dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 858 ogłoszeń

1 490 000 zł181 m² 8 232,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 604 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący położony w spokojnej okolicy blisko parku. Budynek oddany do użytkowania w 2011 r. Paarter: salon (z kominkiem i wyjściem na taras) połączony.

Szczegóły ogłoszenia

1 967 000 zł157,39 m² 12 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

Nowy dom wolnostojący - standard premium! Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł111 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł225 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Dla biura dostępny jest wirtualny spacer po nieruchomości - zachęcamy do obejrzenia wnętrza online. Na sprzedaż: nowoczesny dom z fotowoltaiką i pompą ciepła. Na sprzedaż wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł171 m² 9 356,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowy dom w Sosnówce, ul. Zielona Dolina 6. Dom położony w malowniczej miejscowości Sosnówka, przy ul. Zielona Dolina 6. Ostatni dom przy ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:63 m²

Dwupoziomowy dom w kamienicy z potencjałem Żmigród, ul. Szklana Na sprzedaż dom dwupoziomowy położony w kamienicy w Żmigrodzie przy ul. Szklanej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

Marzysz o nowym, ekonomocznym domu wolnostojącym? Proponujemy dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty, sprytny i tani w utrzymaniu - coś czego.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł150 m² 9 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Opiekun Oferty: barbara Bober Tel:   Nowoczesny dom wolnostojący Brzezia Łąka Piękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 150 m2 (w tym garaż). Powierzchnia działki ok. 1500 m2 Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł66,47 m² 7 898,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, dom w cenie mieszkania - bezczynszowe! Ogródek i miejsce postojowe w cenie! Nowy etap! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł70 m² 6 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Poszukujesz małego domku wśród zieleni, z widokiem na Karkonosze i Rudawy Janowickie. Proponuję przytulny domek o powierzchni 70m2 na dużej działce. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł137 m² 8 386,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży urokliwy i niepowtarzalny dom wolnostojący, wybudowany w 2020 r, położony w sercu Karkonoszy. Dom znajduje się w otulinie drzew, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł114 m² 7 192,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję na sprzedaż jedorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej położony na nowym osiedlu w cichym i spokojnym miejscu, blisko terenów zielonych. Stan deweloperski, kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł90 m² 10 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom gotowy do zamieszkania - Nowoczesne rozwiązania i potencjał - opcja zamiany na mieszkanie we wrocławiu! Kotowice | Działka 1200 m | Pompa ciepła | Fotowoltaika | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł141,15 m² 11 682,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn 28425 tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przestronnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł180 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:940 m²

Domo Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym, położoną w miejscowości Ocice, zaledwie 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

0% prowizji | 0% pcc Dom, który daje Ci więcej przestrzeni, ciszy i komfortu od pierwszego dnia Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie cisza naprawdę jest ciszą, a ogród nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł170 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z historią i dużą działką - Lubachów Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 170 m , położony w malowniczym Lubachowie, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł320 m² 2 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko U nas:)-oferta na wyłączność Wspaniała okazja- dom w bliskich odległościach od Centrum Świebodzic, a zarazem na cichej i spokojnej ulicy, dostępny przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł500 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 731 m²

Oferta na wyłączność Budynek kwalifikowany do remontu o charakterze generalnym Willa typu "landhaus" o wyjątkowej formie dachu, z delikatnie uniesioną linią kalenicy przy szczytach, co.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Biuro Nieruchomości Dowal Estate przestawia ofertę wolnostojącego domu położonego w Krzewiu Wielkim, w gminie Gryfów Śląski. Dom i działki: dom został wzniesiony metodą tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł133 m² 11 278,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Przedstawiamy unikalną okazję zamieszkania w nowoczesnym domu o wyjątkowej bryle, położonym tuż przy malowniczym lesie, zaledwie 2 km od popularnej Kolei Gondolowej na Stóg Izerski. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł110,02 m² 11 725,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Prestiż, nowoczesność I energooszczędność - Wyjątkowy dom w Kiełczówku. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży domu, który jest definicją nowoczesnego luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł422 m² 7 345,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

Polecam wyjątkowy segment skrajny usytuowany przy cichej i spokojnej ulicy w dzielnicy Krzyki. W cenie domu może pozostać umeblowanie widoczne na zdjęciach. Budynek z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 900 zł112 m² 12 052,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

0% prowizji | oferta deweloperska | Maślice Dom w zabudowie szeregowej z garażem i ogrodem Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 112,21 m +36m2.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł130 m² 7 692,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Rezerwacja! Pół bliźniaka z garażem i dużą działką 538 m Oława, ul. Świerkowa Na sprzedaż komfortowy pół bliźniaka, który łączy funkcjonalny układ pomieszczeń, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł177 m² 12 146,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania atrakcyjny dom wolnostojący z ogrodem, garażem i widokiem na góry w Wojcieszycach Dom wybudowany w 2021 roku, z wykorzystaniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 990 zł204 m² 7 843,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Dom do kapitalnego remontu- nie nadaje się do zamieszkania! Na sprzedaż duży dom z ładną działką na wrocławskich Kuźnikach. Prezentowany dom położony jest przy ul. Woźniczej, oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł128 m² 10 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szereg skrajny! super lokalizacja! Gorąco polecam szereg skrajny położony w Mirkowie, gmina Długołęka. Budynek budowany z gazo betonu. Docieplony styropianem 20 cm, dach pokryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł140 m² 5 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Skrajny szereg oborze przy ul. Konwaliowej w stanie Developerskim +. projekt Szpinak Dom o powierzchni użytkowej 109,78m2 + strych + garaż posadowiony na 3 arowej działce. Projekt szpinak.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł110 m² 8 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:31 m²

Polkowice, sprzedam dom, 890 000zł Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 110m2 w Polkowicach, położona na osiedlu Polkowice Dolne. Dom składa się z parteru 36m2: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł125 m² 8 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Niższa cena! Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom o powierzchni 125 m . Nieruchomość znajduje się przy cichej, zielonej i bardzo lubianej przez mieszkańców dzielnicy tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł66,31 m² 10 858,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segmenty w zabudowie parterowej w Kiełczowie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji. Proponujemy Państwu gotowy segment w zabudowie szeregowej parterowej w Kiełczowie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł160 m² 1 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

** Twoje miejsce na ziemi ** skoroszowice. Teraz nowa, rewelacyjna cena! Zamieszkaj na łonie przyrody, prowadząc swoje gospodarstwo w niedalekiej odległości od Strzelina. Skoroszowice, to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł120 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: dom wolnostojący na sprzedaż Lokalizacja: włosień , gmina Platerówka powiat Lubański Powierzchnia działki: 2900 m2 Powierzchnia użytkowa domu: ok. 120 m2 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 800 zł131 m² 6 792,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący