dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 839 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Jeleniogórska

Wojcieszyce,dolnośląskie

1 094 767 zł152 m² 7 192,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej. Nieruchomość położonej przy Jeleniogórska 51, 58-560 Wojcieszyce Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Racławice Wielkie

Racławice Wielkie,dolnośląskie

2 300 000 zł276 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny dom wolnostojący O nowoczesnej bryle, wykończony W wysokim standardzie, położony W pobliżu tyńca małego Nieruchomość dostępna od zaraz, gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Krzykowska

Dobrzykowice,dolnośląskie

2 790 000 zł310 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny, przestronny dom z 2013 roku położony na dużej działce w odległości 2,5 km od wrocławskiego Wojnowa w Dobrzykowicach. Bardzo dobre połączenie drogowe nowo otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

590 000 zł96 m² 6 145,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szereg środkowy! gotowy do odbioru! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone w gminie Czernica. Na parterze znajduje się: - wiatrołap 4,5 mkw - łazienka 4,25 mkw - klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Psary,dolnośląskie

999 000 zł103 m² 9 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Nowoczesny dom pod Wrocławiem - 4 pokoje, ogród, bez prowizji Zamieszkaj w przestrzeni najwyższej jakości w nowoczesnym, energooszczędnym domu położonym zaledwie 1 km od Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warsztatowa

Biestrzyków,dolnośląskie

1 099 000 zł135 m² 8 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

W odległości 3 minut od granicy Wrocławia, w Biestrzykowie, czekają na Ciebie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne, komfortowe, z pełnym odbiorem - możesz odebrać klucze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

719 000 zł110 m² 6 513,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Nadolicach Wielkich, gmina Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - wiatrołap 4,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobroszów Oleśnicki

Dobroszów Oleśnicki,dolnośląskie

730 000 zł121 m² 6 054,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120,58 m2 (128,68 m2 po podłodze), do własnej aranżacji. Nieruchomość posadowiona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaksin

Jaksin,dolnośląskie

898 888 zł107 m² 8 369,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 409 m²

Na sprzedaż murowany dom wolnostojący (2007 r.) o powierzchni użytkowej 107,4 m , położony na przestronnej działce 1409 m . Nieruchomość gwarantuje pełną prywatność i niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 650 m. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni segment w doskonałej cenie! Gotowy do odbioru - zamieszkaj od zaraz! Osiedle "margareth" - wyjątkowa lokalizacja i wysoki standard Zapraszamy do zakupu nowoczesnych domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

630 000 zł93 m² 6 766,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

Szanowni Państwo Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej. Boguszyce - zaledwie 5 km od Oleśnicy, 34 km od Wrocławia, blisko trasy S8. Kupujący nie płaci prowizji, a otrzymuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Borówkowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m, położony na przestronnej działce o powierzchni 650 m. Otoczenie nieruchomości: chrząstawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pisary

Pisary,dolnośląskie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Opiekun oferty: tel. Oferta nieaktualna Całoroczny (ogrzewany, ocieplony) dom rekreacyjny o powierzchni ok 40 m2 położony na działce o pow. 2600 m2, prąd. Uwaga: na terenie działki jest prawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

749 000 zł85 m² 8 797,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej parterowy o pow. użytkowej 85 m2, 4 pokoje z możliwością adaptacji strychu - dodatkowy pokój 20m2, położony przy Dobrzykowicach , na początku Nadolic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lutyńska

Wrocław,dolnośląskie

783 990 zł95 m² 8 252,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż 5-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 94,78 m z ogrodem. Powierzchnia: 94,78 m Liczba pokoi: 5 Piętro: parter + piętro (dwukondygnacyjny lokal) Ogród: 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

260 000 zł97 m² 2 685,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży części domu/ lokalu mieszkalnego położonego w miejscowości Kunice. Lokal o powierzchni użytkowej 96,8 m2 powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

639 000 zł85 m² 7 478,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Bez prowzji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam lokal mieszkalny położony w gminie Czernica. Parter 44,69 mkw: - wiatrołap 3,58 mkw - wc 6,54 mkw - korytarz 3,1 mkw - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Mnichowice,dolnośląskie

970 000 zł95 m² 10 210,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, urokliwy dom wolnostojący o powierzchni 95 m , położony w malowniczych Mnichowicach, zaledwie 2,5 km od Żórawiny. Nieruchomość wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

880 540 zł82 m² 10 798,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 m²

Opiekun oferty: tel: nieruchomość: nowoczesny dom o powierzchni ok. 81,54 mkw.z dużym ogrodem na kameralnym osiedlu to idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortu i spokoju. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

449 000 zł90 m² 4 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż połowa domu, położonego w miejscowości oddalonej o zaledwie 2 minuty jazdy od Kątów Wrocławskich, 17 minut do Góry Ślęży i około 20 km od Wrocławia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

865 000 zł120 m² 7 207,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż: dom typu bliźniak | Ligota Piękna promocja przy rezerwacji do końca kwietnia 2026 Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

799 000 zł123 m² 6 485,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Domy gotowe do odbioru! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) położone w gminie Czernica. Dom o pow 123,2 mkw składa się z: parter 61,90 mkw - wiatrołap 4,60 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

730 000 zł123 m² 5 944,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duża działka! super lokalizacja! bez pcc! zakup od dewelopera! bez prowizji! cena stanu deweloperskiego 730 tys zł kanalizacja! termin realizacjii grudzień 2025 Gorąco polecam dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

1 450 000 zł191 m² 7 607,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Energooszczędne rozwiązania - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Mam Państwu do zaoferowania przestronny i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 153 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

999 000 zł168 m² 5 937,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Dotychczasowy dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Dom o powierzchni ok 168,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł350 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom na sprzedaż Wrocław Strachocin | 8 pokoi | duża działka | idealny pod inwestycję Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom jednorodzinny o dużym potencjale inwestycyjnym, położony we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 149 000 zł230 m² 9 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne domy w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Cenisz sobie bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kępy,dolnośląskie

579 000 zł138 m² 4 209,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 137,55 m2, położony na działce o powierzchni około 570 m2, w bardzo dobrze skomunikowanej, a zarazem spokojnej lokalizacji. Cena: 579.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

2 750 000 zł160 m² 17 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tyniec mały nowoczesny przestronny dom na sprzedaż Nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160m2 mieści się na rozległej działce o wielkości 1000m2, zlokalizowany wśród nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Inwestycja oddana do użytku - gotowa do przekazania kluczy! Bez pcc, bez prowizji. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 059 000 zł102 m² 10 353,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Nowoczesny bliźniak 102 m | 2020 r. | pompa ciepła + panele fotowoltaiczne | garaż | Brzezia Łąka | gotowy do zamieszkania Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podoby

Legnica,dolnośląskie

1 750 000 zł180 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:549 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w atrakcyjnej, rozwijającej się części osiedla Bielany w Legnicy to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Schuberta

Iwiny,dolnośląskie

999 000 zł128 m² 7 804,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Gotowy dom na sprzedaż - rynek wtórny Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu położonego w malowniczej miejscowości Iwiny. Ta urokliwa nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 098 900 zł148 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w Żernikach Wrocłwaskich w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Powierzchnia użytkowa 120 m2 plus poddasze około 28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł112 m² 12 032,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom szeregowy o powierzchni użytkowej 112,2 m2 wykonany z materiałów wysokiej jakości. Stan deweloperski: ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne, klimatyzacja, podłączenie pod kominek.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij