dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 838 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Ostroszowice

Ostroszowice,dolnośląskie

950 000 zł409 m² 2 322,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, piętrowego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł92 m² 7 556,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Gotowy do odbioru! bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! segmen skrajny l duża działka Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! segment skrajny - segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Legnica,dolnośląskie

899 000 zł137 m² 6 559,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowoczesne domy w stanie deweloperskim na prestiżowym osiedlu w Legnicy Twój wymarzony dom czeka na Ciebie! Jeśli szukasz idealnego miejsca do życia nowoczesnego, przestronnego i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Długa

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

850 000 zł158 m² 5 379,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż: pół bliźniaka z dużą działką - Jeżów Sudecki Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pieszkowice

Pieszkowice,dolnośląskie

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Parterowy dom na wsi, który daje Ci przestrzeń, niezależność i spokój Pieszkowice. Jeśli szukasz miejsca, w którym codzienny komfort łączy się z naturą, niskimi kosztami utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł151 m² 7 619,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Ostatni dom w promocyjnej cenie! Zadzwoń i umów się na prezentację. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

838 811 zł138 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe W całym budynku, rolety elektryczne na parterze drogi wewnętrzne Z kostki brukowej! Dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

934 990 zł96 m² 9 739,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowy parterowy dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem - Dobrzykowice k. Wrocławia. Wyjątkowa oferta! Dom z rynku pierwotnego, w pełni wykończony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawada

Zawada,dolnośląskie

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przepiękny dom w sercu natury Zawada k. Sycowa Jeśli marzysz o miejscu, w którym od pierwszego kroku czujesz przestrzeń, komfort i spokój ten dom jest właśnie dla Ciebie! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

899 000 zł129 m² 6 968,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Bogatynia,dolnośląskie

599 000 zł265 m² 2 358,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Działka z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej Na sprzedaż działka o powierzchni 1 331 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kolejowa

Środa Śląska,dolnośląskie

729 000 zł100 m² 7 268,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Cena promocyjna na ten dom: 729 000 zł Nowoczesna szeregówka 20 min od Wrocławia! Lokalizacja Środa Śląska, ul. Kolejowa. W okolicy akwen wodny Kajaki , Średzki Park Wodny, pola i łąki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

865 000 zł105 m² 8 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej, położone na pd-zach od wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

2 790 000 zł600 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 199 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra premium ma przyjemność zaprezentować Państw Siedlisko Krasna w Górach Izerskich w Świeradowie Zdrój. Piękne miejsce wśród zieleni i natury bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

1 690 000 zł279 m² 6 057 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 871 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Wierzbna z pięknymi widokami położony na wzgórzu w okolicy lasu w cichym i spokojnym miejscu. Powierzchnia domu - 279m2 Działka - 1871m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

990 000 zł127 m² 7 769,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

945 000 zł90 m² 10 552,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wygodny dom z garażem, kominkiem Wilkszyn, 2 km od północno-zachodniej granicy Wrocławia! Cena ważna do końca grudnia. Marzysz o własnej przestrzeni blisko natury, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Nowy Otok Residence, oława Dom Wolnostojący premium Powierzchnia ok. 193 m Stan deweloperski z możliwością wykończenia pod klucz w atrakcyjnej cenie! Elegancja. Technologia. Światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 489 999 zł252 m² 5 924,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom o powierzchni 251m usytuowany na zadbanej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

1 298 000 zł131 m² 9 899,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tereny nad Odrą * Realizacja Czerwiec Parter: -Przedpokój -salon z aneksem -wc -garaż Piętro: -Korytarz -schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

590 000 zł90 m² 6 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferta deweloperska! Gotowy do odbioru Szereg Środkowy 5km od granic Wrocławia! Funkcjonalny układ budynku! Ogrzewanie podłogowe! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej/ segment środkowy/ działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

719 000 zł110 m² 6 513,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Nadolicach Wielkich, gmina Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - wiatrołap 4,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedlowa

Byków,dolnośląskie

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:776 m²

Przedmiotem sprzedaży jest 2 kondygnacyjny dom wolnostojący z 2000 roku o powierzchni użytkowej 269,20 m2. Nieruchomość jest położona w miejscowości Byków gm. Długołęka, 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępy

Kępy,dolnośląskie

459 000 zł100 m² 4 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym osiedlu w miejscowości Kępy, gmina Wądroże Wielkie Opis nieruchomośc i: oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

750 000 zł130 m² 5 747,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:689 m²

Oferta bez prowizji! bez pcc! oferta deweloperska! Gorąco polecam domy w zabudowie blizniaczej, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10 firmy Archon. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł101 m² 8 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne domy szeregowe w zielonej części Smolca Lokalizacja: smolec - nowoczesna i najszybciej rozwijająca się sypialnia aglomeracji wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 199 000 zł103 m² 11 638,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Dom w zabudowie szeregowej - segment skrajny, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 103,02m2 + poddasze nieużytkowe, dom z działką o powierzchni 321m2. Dom zaprojektowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zefirowa

Rogów Sobócki,dolnośląskie

549 000 zł209 m² 2 626,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:923 m²

Rezerwacja do 15 grudnia! Okazja - dom w budowie (stan surowy otwarty), wolnostojący z widokiem na górę Ślęża na dużej działce 923 m2 w Rogowie Sobóckim, koło Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

1 600 000 zł126 m² 12 658,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:822 m²

Na sprzedaż oferuję nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny położony w niezwykle cichej i zielonej okolicy, zapewniającej pełen komfort życia i prywatność. Nieruchomość jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 099 000 zł131 m² 8 406,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Rezerwacja oferty Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Topolowa

Krzeptów,dolnośląskie

1 490 000 zł142 m² 10 490,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie, wolnostojący dom, położony w cichej i spokojnej okolicy w Krzeptowie. Duży, zielony ogród oraz cicha i spokojna okolica sprawi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

979 000 zł119 m² 8 226,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Prezentujemy na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny położony na 11 arowej działce w Polanicy Zdrój na Sokołówce. Dom podpiwniczony, w piwnicy kotłownia centralne ogrzewanie piecem gazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł96 m² 9 404,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Szukasz uroczego, wygodnego i ekonomicznego domu? Mam dla Ciebie idealną propozycję! 0% prowizji dla kupującego! Dom w Ramiszowie przy Pawłowicach. Ostatni dostępny lokal! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oława

Oława,dolnośląskie

1 039 000 zł136 m² 7 639,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o przestronnej powierzchni! Położony w malowniczej wsi Dobrzyń, otoczony lasami i jeziorami, stanowi idealne miejsce dla osób ceniących harmonię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:95 m²

Do sprzedaży niebanalna nieruchomość, położona na tyłach zwartej zabudowy, przylegająca ścianą z jednej strony do dużej kamienicy, a z drugiej do zielonego podwórka i ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

905 000 zł248 m² 3 644,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:459 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem w Brzeziej Łące! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 248 m , położony w malowniczej miejscowości Brzezia Łąka - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kochlice,dolnośląskie

1 550 000 zł220 m² 7 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący. Nieruchomość położona jest w Kochlicach koło Legnicy, 15km od Lubina, blisko drogi S3. Spokojna okolica, otoczona zielenią z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Gotowy do odbioru oferta bez prowizji! bez pcc! oferta deweloperska! Gorąco polecam domy w zabudowie blizniaczej, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piecowice

Piecowice,dolnośląskie

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa bez prowizji! Środkowy! bez pcc! zakup od dewelopera! pompa ciepła kanalizajca miejska Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobroszów

Dobroszów,dolnośląskie

158 000 zł76 m² 2 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Witam Serdecznie Oferuję do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w okolicach Dobroszowa. Dojazd , 13 km do Legnicy, 5km do Chojnówa. dom o powierzchni 76m2 sypialnia na poddaszu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł75 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom 75 m z poddaszem użytkowym. Parking dla samochodów. Zielony duży ogród z oczkiem wodnym i tarasem Układ pomieszczeń: salon: przestronny, połączony z kuchnią w zabudowie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij