dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 838 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł161 m² 9 055,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Wrocław/okolice/klecina/5pok./premium/dom/bliźniak Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu. 18 budynków dwulokalowych, tym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 050 000 zł199 m² 5 279,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica Dom o pow 220 mkw składa się z: parter - kuchnia z jadalnią, - salon, - sypialnia, - łazienka, - wc, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 142 m²

For English is below gotowy do wprowadzenia Mam Państwu do zaoferowania dobrze zaprojektowany dom o powierzchni użytkowej 210 m2, do którego przynależy przestronny, garaż jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzeczyn Mały

Krzeczyn Mały,dolnośląskie

790 000 zł164 m² 4 817,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Dom w Krzeczynie Małym Dom położony na działce o pow. 11,76 ara. Sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne. Nieruchomość dedykowana w szczególności dla klienta zorientowanego na duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł144 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Rezerwacja oferty Ostatni dostępny dom na inwestycji! Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serby

Serby,dolnośląskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Serbach. Powierzchnia całkowita - 220 m wraz z garażem. Powierzchnia użytkowa - 180 m . Powierzchnia działki - 845 m . Cena nieruchomości została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Tylko U nas! Urokliwy dom w Sobótce u podnóża góry Ślęża Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 220m z garażem i piwnicą o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

899 000 zł242 m² 3 708,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:689 m²

Dom z potencjałem - przestrzeń do życia i tworzenia, zabobrze W sercu spokojnego osiedla Zabobrze czeka miejsce, które może stać się zarówno wymarzonym domem, jak i przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mietków

Mietków,dolnośląskie

455 000 zł58 m² 7 844,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Działka O powierzchni 1500 M2, zabudowana całorocznym drewnianym domkiem parterowym 58 M2 mietków - dzikowa, zaledwie 1,5 kw od zalewu Przedstawiam Państwu uroczą działkę zagrodową o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

2 098 000 zł212 m² 9 892,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:809 m²

Duży, wolnostojący dom z pięknym ogrodem Smolec! Na sprzedaż przestronny, rodzinny dom o powierzchni całkowitej 212 m (użytkowej 184,09 m ), położony na zadbanej działce 809.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Psary,dolnośląskie

1 650 000 zł115 m² 14 331,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem zimowym | Psary, gm. Wisznia Mała Prowizję biura pokrywa sprzedający. Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

679 000 zł96 m² 7 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Do sprzedaży szeregówka w standardzie deweloperskim (gotowa do oddania) - nowoczesne, ekologiczne osiedle w spokojnej okolicy 5-pokojowy dom o powierzchni 95,16 m , z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zgorzelecka

Sulików,dolnośląskie

330 000 zł110 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:108 m²

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż dwurodzinny dom w Sulikowie, ul.Zgorzelecka. Kancelaria Obrotu Nieruchomościami as Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

558 750 zł74 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Funkcjonalny, wygodny, nowoczesny o klasycznej architekturze dom, w stanie deweloperskim z zasilaniem fotowoltaicznym. Budynek będzie stanowił odrębną nieruchomość - segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolfkego

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł153 m² 10 392,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony na Osiedlu Malowniczym we Wrocławiu (leśnica). To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Prusicka

Komorowo,dolnośląskie

479 000 zł119 m² 4 015,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opiekun oferty: na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, stan surowy zamknięty, położony w Komorowie, tuż obok lasu, zaledwie 5 minut od Trzebnicy i 20 minut od Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

990 000 zł286 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 655 m²

Zabytkowa kamienica na sprzedaż -strzegom Na sprzedaż część wyjątkowej, zabytkowej kamienicy, zlokalizowana przy głównej trasie wylotowej ze Strzegomia w kierunku autostrady A4. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mędłów

Mędłów,dolnośląskie

1 149 000 zł91 m² 12 569,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:482 m²

Lokalizacja: mędłów opis: na sprzedaż przytulny, nowoczesny, zewnętrzny szereg w Mędłowie. Nieruchomość usytuowana jest w budynku mieszkalnym w zabudowie szeregowej z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł110 m² 13 181,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wysoka partynice ołtaszyn dom W zabudowie bliźniaczej, 5 pokoi, garaż W bryle, pow. 110 M2, działka 300 M2 Przedstawiam Państwu nowy bliźniak w przedłużenie Ołtaszyna ok ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

769 000 zł126 m² 6 083,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł170 m² 8 523,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Wrocław, smolec, obrtzeża wrocławia Z doskonałym dojazdem do centrum miasta Oferuję Państwu przestronny dom z garażem i klimatyzacją w zabudowie szeregowej, segment zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

1 299 900 zł131 m² 9 888,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Szereg| tylko 1,5km za Wrocławiem |garaż | Gotowy!. Klucze w biurze! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Wilczycach- zaledwie 1,5km od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 389 999 zł194 m² 7 172,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Ok Oltaszyn Dom Lux / 5 pokoi / Kanalizacja! Dom, który daje spokój - i bliskość miasta dom193 m | działka 648 m | okolice Grota Roweckiego brak ruchu tranzytowego - cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 950 000 zł240 m² 8 116,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 621 m²

Dom z pięknym ogrodem przy parku idealny dla rodziny z dziećmi! Żerniki Wrocławskie, gmina Siechnice Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 240,26 m (plus 51,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

479 000 zł110 m² 4 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowe domy wolnostojące położone w Śmiałowicach! Dom z poddaszem użytkowym Przedmiotowa oferta dotyczy stanu surowego zamkniętego Możliwe dokończenie do stanu deweloperskiego 689 000zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

1 099 899 zł131 m² 8 366,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Szereg| tylko 1,5km za Wrocławiem |garaż | Gotowy!.| Klucze w biurze! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Wilczycach- zaledwie 1,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

897 000 zł132 m² 6 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ok./Oleśnica/bliźniak/5pok./garaż/ogród/2026/top Prezentujemy Państwu unikalną inwestycję tuż przy Oleśnicy. Przedstawiamy 16 wyjątkowych domów w zabudowie bliźniaczej, które zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł160 m² 9 055,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Góra,dolnośląskie

249 000 zł140 m² 1 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Góra, hirszfelda, centrum, dom wolnostojący z garażem, powierzchnia 140m2, 5 pokoi, działka 311m2, sprzedaż 249 000 zł *jest możliwość zamiany Domu na mieszkanie 2 pokojowe Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

679 000 zł100 m² 6 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/parking/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sułowska

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł88 m² 10 102,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Premium | Dom 4 pokoje | Garaż | Duży ogród | Przy parku | Okazja cenowa /ok. Marino ul.Sułowska Na sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

999 000 zł142 m² 7 041,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:97 m²

Dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 141,88 m na działce o pow. 97,46m2, duży, przestronny dom dla całej rodziny! parter domu - to typowa strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

1 260 082 zł152 m² 8 290,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z sąsiadującą działką Ratowice, ul. Chabrowa!. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom wraz z działką zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obora

Obora,dolnośląskie

678 000 zł126 m² 5 389,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

lubin, obora, sprzedaż, dom nowe ceny za budynki Dom w stanie deweloperskim lub w stanie surowym otwartym w zabudowie szeregowej w oborze pod lubinem. o pow. użytkowej 107,96m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł151 m² 7 585,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Lokalizacja: iwiny (gmina Siechnice), tuż przy granicy Wrocławia Powierzchnia domu: 150,80 m Działka: od 182 do 246 m ( ogrody od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pełczyce

Pełczyce,dolnośląskie

879 990 zł103 m² 8 538,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Pełczyce| Bliźniak| piękna okolica! |. Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni 363 m2 w Pełczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szczepanów,dolnośląskie

200 000 zł87 m² 2 298,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Przy ul. Lipnickiej nr 46 w Szczepanowie położony jest parterowy dom do kapitalnego remontu. Infrastruktura - Energia, woda, kanalizacja w budynku, co węglowe, nieruchomość ogrodzona.CENA DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

735 000 zł84 m² 8 777,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży domu 3 pokojowego we wsi Jaźwiny nieopodal Trzebnicy. Nowy dom z 2025 roku, wybudowany "dla siebie". Skład nieruchomości: (83,74 mkw) Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Winnica

Winnica,dolnośląskie

1 550 000 zł177 m² 8 757,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Dom jednorodzinny Z piękną działką zapraszam do zapoznania się Z wyjątkową ofertą sprzedaży domu parterowego Jeśli szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

3 499 000 zł320 m² 10 934,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Mam do sprzedania gotowy i świetnie funkcjonujący biznes. 2 komfortowe domy ( bliźniaki ) pod wynajem, znajdujące się w miejscowości Ścięgny (2 km od deptaka w centrum Karpacza). Domy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij