dowolna

Budynki użytkowe dolnośląskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

1 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 011 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Budynek gospodarczy 240 m | Jarnołtów, wrocław | Idealny pod magazyn, usługi lub produkcję Na sprzedaż budynek gospodarczy położony na osiedlu Jarnołtów we Wrocławiu lokalizacja zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

680 000 zł900 m² 755,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży obiekt na który składa się: teren o powierzchni 5676 m ( 32m x 177m) zabudowany halą o powierzchni 900m2 ( 12,5m x 87,50m). Położony przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Źródła

Źródła,dolnośląskie

30 000 zł1 078 m² 27,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 1078 m . Na terenie obiektu znajduje się wygodny plac manewrowy utwardzony kostką brukową o powierzchni 400 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

500 zł25 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia murowany, parterowy magazyn, składający się z dwóch pomieszczeń z niezależnymi wejściami. Przy obiekcie dostępne jest miejsce postojowe. Dojazd drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

675 000 zł1 314 m² 513,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 250 m²

Budynki gospodarcze o powierzchni 1314 m2 , trzy - 266m2, 615 m2, 433m2. Działka o powierzchni ok 9250 m2. Można kupić trzy osobne działki. Cel: warsztat, produkcja, magazyn. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 300 zł120 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia budynek o powierzchni 120 m2 + 60 m2 domek gospodarczy na Krzykach. Dodatkowe informacje: - przed obiektem znajduje się plac do zagospodarowania - wielkość działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Klasztorna

Legnickie Pole,dolnośląskie

690 000 zł186 m² 3 709,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:196 m²

Polecamy Państwu inwestycje w budynek mieszkalno-usługowy w centrum gminy Legnickie Pole w Powiecie Legnickim. Nieruchomość wybudowana wraz z kompleksem budynków w 2006r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn z zapleczem o łącznej powierzchni 350 m kw. Magazyn wysoki- ok. 7 m 250 m kw., posadzka przemysłowa niepylna, duża brama, ogrzewanie (nagrzewnice wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

15 650 000 zł2 100 m² 7 452,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 700 m²

Hotel 4familyresortspa .Na sprzedaz! Kontakt tylko pod nr tel   Budynek hotelu zawiera 20 apartamentow dwu I trzy pokojowych od 24 do 70 m .kw. 7 pokoi dwuosobowych, okolo 100 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Przedmiejska

Wrocław,dolnośląskie

55 000 zł24 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsca parkingowe - parkowanie jedno za drugim - ul. Przedmiejska 2-4 - Soft Lofty Centrum Miejsce zlokalizowane są na poziomie -2. Wymiary to 10m x 2.40m. Koszt miesięczny utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

50 000 zł12 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

|na sprzedaż| Miejsce postojowe w garażu podziemnym w nowej inwestycji Osiedle Przystań, przy ul. Chałupniczej. |cena sprzedaży| 50.000 zł Zdjęcie poglądowe. Zamieszczona oferta nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz

Wałbrzych,dolnośląskie

4 860 zł270 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Prowadzisz działalność i potrzebujesz halę magazynową, usługową, produkcyjną? Hala w bardzo dobrym stanie od zaraz! Hala o powierzchni 27 0 m2. Wjazd bezpośredni do hali bez rampy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

4 560 zł240 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na wynajem hala magazynowa, usługowa, produkcyjna? Mam dla Ciebie halę w bardzo dobrym stanie od zaraz! Hala o powierzchni 2 40 m2. Wejście do hali przez rampę. Dojazd do posesji asfaltem. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

62 800 zł14 m² 4 485,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż garaż o powierzchni 14,00 m2, znajdujący się przy ul.Jaracza Najważniejsze informacje: - garaż murowany - miejsce w hali garażowej Niedostateczne środki? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczytnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł89 m² 12 345,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaży lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Wrocławia u zbiegu ul. Szczytnickiej i ul. Ładnej. Położony na parterze budynku z lat 90-tych w pobliżu akademików.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

680 000 zł900 m² 755,56 zł/m²

 

 

 

Międzygórze,dolnośląskie

699 000 zł1 436 m² 486,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 330 m²

Super okazja! budynek Z potencjałem W świetnej cenie! Okolice Międzygórza. Atrakcyjny budynek inwestycyjny o powierzchni 1436m2 położony na działce o pow. 4330 m kw. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Legnica

Legnica,dolnośląskie

3 750 zł105 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia nową halę magazynową o powierzchni 105 m , zlokalizowaną w miejscowości Prostynia, w sąsiedztwie zjazdów A4 i S3, zaledwie 5 km od centrum Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 300 000 zł1 031 m² 3 200,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Polecam do sprzedaży wolnostojący obiekt produkcyjno - magazynowy wraz z powierzchnią biurowo-socjalną. Położenie przy ulicy asfaltowej. Hala o powierzchni 980m2,położona na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

 

 

Rzeczka,dolnośląskie

3 500 000 zł1 240 m² 2 822,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:19 862 m²

Budynki użytkowe o pow1240m2 , na działce 19862m2. Cena 3500000zł - budynek główny nr I - dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej wynoszącej 909,80 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rzeczka

Rzeczka,dolnośląskie

990 000 zł330 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Budynek hotelowo - noclegowy/ - dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej wynoszącej 330,40 metrów kwadrat., kubaturze wynoszącej 831 metrów sześciennych, o dachu wielospadowym krytym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Okrzei

Kłodzko,dolnośląskie

549 000 zł544 m² 1 009,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja. Okazja. Budynek usługowo magazynowy w centrum Kłodzka | 543 m | ul. Okrzei Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Kłodzku przy ul. Okrzei Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Weigla

Wrocław,dolnośląskie

95 000 zł16 m² 5 792,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Krzyki / cena do rozmów Garaż zamykany o powierzchni ok 16,40 m2, wolnostojący w ciągu innych garaży. Prąd wraz z licznikiem, wykonana instalacja elektryczna ( pkt świetlne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

90 000 zł16 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

Przedmiotem oferty jest garaż zlokalizowany w ciągu garaży obok bloku przy ul. Oficerskiej. Powierzchnia 16,5m Możliwa szybka transakcja. garaż może służyć jako doskonała inwestycja również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

4 700 000 zł805 m² 5 836,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: budynek, w dzielnicy Księże Wielkie, znajduje się w zachodniej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

30 000 zł2 400 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Hale magazynowe - Wałbrzych, ul. Chrobrego Polecam na wynajem obiekt magazynowy na terenie Wałbrzycha, przy ul. Chrobrego. W bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Opis Na wynajem dwie hale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Przedmiejska

Wrocław,dolnośląskie

55 000 zł24 m² 2 291,67 zł/m²

 

 

 

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

 

 

Święta Katarzyna,dolnośląskie

3 900 zł175 m² 22,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa z możliwością prowadzenia produkcji w Świętej Katarzynie. Lokalizacja zaledwie 12 km od centrum Wrocławia, doskonały dojazd do Obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

10 000 zł900 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Kilińskiego

Dzierżoniów,dolnośląskie

6 000 000 zł4 870 m² 251,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 901 m²

Na sprzedaż magazyn o powierzchni użytkowej 4 869,99 m , powierzchni zabudowy 4 619 m oraz kubaturze 35 000 m , wraz z działkami przylegającymi. Wykonany w konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

789 000 zł1 152 m² 684,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 625 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Na sprzedaż: duża hala użytkowa z pomieszczeniami biurowymi w Centrum Strzegomia Powierzchnia działki: 0,16 ha Powierzchnia użytkowa: piwnica: 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Weigla

Wrocław,dolnośląskie

95 000 zł16 m² 5 792,68 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł136 m² 40,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Lokalizacja: Nieruchomość położona jest przy ulicy Grabiszyńskiej- jednej z głównych arterii komunikacyjnych zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Poznańska

Legnica,dolnośląskie

10 800 zł720 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa w Legnicy. Powierzchnia 720 m , idealna dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni magazynowej. Obiekt wyposażony w zaplecze sanitarno-biurowe, szatnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

 

 

Bolesławiec,dolnośląskie

3 750 €750 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Wynajem Nowoczesnej Hali Logistyczno-Magazynowej z Biurowcami! Wszechstronna przestrzeń w strategicznej lokalizacji - idealna dla Twojego biznesu! Uniwersalne zastosowanie obiektu.