dowolna

Budynki użytkowe dolnośląskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

1 016 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 016 ogłoszeń

990 000 zł330,40 m² 2 996,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Budynek hotelowo- noclegowy 15 pokoi- część z łazienkami- świetlica na ok. 50 miejsc. Obiekt jest częścią dużego kompleksu wypoczynkowego (możliwość zakupu całości lub przedmiotowego.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł12 815 m² 538,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wombat nieruchomości prezentuje: oferta sprzedaży nieruchomości komercyjnej W bielawie okazja inwestycyjna Cena: 6 900 000 pln - za cały obiekt 0% prowizji od strony kupującej! Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł450 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Nieruchomości Panorama oferuje do sprzedaży zespół budynków o charakterze przemysłowo usługowym, są to budynki warsztatowo magazynowo biurowo mieszkalne zlokalizowane w Jeleniej Górze przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł900 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania funkcjonująca restauracja + motel w Głogowie. Restauracja o powierzchni 400 m2 składa się z sali bankietowej, kuchni z kompletnym wyposażeniem, zaplecza socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł460 m² 8 043,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej! Prezentacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje kamienicę usługowo-mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł1 400 m² 27,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia murowana hala o powierzchni 1400 m kw. Hala bardzo dobrze doświetlona,posadzka przemysłowa, brama z poziomu 0,niewielkie zaplecze socjalne i biurowe. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:3 857 m²

Wgn Nieruchomości Bolesławiec oferuje sprzedaż zabudowań komercyjnych w dobrym stanie technicznym. Prezentowane zabudowania (obecnie młyn gospodarczy z częścią mieszkalną, dawniej Gold.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł2 050 m² 2 341,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 165 m²

Nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowo-usługowy w Jeleniej Górze Przedstawiam Państwu obiekt produkcyjno-magazynowo-usługową w Jeleniej Górze zlokalizowaną przy drodze głównej na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł564,42 m² 2 657,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 886 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana obejmująca: a) działkę gruntu o powierzchni 42,26 ara, na której postawione są: - budynek magazynowy murowany z instalacją fotowoltaiczną.

Szczegóły ogłoszenia

11 760 zł420 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o łącznej powierzchni 420 m2 , do dyspozycji teren przed halą. Posadzka betonowa , Biura około 60 m2 + aneks kuchenny, oraz socjal, wysokość magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia hala o powierzchni 80 m2 Głogów. Hala posiada dwie bramy wjazdowe, kanał samochodowy. Wysokość pomieszczeń 3,5 metra, możliwość zamontowania podnośnika, teren ogrodzony, plac.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł4 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 300 m²

Obiekt magazynowo -produkcyjny z możliwością pełnej adaptacji pod potrzeby najemcy. Inwestor zakłada realizacje hali magazynowo -produkcyjnej zlokalizowanej w pobliżu drogi S3, oczekiwana.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł220 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferta na wyłączność izyda nieruchomości- zakup i prezentacje za pośrednictwem biura Idealna oferta na warsztat ,stolarnię, różnorakie usługi- lokalizacja przy drodze Świdnica-Strzegom- wieś.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł520 m² 5 192,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość komercyjna w świetnej lokalizacji! Duży dom, lokale usługowe oraz hala/magazyn, działki o łącznej pow. 4958 m2. Syców, ul. Kaliska. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł927 m² 1 823,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

Sprzedaż na wyłączność Numer oferty: sbdoc8827 Kategoria: budynek - Lokal użytkowy Miasto: legnica Dzielnica: obręb czarny dwór Powierzchnia: 927,60 m2 Powierzchnia działki 2650 m2 opis.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 999 zł1 308 m² 3 975,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana halą produkcyjną z częścią biurowo-socjalną na terenie Parku Przemysłowego Źródła-Błonie (gmina Miękinia) w pobliżu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł757 m² 5 217,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Szklarska Poręba, teren inwestycyjny 0,2 ha, pensjonat 757m2, koncepcja nowej inwestycji, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł217,88 m² 13,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 738 m²

DO sprzedaży lub wynajęcia obiekt magazynowo-warsztatowy O pow. Użytkowej 667 M2 Z ogrodzonym placem oraz pomieszczeniami biurowo - socjalnymi położony W atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł500 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż obiekt komercyjny, usługowy o powierzchni użytkowej około 500 m2 usytuowany na działce 8 arów. Działka ogrodzona z bramą otwieraną automatycznie oraz z wybrukowanym.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł602 m² 1 129,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości - działka o łącznej powierzchni 1465m2 zabudowana kompleksem magazynów handlowo-usługowych położonych przy ulicy Spichrzowej.

Szczegóły ogłoszenia

32 500 zł1 300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowo - produkcyjna z suwnicą 7 ton, powierzchni magazynu około 1300 m2. biura dostępne na piętrze w module 250 m2 do 500 m2, istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Hala magazynowa, usługowa, produkcyjna dla Twojego biznesu! Hala w bardzo dobrym stanie od zaraz! Hala o powierzchni 27 0 m2. Wjazd bezpośredni do hali bez rampy. Dojazd do posesji asfaltem. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł2 532 m² 481,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Dla terenu obejmującego nieruchomość obowiązują ustalenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego uchwalonego Uchwałą nr XIII/110/11 Rady Miejskiej w Lwówku.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł355,60 m² 5 539,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek z 2018 roku, biurowo-socjalny z garażem przystosowanym pod myjnię + wiata 4 stanowiskowa (3 stanowiska myjni + stanowisko odkurzania). Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Przemków, dom, obiekt, rezydencja, 6 pokoi, 300 m2, sprzedam, cena 799 000 zł. Oferuję Państwu do sprzedaży duży rezydencję, z całym wyposażeniem, usytuowana w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł6 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o pow. 6000 m2, wysokości do suwnicy ok.5 metrów, posadzka betonowa. Hala doświetlona, z suwnicą o udźwigu 10 i 6 T, wysoka moc energetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł900 m² 1 556 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Przedstawiamy Państwu niezwykłą okazję do nabycia nieruchomości zlokalizowanej w sercu Świdnicy. Budynek, będący dawną szkołą ewangelicką, oferuje szerokie możliwości adaptacyjne - idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł1 150 m² 3 391,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 472 m²

Hala produkcyjno-magazynowa na sprzedaż Prostynia k. Legnicy, dolnośląskie. Lokalizacja i dostęp komunikacyjny: nieruchomość położona jest w miejscowości Prostynia, zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł300 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Budynek magazynowo- biurowy z bardzo dobrym dojazdem. Hala magazynowa z odrębną bramą ok 175 m2 3 pomieszczenia biurowe pomieszczenie ekspozycyjno-handlowe toaleta Media: prąd, siła, wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

3 971 340 zł66 189 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:66 189 m²

Teren inwestycyjny 6,6 ha dawna cukrownia | Chojnów Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 66 189 m (6,6 ha) położona w Chojnowie przy ul. Goleszańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 068 m² 2 059,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc5847 Kategoria: kompleks budynków biurowo-użytkowych z placem Lokalizacja: legnica Powierzchnia użytkowa łącznie: 1068 m2 Powierzchnia działki: 2503 m2 opis Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

25 500 zł12 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży miejsca postojowe w garażu podziemnym w Inwestycji, przy ul. Skarbowców 115. Dostępne 4 miejsca postojowe. Cena sprzedaży 1 miejsca postojowego 25.500 zł brutto (20.731,70 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowo-socjalnym, ogrzewana o powierzchni około 800m2. Wysokość - 3,5 - 4,5m, brama z poziomu 0 , dojazd tir. Wymiary hali 12m x70m.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł12,50 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 m²

Miejsca postojowe ul. Kwiatowa, lubin. Do sprzedaży 2 miejsca postojowe o powierzchni ok 12,5 m.kw zlokalizowana w Lubinie przy ulicy Kwiatowej, osiedle PLATINUM - obok bloku DORIAN. Sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł2 660 m² 2 255,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 040 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości produkcyjno-magazynowej, łącznie o pow. użytkowej ok. 2660m2 w skład, której wchodzą: hala przemysłowa (wraz z częścią socjalno-biurową) powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł3 200 m² 934,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel.   Przedmiotem sprzedaży jest kompleks budynków usytuowany na działkach o łącznej powierzchni 3 200 m, obejmujący: trzykondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł410 m² 10 122 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowy ośrodek wypoczynkowy w Kudowie-Zdrój u podnóża Góry Parkowej, składający się 5 całorocznych domków rekreacyjnych oraz dodatkowego domku administracyjnego. Opiekunem oferty jest:.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż klimatyczny Dom wolnostojący w Oleśnicy o powierzchni użytkowej 300m2 + działka o pow.: 1500m2 Posiadłość położona w malowniczej Oleśnicy w Dolnośląskiem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł13 000 m² 215,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Duża działka o powierzchni 1,3ha. Świetna lokalizacja, śródmieście - blisko do centrum. Obiekt spełniający warunki do prowadzenia szerokiej gamy działalności gospodarczej. Duże przestrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia na wynajem - około 150 m , 6 pomieszczeń, parter, idealna do działalności magazynowej lub produkcyjnej Oferujemy na wynajem przestronną powierzchnię o łącznej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł265 m² 2 603,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kamienica inwestycyjna Krośnice | 475 m działki | Potencjał pod mieszkania i usługi. Gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij