dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 838 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Piotrkowiczki

Piotrkowiczki,dolnośląskie

1 200 000 zł106 m² 11 320,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Atrakcyjny Nowy Dom wolnostojący w miejscowości Piotrkowiczki - Gmina Wisznia Mała Na sprzedaż parterowy, funkcjonalny, w pełni wykończony parterowy dom o powierzchni 106 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pakoszowska

Piechowice,dolnośląskie

1 499 000 zł300 m² 4 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 652 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący położny w piechowicach/pakoszów. Nieruchomość przeszła kapitalny remont. Do wykończenia użyto najlepszych materiałów budowlanych, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

879 000 zł120 m² 7 324,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż: dom typu bliźniak | Ligota Piękna Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m . Możliwość wyboru strony prawa/lewa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

850 000 zł70 m² 12 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Nowy, sielski dom wolnostojący na wydzielonej działce jaźwiny, gm. Trzebnica. Na sprzedaż nowy, dom jednorodzinny wolnostojący, położony w miejscowości Jaźwiny, gmina Trzebnica, ok.5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Kryniczno,dolnośląskie

799 000 zł84 m² 9 470,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na Sprzedaż: lokal Mieszkalny w Dwulokalowym Budynku - Z Ogródkiem i Miejscami Postojowymi Powierzchnia użytkowa: 84,35 m Powierzchnia ogródka: 90 m Dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł96 m² 8 323 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Nowy gotowy dom od dewelopera 0% pcc, 0% prowizji od kupującego! Przedstawiam Państwu gotowy skrajny segment z ogrodem, zlokalizowany na nowym osiedlu pod Wrocławiem, zaledwie kilka minut autem od

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

930 000 zł132 m² 7 018,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Klucze W biurze! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica na nowym osiedlu domów jedno rodzinnych w pięknym otoczeniu lasów Budynek budowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 099 000 zł168 m² 6 531,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

638 000 zł117 m² 5 452,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! pierwszy dom W promocyjnej cenie! Budynek sprzedawany,jako osobny dom z odrębną działką i księgą - bliźniak - nie dwulokalowy Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tymiankowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

780 000 zł151 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

299 000 zł90 m² 3 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w Długopolu Górnym, składająca się z działki oraz domku z dostępem do prądu. Ta oferta to prawdziwa okazja! Działka, choć wymaga wykoszenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Chocianowska

Polkowice,dolnośląskie

439 000 zł144 m² 3 048,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Panstwu dom szeregowy z garażem przy ul. Chocianowskiej w Polkowicach. Cena dotyczy stanu surowego otwartego. Budowa już rozpoczęta. Obecnie na sprzedaż pozostał tylko 1 segment. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Rezerwacja oferty Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 083 800 zł133 m² 8 146,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

3 500 000 zł453 m² 7 726,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 486 m²

Marzysz o wyjątkowej nieruchomości w samym sercu Karkonoszy? Ta stylowa willa z lat trzydziestych XX wieku to prawdziwa perła posiadająca historyczny urok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

890 000 zł117 m² 7 632,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zakup od dewelopera! bez pcc! bez prowizji! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wilczycach. Dom składa się z: parter: - wiatrołap - 4,61 mkw - hall - 6,12 mkw - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Uraz,dolnośląskie

890 000 zł153 m² 5 816,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:766 m²

Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć Uraz - Niziny Wyobraź sobie poranki, w których dzieci wybiegają do ogrodu jeszcze w piżamach, a Ty pijesz kawę na tarasie, słysząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Smolec,dolnośląskie

850 000 zł101 m² 8 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:101 m²

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż dom szeregowy pod Wrocławiem. Nieruchomość o powierzchni 101 m + ogród 60m Lokalizacja Smolec - Sprawny dojazd do centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Prusice,dolnośląskie

750 000 zł126 m² 5 976,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Osiedle Sosnowe - III etap kameralnej inwestycji w zielonej okolicy Bliźniak z poddaszem i możliwościami aranżacji - spokojne Prusice, blisko Wrocławia (ogrzewanie podłogowe, pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krzemowa

Smardzów,dolnośląskie

719 000 zł90 m² 7 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

!ostatni dom na sprzedaż! Stan "pod klucz" Wykończone: - podłogi - panele, terakota - łazienka z prysznicem i w - dodatkowa łazienka z wc - gładzie - poddasze - 2 pokoje (podłoga -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł122 m² 9 404,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

0% prowizji, bez podatku pcc Nowoczesny Dom Premium - Bliźniak z ogrodem, garażem i 2 miejscami postojowymi Cicha i zielona okolica, idealna dla rodzin i osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milicz

Milicz,dolnośląskie

499 000 zł86 m² 5 789 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Szukasz domu o niedużym metrażu z dużą działką otoczoną wysokimi drzewami?- mamy ofertę idealną dla Ciebie! *** Dom w sercu Doliny Baryczy! *** Podstawowe informacje: * lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 639 999 zł365 m² 4 493,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż solidny, bardzo dobrze utrzymany dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 327 m2 (pow. całkowita ok. 360 m2), położony w spokojnej i zielonej części Wrocławia - Zgorzelisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łubinowa

Smolec,dolnośląskie

1 350 000 zł172 m² 7 848,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przepiękny i klimatyczny Dom w zabudowie szeregowej (bliźniak) o pow.: 164 m2 wraz z przestronnym, dużym ogrodem/tarasem 227m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

729 000 zł127 m² 5 760,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Przy lesie! wysoki standard wykończenia ogrzewanie podłogowe W całym budynku rolety na parterze elektryczne działka ogrodzona łącznie Z frontem! podjazdy kostka brukowa! wylany taras! duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

2 190 000 zł168 m² 13 113,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom premium na sprzedaż - wrocław, polanowice rabat limitowany Rabat do 50 000 zł Szczegóły udzielane wyłącznie podczas prezentacji nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Parkowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom bliźniaczy z ogrodem | Żerniki Wrocławskie | 120,31 m | II kw. 2027 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31 m (identyfikator 1b(g)),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesne wille-bliźniaki w Kamieńcu Wrocławskim dom pasywny w eleganckim wydaniu Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronne, eleganckie domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Burkatów

Burkatów,dolnośląskie

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w malowniczej miejscowości nieopodal Świdnicy. Lokalizacja Dom położony jest w spokojnej, zielonej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

879 900 zł98 m² 8 978,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Prezentujemy na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98 m , Zlokalizowany w urokliwej miejscowości Pełcznica, tuż obok Kątów Wrocławskich. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podmiejska

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

2 190 000 zł164 m² 13 340,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! dla biura nieruchomości! Nowoczesny dom z 2021 roku | Jeżów Sudecki | widok na góry Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom wolnostojący z 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł83 m² 10 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne domy szeregowe w zielonej części Smolca Lokalizacja: smolec - nowoczesna i najszybciej rozwijająca się sypialnia aglomeracji wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

2 190 000 zł169 m² 12 988,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Uwaga, we Wrocławiu właśnie przyszły na świat bliźniaki. To nie jest zwykła oferta deweloperska. To zaproszenie do adopcji dwóch najsilniejszych i najbardziej perspektywicznych noworodków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,dolnośląskie

860 000 zł143 m² 6 030,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowość! Nowoczesny segment 142 m | Ogród | Garaż | Wilkowice. Bez Prowizji i podatku pcc. Oferta bezpośrednia od dewelopera Cena: 860 000 zł Powierzchnia: 142,61 m Liczba pokoi: 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grochowice

Grochowice,dolnośląskie

510 000 zł128 m² 3 997,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej/środkowy , z działką 287m2, położony w miejscowości Grochowice, gmina Kotla. Malownicza wieś, otoczona grzybnymi.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij