dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 843 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 843 ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł81,63 m² 7 717,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

- bez prowizji! - bez pcc! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę zabudowy bliźniaczej, położonej w ciekawej okolicy. Nieruchomości znajdują się w miejscowości Ratowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł150 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom 150 m | 1300 m działki | ostatni dom przy lesie | widok na Śnieżkę | 2025 rok Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom położony w miejscowości Kostrzyca,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 999 zł123 m² 6 504,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Cisza, zieleń i technologia 35 minut od Wrocławia Z przyjemnością przedstawiam ofertę nowoczesnego domu dwulokalowego, położonego w Wilczkowie przy ul. Lisiej miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 174 830 zł113 m² 10 396,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

0% prowizji | dom szeregowy | garaż | ogród | Lipa Piotrowska Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,25 m , z garażem w bryle budynku oraz prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł88,60 m² 16 365,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 156 m²

Biuro Nieruchomości Dowal Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, położoną w przepięknym Wolimierzu u podnóża Gór Izerskich. Zaledwie 15 min drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł124,50 m² 5 220,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony przy ul. Fabrycznej, w atrakcyjnej części Chocianowa ( woj. dolnośląskie, pow. polkowicki).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł121 m² 7 024,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację 0% prowizji Polecam piękny i funkcjonalny dom w stanie deweloperskim zlokalizowany w spokojnej części Świerznej, gm. Oleśnica. Został on.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł96 m² 7 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim lokalizacja: pieszyce ul. Ogrodowa gotowe do odbioru :) Powierzchnia użytkowa 95,95 m2 parter : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł200 m² 2 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Mdj Nieruchomości mają przyjemność przedstawić niezwykle atrakcyjną nieruchomość - połowę domu w Wojcieszycach , idealną zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł91,22 m² 7 662,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:155 m²

Zapraszamy do zakupu jednego z 12 pięknych, piętrowych domków przy ulicy Miętowej, na osiedlu Sienkiewicza. Nasza oferta jest skierowana zarówno do rodzin jak i wszystkich osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł89,63 m² 11 703,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom jednorodzinny | tereny zielone nad Widawą | Woda, prąd, gaz, kanalizacja Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony o jednej kondygnacji naziemnej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł250 m² 1 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:941 m²

Oferta dostępna tylko u nas w biurze! Opiekun oferty: rafał Zacharjasz tel;   Wyjątkowa okazja! Dom w sercu Sułowa- rynek Dolina Baryczy Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

986 000 zł116 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:411 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł230 m² 8 687 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Przepiękny pasywny dom jednorodzinny w ponadczasowej bryle, z dwustanowiskowym garażem i automatycznymi bramami wjazdowymi. Miejsce do odpoczynku. Oaza Powierzchnia domu: 230m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:818 m²

Piękny i przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 240 m (wraz z garażem i kotłownią), położony na działce o powierzchni 818 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 002 zł127 m² 9 047,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ok. Opolska Bliźniak/4 pok/125m2/lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł114 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem, garażem i poddaszem użytkowym! Jeśli szukasz większego lokum, które posiada ogród, garaż oraz jest dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł719 m² 208,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:24 270 m²

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w stosunku do której w Sądzie Rejonowym dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi prowadzone jest postępowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł114 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 080 zł104,80 m² 8 016,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

0% prowizji | dom bliźniaczy | garaż | ogród | Trzmielowicka | gotowy wybór dla wymagających Szukasz domu, który łączy spokój, zieleń i szybki dojazd do miasta? Ta oferta spełnia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 999 zł102 m² 9 803,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Premium | Dom 4 pokoje | Garaż | Duży ogród | Przy parku | Okazja cenowa /ok. Marino ul.Sułowska Na sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł130 m² 11 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowoczesny bliźniak w Ślęzie - gotowy do zamieszkania, tuż obok Zamku Topacz, tylko 3 km do granicy Wrocławia Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł114 m² 6 798,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł93 m² 6 720,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

Szanowni Państwo Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej. Boguszyce - zaledwie 5 km od Oleśnicy, 34 km od Wrocławia, blisko trasy S8. Kupujący nie płaci prowizji, a otrzymuje.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł113 m² 5 752,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej!*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż połowę domu z ogrodem w Świeradowie-Zdroju ul. Polna. Rewelacyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuję duży, poniemiecki dom na sprzedaż z XVIII w. Kiedyś ten zabytkowy budynek pełnił funkcję Karczmy.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 000 zł150 m² 14 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Idealna nieruchomość dla rodziny. Dom w zabudowie szeregowej, podpiwniczony z garażem. Nieruchomość po termomodernizacji, z wymienioną siecią wod-kan i C.O oraz instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł150,17 m² 4 528,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferuję do sprzedaży poniemiecki dom parterowy w Grochowicach gm. Kotla, nieruchomość jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, w cichej i spokojnej okolicy. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

968 000 zł102 m² 9 490,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 539 000 zł111 m² 13 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Dom Parterowy z basenem/ lux/pkp/wrocław 20km Prowizja 0% bez prowizji Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2 oraz wolnostojące pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł255 m² 6 078,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Luksusowa nieruchomość zabudowana w Dziećmorowicach, dopracowana w każdym szczególe z charakterem i unikatową panoramą na Góry Wałbrzyskie. Prezentujemy idealny dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł115 m² 10 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 982 m²

Dom wolnostojący dębowy gaj, lwówek śląski. Wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący, który znajduje się w malowniczej, cichej, spokojnej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł175,77 m² 6 542,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:85 m²

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik Obrotu Nieruchomościami   Na sprzedaż atrakcyjna, niezależna część domu o powierzchni 175,77 m2 z tarasem i ogrodem, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł71 m² 6 746,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:157 m²

Zaledwie 3 minuty spacerem do pięknej plaży i Jeziora Leśniańskiego Poranna kawa z widokiem na naturę, wieczorne spacery brzegiem jeziora i wyjątkowy klimat jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł173,30 m² 6 635,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Kunice. Dom o łącznej powierzchni użytkowej 173,3 m2 usytuowany jest działce.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł78 m² 8 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

Rezerwacja! co sprzedajemy? Ekskluzywny loft jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok 78 m2 wraz z ogrodem Cena za dom: lewy lokal: 700 000 pln Gotowy do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł151 m² 15 225,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący z bezpośrednim dostępem do jeziora zaledwie 45 minut drogi od Wrocławia, wykończony w wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 105 m2 + ogród zimowy.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł142 m² 6 190,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:513 m²

CO sprzedajemy? Komfortowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 142 m2, położone na działkach o powierzchni od 513 m2, w nowo powstającej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł218,20 m² 7 791,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

DO sprzedania komfortowy dom wolnostojący w Kunicach o powierzchni użytkowej 218,2 m2. Nieruchomość położona jest przy cichej ulicy na działce o powierzchni 1384 m2. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł119,15 m² 5 866,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

CO sprzedajemy? Jeden z 12 komfortowych domów w zabudowie szeregowej na osiedlu Sienkiewicza. Powierzchnia użytkowa każdego domu to 91,22 m + 26 m poddasza nieużytkowego. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł136,32 m² 6 235,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:553 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Omawiany dom usytuowany jest na działce o powierzchni 553 m2 położonej w gminie Kunice,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij