dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 847 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 478 820 zł176,05 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany tak, by zapewnić pełną prywatność i komfort każdy segment funkcjonuje jak niezależna przestrzeń. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł264,50 m² 12 098,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom premium / basen, sauna / nieruchomość top Luksusowa nieruchomość 5 minut od granicy Wrocławia. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł195 m² 2 764,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Połowa domu w Gierczynie - blisko Świeradowa-Zdroju, w otoczeniu natury Na sprzedaż wyjątkowa połowa domu w zabudowie bliźniaczej (podział pionowy) , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł129 m² 8 519,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Szukacie domu, w którym życie zwalnia ale nie tracicie wygody miasta? Siemianice są bezpośrednio przy Obornikach Śląskich to praktycznie ta sama codzienność, tylko bardziej zielona.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Przestronny dom dla Rodziny lub na biznes! Okazja zadbany dom 220 m2 wolnostojący na sprzedaż, pełna własność. Dom z potencjałem inwestycyjnym Wrocław ul. Graniczna Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł305 m² 5 409,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Polecamy na sprzedaż przestronny dom parterowy na dużej działce. 4 km od Oleśnicy, 30 km od centrum Wrocławia. Wybudowany kilkanaście lat temu z ogromną dbałością, pierwotnie pięciopokojowy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł165 m² 10 181 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Szukasz nieruchomości, która nie jest deweloperską masówką? Prezentujemy dom wolnostojący z 2010 roku, wzniesiony z najwyższą starannością, przy użyciu tradycyjnych technologii.

Szczegóły ogłoszenia

1 194 000 zł248,82 m² 4 798,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 925 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania dom wolnostojący położony w Boleścinie ( 5 km od Świdnicy) na działce o powierzchni 19,25 ar. Dom wybudowany 2003 roku. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

971 355 zł145 m² 6 699 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej - Sadków k. Wrocławia Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w miejscowości Sadków, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł151 m² 8 278,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący położony w Marcinowicach u podnóży góry Ślęży, zaledwie kilka kilometrów od Świdnicy. Nieruchomość zachwyca wysoką jakością wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł124 m² 2 814,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż: przytulny domek przedwojenny w centrum Kamiennej Góry Oferuję na sprzedaż klimatyczny, przedwojenny domek jednorodzinny położony w bardzo atrakcyjnej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

489 950 zł134,50 m² 3 642,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Rezerwacja! Zabudowa szeregowa w Oławie - w dzielnicy domów jednorodzinnych i szeregowych, przy ul. H. Kołłątaja. Ta spokojna okolica, położona w okolicach szpitala, urzędów.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł123,50 m² 6 874,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 380 m²

NA sprzedaż zadbany, dom jednorodzinny Z dużą, pięknie zagospodarowaną działką W miejscowości iwiny, gmina warta bolesławiecka. Przedmiotem sprzedaży biura wgn Nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 008 zł160 m² 8 437,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:199 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji w miejscowości Smolec, gm. Katy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 672 zł55,78 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:135 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperski bezczynszowy, mini domek z dużym ogrodem, 3 pokoje, miejsca postojowe. Budynki po odbiorze. Okazja, ostatnie dostępne domki.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł126,53 m² 13 040,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Wrocławiem na Bielanach Wrocławskich. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł113,94 m² 10 444,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Nowoczesny dom szeregowy w Iwinach gotowy do odbioru, z ogródkiem i garażem Opiekun oferty: izabela Wójcik 602 10 602 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł387 m² 7 726,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 143 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo piękną willę wybudowaną w 2021 roku na działce o powierzchni 2200m2 w samym sercu uzdrowiska Duszniki Zdrój. To chyba najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł119,80 m² 6 093,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Tylko U nas:) Atrakcyjny bliźniak, 5km od Świdnicy , cena za stan deweloperski 680tys wykańczasz pod siebie i masz piękny dom! Lokalizacja: spokojna i urokliwa wieś, do Świdnicy raptem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł123,56 m² 5 495,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż Nowoczesny dom jednorodzinny, dwulokalowy o powierzchni 123,56 m z garażem stan deweloperski 649 000 zł Oferta dotyczy budowy domu mieszkalnego, jednorodzinnego, dwulokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł125,49 m² 3 976,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż pół domu w miejscowości Jugowa. Jest to atrakcyjna inwestycja z uwagi na podział tego domu na dwa niezależne mieszkania. Na parterze w pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta 0% prowizji. Oferujemy eleganckie i komfortowe domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi. Domy o powierzchni 115 m2 dzieli się na przestrzeń dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:801 m²

Oferta w rezerwacji! Dom 150 m na działce 801 m | Muchobór Wielki | Ul. Karpacka | Po generalnym remoncie. Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni około 150 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł156,40 m² 14 060,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 156,4 m2 usytuowany na działce o powierzchni 483 m2. Dom znajduje się w prestiżowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł150 m² 11 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w malowniczym rejonie Karkonoszy (cieplice), w skład której wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł141 m² 3 539,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości "mój Dom" prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania (mieszczącego się na dwóch kondygnacjach z oddzielnymi wejściami z korytarza) w domu dwurodzinnym - Milikowice Na.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł908,47 m² 7 154,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:219 m²

W ofercie sprzedaży prezentujemy odnowioną kamienicę o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położoną w doskonałej lokalizacji w Bolesławcu przy ul. Komuny Paryskiej. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł380 m² 3 944,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa willa w Nowej Rudzie przy ul. Jasnej nowa jeszcze lepsza cena Na sprzedaż niepowtarzalna willa w Nowej Rudzie, położona przy ul. Jasnej, posadowiona na trzech działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 111 zł123,90 m² 8 967,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bez prowizji dla kupującego! Nowa inwestycja w budowie, zdjęcia poglądowe! Skrajny biały , rekuperacja, działka 500 m2 Termin do końca z 2026 roku Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł900 m² 688,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:11 269 m²

Do sprzedania budynki gospodarcze usytuowane w magicznym miejscu na samej górze przy drodze wiodącej między Jeziorem Złotnickim a Ruinami Zamku w Baworowej. Duża obora i budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 260 100 zł153 m² 8 235,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż bliźniak z rynku pierwotnego w miejscowości Szczodre. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest dla Ciebie! Numer mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł169 m² 4 793 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:739 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom w malowniczej miejscowości Lutomia Dolna (gmina Świdnica), położony na kameralnym, nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Powierzchnia domów 157 m2.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł400 m² 797,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronny, 5-pokojowy dom wolnostojący z duszą i ogromnym potencjałem, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Gaworzyce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł120 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m , z garażem w bryle budynku i z dużym zadbanym ogrodem. Nieruchomość składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom parterowy jednorodzinny ,sprzedaż 7 km od Polanicy-Zdrój Stary Wielisław do Kłodzka 8 km. .Dom o pow 120 m2 na działce 2200 m2 z 2025 r pięknie usytuowany z widokiem na pasmo.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł400 m² 4 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:943 m²

Marzysz o własnym pensjonacie w malowniczej, turystycznej miejscowości? Miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a szum strumyka i zapach lasu tworzą wyjątkową atmosferę? Jeśli tak, mam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł111,20 m² 7 185,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej położone na nowym osiedlu w Księginicach koło Trzebnicy przy ulicy Sadowej. Inwestycja oddalona około 3 km od centrum Trzebnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł107 m² 5 233,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, wójcice, dom, 3 pokoje, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej cena do rozważnej negocjacji Gorąco polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł91,94 m² 8 037,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Z dumą prezentujemy kolejny, już IV etap prestiżowej inwestycji, która skradła serca wielu rodzin, które tu zamieszkały! W południowej części Jeleniej Góry, na Osiedlu Czarnym, tworzymy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania jest środkowa 100 m2 szeregówka , dwupoziomowa z wykończonym poddaszem użytkowym i ogrodem 250 m2. Do domu przynależą dwa miejsca postojowe. W ogrodzie jest altanka. Na dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł211,80 m² 7 695,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 470 m²

Sprzedam dom parterowy zlokalizowany w miejscowości Krzeczyn Wielki , położony na 35ar zagospodarowanej działce. nieruchomość ogrodzona drewnianym płotem z wjazdem z głównej drogi ,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij