dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 858 ogłoszeń

310 000 zł159,30 m² 1 946,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Na sprzedaż budynek w miejscowości Zielenice (powiat Strzeliński). Budynek z dużym potencjałem inwestycyjnym, może służyć zarówno na cele mieszkaniowe jak i do działalności.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł126,41 m² 5 766,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Klient nie płaci prowizji - zakup bezpośrednio od dewelopera brak podatku pcc 2% Do sprzedania nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Miłoszycach, tylko 10 km od granic Wrocławia, 3 km do Jelcza.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł280 m² 6 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:767 m²

Wyobraź sobie poranki, w których jedynym dźwiękiem jest szum lasu, a widok z okna to panorama Masywu Ślęży. Przedstawiamy wyjątkowy dom o powierzchni 283 m , położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł84,40 m² 11 824,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 84,40 m w zabudowie bliźniaczej, realizowany w innowacyjnej technologii dst smartwall z drewna konstrukcyjnego(nie jest to dom szkieletowy).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,12 m² 11 875,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Twoje miejsce wśród zieleni Nowoczesny dom szeregowy 84 m z ogródkiem - Swojczyce, wrocław Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni 84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł400 m² 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Przestronny dom na przedmieściach Lwówka Śl. do generalnego remontu na sprzedaż! Biuro Patron Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu z duszą i niesamowicie pozytywna.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 069 m²

Dom wolnostojący o pow. 180 m na sprzedaż, rakowice. Twój Dom Nieruchomości pomoże Tobie odkryć wyjątkową ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 180 m , wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł160,45 m² 7 167,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom w miejscowości Kątna o pow. użytkowej 131,85 składa się z 5 pokoi 2 łazienek, wiatrołapu, korytarza, kuchni, kotłowni oraz ogrodu i garażu w bryle nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł132,34 m² 9 067,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Nowoczesny, komfortowy dom z dużymi przeszkleniami i pięknym widokiem na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 132,34 mkw powstaje w Bolkowie, a posadowiona będzie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł83 m² 8 915,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Biuro Nieruchomości Dębiec prezentuję połowę domu w zabudowie bliźniaczej w Mysłakowicach. Układ pomieszczeń: parter: - wiatrołap z miejscem na szafę - przestronny, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł291,56 m² 4 424,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Oferta na wyłączność Posiadamy do sprzedania duży wolnostojący dom w sercu Wałbrzycha, na granicy Śródmieścia i Podgórza. Nieruchomość o powierzchni 291,56 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

974 321 zł84,24 m² 11 566,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 84,24 m . Do nieruchomości przynależy przestronny ogród o powierzchni około 230 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł187 m² 2 566,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Turów, dom, 187 m2, sprzedam, 480 000 zł. Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o pow. 187 m2 na działce 8,78 a, położony na nowo powstającym osiedlu w Turowie w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł320 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:452 m²

Biuro Nieruchomości lokum prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu o powierzchni użytkowej około 200 m2, zlokalizowanego w samym sercu Jeleniej Góry, przy ulicy Bogusławskiego. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł129 m² 3 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 129 m | działka 1000 m | cisza, las | Wilkowa gm. Prusice Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Wilkowa (gmina Prusice), idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł380 m² 2 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania w charakterze Dworku dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni ok. 380m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł112,47 m² 5 592,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

Nowe segmenty w Sokołowicach! 3 nowoczesne domy dla rodzin w zabudowie szeregowej, które chcą żyć wygodnie, blisko natury i blisko miasta! Bez podatku pcc 2% Są miejsca, do których.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112,01 m² 6 240,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wrocław, fabryczna, ul. Serowarska. Nowa inwestycja! Blisko parku i stawów. Świetna komunikacja (tramwaj, pkp, autobus) Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w kameralnej zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł500 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:66 400 m²

Duże gospodarstwo położone w spokojnym miejscu na styku wsi Wojciechów i Milęcice w gminie Lubomierz. Dom po generalnym remoncie przygotowany pod kątem agroturystyki. Na parterze: salon.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Dom otoczony zielenią w urokliwej wiosce Pogórza Izerskiego. Duża działka o powierzchni 4900 m2. Grunty klasy III i IV. Kształt prostokąta, granicząca z rzeką. W mpzp: teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł305 m² 6 393,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 281 m²

Do sprzedaży reprezentacyjny i atrakcyjny dom jednorodzinny wolnostojący z garażem, położony na działce ze wspaniałymi widokami na otwartą przestrzeń, rozległe pola i lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł96 m² 13 010,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 95,81 m z garażem, położony w zielonej części Wrocław Ratyń, ul. Pejzażowa. Dlaczego warto?widok na las i dużo zieleni wokół garaż.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł130 m² 4 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:689 m²

Rezerwacja do 30.06.2026r. Na sprzedaż połowa domu w Siekierczynie, w skład której wchodzą dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami. Budynek położony na atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł120 m² 7 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Gospodarstwo 0,5 ha z domem, zabudowaniami i lokalem usługowym Jaksonowice | powiat oleśnicki Na sprzedaż kompletne gospodarstwo o łącznej powierzchni ok. 0,5 ha, położone.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł687 m² 262,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

*oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej!* Biuro nieruchomości myhome poleca na sprzedaż dom mieszkalno-gospodarczy położony w centrum Rakowic Wielkich, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł250 m² 1 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 966 m²

Dom parterowy z budynkami gospodarczymi-Buszkowice gm. Ścinawa. W skład nieruchomości wchodzi budynek mieszkalny, dwa budynki gospodarcze oraz wiata. Całość położona na 20 arowej ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł234,09 m² 6 322,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: dom w spokojnej i bezpiecznej okolicy 5 km od granic Wrocławia. Nieruchomość idealna dla osób ceniących sobie komfort życia blisko natury, a jednocześnie pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł80 m² 13 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom w bajkowym ogrodzie | 80 m | działka 1000 m | Jarkowice okolice Zalewu Bukówka Na sprzedaż wyjątkowy, nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł251,10 m² 3 385,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

Witam serdecznie Nie szukaj dalej oferta nieruchomość na wyłącznosć. Budynek Rok budowy ok. 1990r solidny murowany, grube mury., elewacja zadbana. Do sprzedania dom wolnostojący ok. 251,10m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł185 m² 7 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:988 m²

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży domu mieszczącego się z jednej z podświdnickich miejscowości. Dom wolnostojący o powierzchni 185 m2, parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,09 m² 6 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zamieszkaj w nowoczesnym i funkcjonalnym domu z ogródkiem w spokojnej okolicy pod Wrocławiem. Inwestycja obejmuje 8 domów w zabudowie bliźniaczej - dostępne ostatnie 2 segmenty!.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł412 m² 10 922,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 884 m²

Bez prowizji dla Kupującego. Tylko w naszym biurze. Zaproponuj cenę! Wszystkie zdjęcia dostępne na naszej stronie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową, rezydencję.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł175 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:917 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w sercu uzdrowiskowego Długopola-Zdroju. Dom jednorodzinny z niezależnym apartamentem pod wynajem, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł152 m² 6 447,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 555 m²

Komfortowy dom Z pięknym widokiem na góry małuszów k/ legnicy Oferujemy Państwu przestronny, komfortowy dom o powierzchni całkowitej 152 m , użytkowej 128 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł122,18 m² 9 813,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 (powierzchnia całkowita 122,18m2) + opcjonalnie poddasze o powierzchni 29,30m2 z działką o powierzchni 187,77m2. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł195 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 500 m²

Dom na dużej działce pod lasem. Dom o powierzchni użytkowej 195 m2 + wysokie poddasze do zaadaptowania. W bryle budynku stodoła pełniąca obecnie funkcję garażu o pow. ok. 50m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł147,57 m² 8 124,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękny parterowy dom wolnostojący w miejscowości Przesieczna. Dom zrealizowany na podstawie projektu "endo 2" (z niewielkimi zmianami) zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł150 m² 15 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Nowoczesny dom w prestiżowej dzielnicy Jeleniej Góry w pełni umeblowany! Na sprzedaż wyjątkowy, nowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł109 m² 13 293,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Oferta bez prowizji. Polecamy komfortowy segment położony przy południowej granicy Wrocławia na styku osiedla Wojszyce i Radomierzyc. Spokojna lokalizacja z dobrym dojazdem do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł267 m² 8 426,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny, zadbany dom dla rodziny w Pietrzykowicach 177 m piękna działka 700 m Pietrzykowice, ul. Szczęśliwa Szukasz miejsca, które zapewni Twojej rodzinie przestrzeń, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł202 m² 14 851,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący