dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 838 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 890 000 zł200 m² 9 445,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:972 m²

Dom Z basenem wrocław stabłowice fabryczna Dom z basenem , stablowice Top/działka 970m2! Polecamy na sprzedażdom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m , położony na działce 970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

720 000 zł109 m² 6 592,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowy etap! bez pcc l bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 3,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Wrocław,dolnośląskie

3 350 000 zł241 m² 13 900,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:250

 

Powierzchnia działki:466 m²

Do sprzedania dom wolnostojący przy cichej uliczce na Biskupinie. Posiada metraż 241 m2, usytuowany na działce 466m2 Dom z 1920 roku, przebudowany w 1997r. (wymiana wszystkich instalacji, okien,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

859 000 zł199 m² 4 316,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący z dużym ogrodem i gwarancją ciszy. Dom znajduje się w Kiełczowie. Na sprzedaż dom w stanie surowym, w zabudowie wolnostojącej z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mysłaków,dolnośląskie

699 000 zł358 m² 1 952,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 984 m²

Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 2 802 m , zabudowana domem mieszkalnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Położona w malowniczej miejscowości Mysłaków (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Głogowska

Chocianów,dolnośląskie

2 713 000 zł1 641 m² 1 653,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 233 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk e&d Development sp. z o.o. z siedzibą w Głogowie ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki budynku mieszkalnego w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

3 050 000 zł301 m² 10 132,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 519 m²

Dom 300 m2 na dużej działce 1519 m2 - Wrocław Idealny do zamieszkania lub pod inwestycję. Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 300 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom w Żernikach Wrocłwaskich w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji, bez pcc! Powierzchnia użytkowa 121 m2 plus poddasze około 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin _______każdy segment to______ - parter z przestronną strefą dzienną: salon, jadalnia, kuchnia, wyjście na ogród - piętro z sypialniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Zdrojowa

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

4 500 000 zł1 650 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:53

 

Powierzchnia działki:3 026 m²

Reprezentacyjna willa - potencjał inwestycyjny - unikat na rynku powierzchnia użytkowa budynku 1650m2 powierzchnia zabudowy 435,5m2 działka 3026 m rok budowy 1904 W najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

1 490 000 zł130 m² 11 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowoczesny bliźniak w Ślęzie - gotowy do zamieszkania, tuż obok Zamku Topacz Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 2017r. o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ołtaszyńska

Ślęza,dolnośląskie

1 490 000 zł130 m² 11 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowoczesny bliźniak w Ślęzie - gotowy do zamieszkania, tuż obok Zamku Topacz, tylko 3 km do granicy Wrocławia Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poniatowice

Poniatowice,dolnośląskie

897 000 zł125 m² 7 159,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu parterowego nowoczesnego z garażem o powierzchni 125,29 m na pięknej dużej działce o pow.1500m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szanieckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł115 m² 11 295,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy z dużym ogrodem Sępolno, ul. Jana Szanieckiego Na sprzedaż poniemiecki dom szeregowy z charakterem, położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Jeśli marzysz o bezpiecznym, spokojnym miejscu do życia dla swojej rodziny - ta inwestycja w Żernikach Wrocławskich została stworzona właśnie z myślą o Was. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 340 000 zł152 m² 8 824,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

999 000 zł168 m² 5 937,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Dotychczasowy dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Dom o powierzchni ok 168,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

885 000 zł105 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Rezerwacja oferty oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Miłoszyce,dolnośląskie

835 000 zł131 m² 6 099,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Ostatni dom wolnostojący na osiedlu Nowe Miłoszyce - o podwyższonym standardzie! podstawowe informacje: powierzchnia użytkowa: 131 m (parter 93 m + poddasze 38 m ) Działka: 530.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Ok. Grora Roweckie Top dom/4pok/kanalizaja/2024 Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m (całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielkopolska

Karpacz,dolnośląskie

2 550 000 zł217 m² 11 751,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:745 m²

Nieruchomość o ugruntowanej i rozpoznawalnej pozycji w Karpaczu - dawna siedziba Muzeum Szkła. Gotowa inwestycja na udany biznes, bez wydatków na reklamę. Idealna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Cenisz sobie bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Zawonia,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 899 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 050 000 zł199 m² 5 279,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica Dom o pow 220 mkw składa się z: parter - kuchnia z jadalnią, - salon, - sypialnia, - łazienka, - wc, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kuleja

Lubin,dolnośląskie

1 000 000 zł135 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:161 m²

Prezentujemy na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni 135 m , zlokalizowany na kameralnym, nowoczesnym osiedlu Małomice w Lubinie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Golędzinów

Golędzinów,dolnośląskie

879 000 zł126 m² 6 984,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Rezerwacja do 20.04.2026 RYNEK PIERWOTNY - BEZ PODATKU PCC / BEZ PROWIZJI! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Golędzinów, w gminie Oborniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasprowicza

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 150 000 zł418 m² 5 143,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:426 m²

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. W ogłoszeniu otrzymają Państwo poglądowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

769 000 zł99 m² 7 736,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Nowoczesny, energooszczędny bliźniak w Nadolicach Wielkich Opis nieruchomości: szukasz domu, który jest tani w utrzymaniu, przytulny i gotowy do wprowadzenia? Zapraszam do Nadolic Wielkich!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

749 000 zł92 m² 8 097,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gotowy do odbioru! bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! segmen skrajny l duża działka Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! segment skrajny - segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Trzebnicka

Domaszczyn,dolnośląskie

879 000 zł80 m² 10 991,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Nowoczesny dom parterowy blisko Wrocławia | oddany do użytku | gotowy do wykończenia. Szukasz komfortowego domu w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

355 000 zł250 m² 1 420 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:513 m²

Rezerwacja Powierzchnia użytkowa domu: 195 m2 (każdy poziom 65m2), strych mierzony "po podłodze". Forma własności: własność (księga wieczysta). Trzy poziomy (parter, piętro i strych). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 028,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom dla rodziny przy Parku Szczodre - nowoczesne i praktyczne udogodnienia. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151,95 m2 z 5 wydzielonymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dębowa

Wojnowice,dolnośląskie

695 000 zł95 m² 7 317,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny lokal w Wojnowicach gm. Czernica Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 94,98 m oraz powierzchni użytkowej 87,38 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 449 000 zł160 m² 9 073,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

`Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej niż powszechnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy zaledwie 3 km od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 098 000 zł148 m² 7 418,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Promocja wielkanocna na domy Z I etapu inwestycji Powierzchnia: 120m + poddasze 28m Powierzchnia działki: 246m Termin oddania: III kwartał 2027 Sym. Ap_5a Regularna cena: 1.099.000zł Na sprzedaż.