odrębnych ksiąg wieczystych 1 księga restauracja z całym wyposażeniem i zapleczem gastronomicznym, kompletnymi odbiorami sanepidu oraz ksiazka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

90 000 zł15 m² 5 921,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:35 m²

Witam serdecznie! Przedstawiam Państwu garaż na sprzedaż znajdujący się w centrum Wrocławia przy ulicy Sztabowej (obok ul. Słowiczej). Garaż o powierzchni 15,2 m2, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Młodzieży Polskiej

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

590 000 zł330 m² 1 787,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 415 m²

Budynek mieszkalny o powierzchni 330 m, posadowiony na działce o powierzchni 1415 m2. Przeznaczenie mieszkalny - za czym idzie niski koszt podatku od nieruchomosci Aktualny stan - podzialony na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Świdnicka

Nowizna,dolnośląskie

600 000 zł2 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Do sprzedania działka o powierzchni ponad 1900 m2 z wylaną ławą pod budowę szeregowca w którym, według projektu jest osiem mieszkań o powierzchni ok 70 m2. Projekt przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

6 900 000 zł5 151 m² 1 339,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 244 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Baworowo

Leśna,dolnośląskie

3 200 000 zł1 000 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:21 300 m²

do sprzedaży wyjątkowa ofert nieruchomości zabudowanej (założenie pałacowo-parkowe) zlokalizowanej miejscowości Leśna na Dolnym Śląsku. Zabudowana nieruchomość wpisana jest do rejestru zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Smolna

Smolna,dolnośląskie

4 200 000 zł3 708 m² 1 078,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:44 400 m²

Czynna Ferma drobiu (indyczki), z trzema halami produkcyjnymi (3 236m2), dwa oddzielne mieszkania (145m2), pomieszczenia socjalne (128m2), pomieszczenia techniczne (192m2), powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 900 000 zł2 487 m² 4 382,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:804 m²

Kamienica w samym centrum Wrocławia - odnowiona/wyremontowana Nieruchomość usytuowana w świetnej lokalizacji, składająca się z 31 mieszkań. Możliwość rozbudowy i indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Stronie Śląskie

Stronie-Wieś,dolnośląskie

6 900 000 zł2 500 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 994 m²

Centrum handlowe w Stroniu Śląskim - w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość usytuowana w świetnej lokalizacji zaraz przy osiedlach mieszkaniowych. W tle ukazują się góry wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

15 900 000 zł2 270 m² 7 004,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gotowy biznes -kamienca 1666m2 centrum Wrocławia! Kamienica położona na działce 1336m2 o powierzchni 1666m2. Nieruchomość uzbrojona jest w sieć wodociągową, kanalizacyjną,gazową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

1 650 000 zł721 m² 2 287,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Pragnę przedstawić Państwu zadbaną, z bardzo dobrą renomą nieruchomość magazynowo/produkcyjną o łącznej powierzchni 721,35m2. Obecnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

1 100 000 zł255 m² 4 319,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż jedyna taka oferta : Stacja demontażu pojazdów wraz z infrastrukturą techniczną. Nieruchomość położona w idealnej lokalizacji do prowadzenia tego typu biznesu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

1 490 000 zł262 m² 5 687,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 10-pokojowy usadowiony na działce o powierzchni 2000 mkw w miejscowości Boguszyce. gm. Oleśnica. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 262 m2 (całkowita 278 m2). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Bolesława Chrobrego

Oława,dolnośląskie

70 000 zł20 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję na sprzedaż garaż nr 189 zlokalizowany przy ul. Chrobrego w Oławie, obok przychodni nzoz Omega, apteki oraz sklepu D.H. "Kwadraciak". Garaż położony jest bezpośrednio przy nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

6 500 000 zł1 202 m² 5 407,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż obiekt komercyjny - Centrum Handlowe, zlokalizowane w centrum miasta Dzierżoniów. budynek po kapitalnym remoncie z lat 2004-2007, dodatkowo elewacja odświeżona przed 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

890 000 zł600 m² 1 483,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:724 m²

Do sprzedania obiekt handlowo-usługowy znajdujący się w centrum miejscowości Kłodzko, 500m od centrum. Powierzchnia użytkowa trzech kondygnacji wynosi 600m2, dodatkowy magazyn posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bierutów

Bierutów,dolnośląskie

1 319 006 zł1 501 m² 878,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Hale produkcyjne Biuro okazja! Dwie niezależne hale produkcyjne 630 m budynek biurowy 140 m dwie bramy wjazdowe teren 1500 m Doskonała lokalizacja Bierutów Wolne od zaraz Biuro Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

15 000 zł15 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:17 m²

Garaż wolny od zaraz! 0% prowizji. Garaż w zabudowie szeregowej przy Placu Zwycięstwa w Gorcach. Do indywidualnego użytkowania, jest odmalowany. Przed wjazdem ogólnodostępny teren. Brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Milicz,dolnośląskie

550 000 zł661 m² 832,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem handlowo usługowo-mieszkalnym Działka ma kształt wielokąta - funkcja gruntu handlowo-użytkowo-mieszkalna. Nieruchomość zabudowana jest kamienicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

1 050 000 zł402 m² 2 612 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek usługowy w zabudowie szeregowej w Bolesławcu. Przedstawiamy Państwu niecodzienną ofertę sprzedaży kamienicy posadowionej przy strategicznej ulicy miasta Bolesławca. Na budynek.