dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 838 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł97 m² 8 273,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Opiekun oferty: tel. Środkowy szereg z widokiem na zieleń! Spokojna okolica blisko centrum! Otoczenie nieruchomości: psary, położone na północnych obrzeżach Wrocławia, to spokojna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł144 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy - 144,28 m , 5 pokoi, ogród | 1 050 000 zł teraz niższa cena ostatni segment Gotowy do odbioru | Wysoki standard | Spokojna lokalizacja Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

735 000 zł143 m² 5 130,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Rynek pierwotny | brak pcc | brak prowizji | odbiór IV kwartał 2026 Jeżeli szukasz domu, który łączy wysoki standard, funkcjonalność, nowoczesne technologie i bardzo dobrą lokalizację ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Długołęka,dolnośląskie

949 000 zł150 m² 6 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:358 m²

Podmiejski komfort, cisza i zieleń tylko 15 minut od Wrocławia! Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 150 m , posadowiony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Uraz,dolnośląskie

890 000 zł153 m² 5 816,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:766 m²

Wyobraź sobie poranki, w których dzieci wybiegają do ogrodu jeszcze w piżamach, a Ty pijesz kawę na tarasie, słysząc jedynie szum drzew i śpiew ptaków. Dom w Nizinach to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

950 000 zł450 m² 2 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Dom, agroturystyka, biznes, okolice Bolesławca. Polecamy do zapoznania się z nietuzinkowym obiektem, który łączy w sobie dom oraz biznes. Istnieje możliwość sprzedaży domu jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

3 290 000 zł393 m² 8 369,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż piękną nieruchomość, która stanowi doskonałą okazję inwestycyjną - funkcjonujący budynek apartamentowy parkova Apartamenty - położony przy ul. Parkowej, w najstarszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lotnicza

Szewce,dolnośląskie

636 000 zł298 m² 2 134,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 581 m²

Jeśli uważasz, że już czas: sadzić drzewo budować dom ta oferta to strzał w 10! Procedura przyspieszona dom już stoi w stanie surowym. Nie zwlekaj, dzwoń aby umówić się na prezentację:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gęsice

Gęsice,dolnośląskie

1 200 000 zł163 m² 7 384,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej, który zostanie zrealizowany w stanie deweloperskim, z planowanym zakończeniem budowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 023,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

889 899 zł112 m² 7 945,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Komfortowy dom z dużym ogrodem w cenie szeregówki! Idealna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 112 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 617 000 zł374 m² 6 997,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:845 m²

Do sprzedania gotowy biznes z możliwością rozbudowy lub do wykorzystania jako budynek wielopokoleniowy. Obiekt składa się z 4 oddzielnych umeblowanych apartamentów oraz 2 lokali użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Białych Goździków

Wrocław,dolnośląskie

865 000 zł87 m² 9 979,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Domy gotowe do odbioru - ostatnie dostępne segmenty pełna oferta dostępna na stornie inwestycji unigreen pl - Możliwy zakup przez osoby spoza ue Kameralne osiedle unigreen powstaje w dzielnicy Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

1 590 000 zł225 m² 7 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na 17 arowej dzoałce znajduja sie dwa domy,jeden z lat 90-tych i drugi poniemieckido rozbiurki lub remontu. Dojazd do ppsesji oddalpną,prywatną,utwardzoną droga o dl ok 60 m. Na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kurowice

Kurowice,dolnośląskie

960 000 zł110 m² 8 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom z piętrem i użytkowym poddaszem 110 m Oferujemy do sprzedaży komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 110 m , z piętrem oraz zaadaptowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

734 999 zł300 m² 2 449,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Brzeg Dolny!/kanalizacja/do wykończenia/strych/dom 300m2/8pok Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, poniemiecki wolnostojący dom z duszą o powierzchni 300m2 (200m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gostyń

Gostyń,dolnośląskie

215 000 zł100 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom na wsi Gostyń k. Gaworzyc (woj. dolnośląskie) Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy w miejscowości Gostyń, niedaleko Gaworzyc. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mieroszów,dolnośląskie

210 000 zł185 m² 1 135,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dom wolnostojący, znajdujący się w malowniczej, przygranicznej miejscowości Mieroszów, kilkanaście kilometrów od Wałbrzycha. Dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gierymskich

Wrocław,dolnośląskie

1 990 000 zł160 m² 12 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom z duszą na Biskupinie - Wrocław, ul. Braci Gierymskich Na sprzedaż wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 160 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

835 000 zł131 m² 6 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Gotowy! super lokalizacja! bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera! gotowy do odbioru! > pierwsze malowanie > glazura w łazienkach > łazienki wyposażone : stelaże wc z obudową, biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 099 000 zł227 m² 4 847,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

Duży dom 226m2/ 5 pokoi/ Pomieszczenie Hobby/ Ogród/ Garaż/ Na sprzedaż duży dom z potencjałem inwestycyjnym/ lub rodziny dwupokoleniowej Wyjątkowa oferta, która spełni Twoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł320 m² 1 559,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni ok. 320 m , położony w miejscowości Ruszowice, na działce o powierzchni 620 m . Nieruchomość wymaga generalnego (kapitalnego) remontu, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milicz

Milicz,dolnośląskie

3 250 000 zł330 m² 9 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom zlokalizowany w unikatowym miejscu na mapie Dolnego Śląska - Dolinie Baryczy. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, bliskości natury oraz komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kunice,dolnośląskie

1 350 000 zł185 m² 7 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu na sprzedaż w miejscowości Kunice. Oferujemy komfortowy i nowoczesny dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krotoszyce

Krotoszyce,dolnośląskie

930 000 zł122 m² 7 623 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Krotoszyce o powierzchni 122 m2 (102 m2 powierzchni użytkowej) położony na działce 11 arów. Budynek powstał w 2009 roku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Zawonia,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 899 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł153 m² 7 513,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Mokronos Górny,dolnośląskie

1 490 000 zł152 m² 9 789,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

English below Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu z segmentu premium położonego na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Wrocławskiej w Mokronosie Górnym miejsca gdzie luksus łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

780 000 zł70 m² 11 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Nowa cena! nowy, sielski dom wolnostojący na wydzielonej działce jaźwiny, gm. Trzebnica. Na sprzedaż nowy, dom jednorodzinny wolnostojący, położony w miejscowości Jaźwiny, gmina Trzebnica, ok.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kup bez dodatkowych kosztów: 0% pcc 0% prowizji Zarezerwuj dom bez żadnych opłat i wprowadź się od razu klucze czekają na Ciebie. Osiedle Szczodre to miejsce stworzone z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilara

Dzierżoniów,dolnośląskie

939 000 zł120 m² 7 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 934 m²

Przedstawiam Państwu ofertę Nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej ul. Wojciecha Kilara, dzierżoniów 939 000 zł | 120 m | 2024 rok | do negocjacji. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Reymonta

Środa Śląska,dolnośląskie

659 000 zł86 m² 7 662,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka z ogrodem Środa Śląska, ul. Reymonta Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Środzie Śląskiej przy ul. Reymonta, w spokojnej okolicy z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

999 000 zł168 m² 5 937,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Dotychczasowy dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Dom o powierzchni ok 168,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kłębanowice

Kłębanowice,dolnośląskie

959 000 zł125 m² 7 672 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego o pow. około 125 m2 usytuowanej na działce liczącej 2200 m2 w Kłębanowicach - okolice Legnicy. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciechanowice

Ciechanowice,dolnośląskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w Ciechanowicach o powierzchni 200 m2, w którym tworzy się rodzinne wspomnienia. Nieruchomość: wyobraź sobie poranki przy wspólnym śniadaniu, zapach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sobótka,dolnośląskie

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący Z widokiem na ślężę , posadowiony na dużej działce , 2009 , stan do wykończenia Do sprzedaży pięknie położony, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 135 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Brzezina,dolnośląskie

2 190 000 zł250 m² 8 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

! na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny w Brzezinie, położony zaledwie 5 minut od granicy Wrocławia. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących domu blisko Wrocławia,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij