dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 838 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

680 000 zł150 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 949 m²

Ta wyjątkowa oferta obejmuje przepięknie położony dom, który znajduje się w otoczeniu wzgórz góry Włodzica stanowiąc idealne miejsce dla pasjonatów agroturystyki. Miejsce idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rzeczna

Gryfów Śląski,dolnośląskie

690 000 zł114 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom przy ulicy Rzecznej. Nieruchomość położona na zagospodarowanej i urządzonej działce o powierzchni 678 m2. Dom został oddany do użytku w 2004 roku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Idzików,dolnośląskie

1 700 000 zł3 000 m² 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 959 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Bystrzyca Kłodzka, w malowniczej miejscowości Idzików. Ta unikalna nieruchomość, położona w spokojnej i malowniczej części Idzikowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Obora

Obora,dolnośląskie

699 000 zł123 m² 5 685,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Dom W oborze - szereg środkowy stan deweloperski Położony w bezpośrednim sąsiedztwie domów wolnostojących ale też blisko zadbanego i zagospodarowanego lasu. Pow. 122,95 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

`oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 499 000 zł497 m² 7 040,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Przedstawiamy ofertę przestronnego domu, położonego w doskonałej lokalizacji. Położenie w jednej z najbardziej prestiżowych części Wrocławia, tj. na osiedlu Grabiszynek, obok terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

875 000 zł114 m² 7 698,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Zacisze Krzyżowice to inwestycja, na której położone są dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Oliwkowa

Sobótka,dolnośląskie

850 000 zł144 m² 5 902,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Wyjątkowy Dom z Widokiem na Górę Ślężę - Sobótka Duży dom w zabudowie szeregowej - Twoje miejsce blisko natury! Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

949 000 zł193 m² 4 905,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 124,98 m , zlokalizowany w malowniczej wsi Bogusławice, w gminie Oleśnica na Dolnym Śląsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

979 000 zł280 m² 3 496,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

Dom bez podziałów dla 'otwartych ludzi' - Sokołowice k/ Oleśnicy Jedyny taki na rynku dom o powierzchni 280m2 stanowiący jednolitą powierzchnie, bez rozgraniczenia pomieszczeń. Uwagę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włodowice

Włodowice,dolnośląskie

999 000 zł250 m² 4 002,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Słoneczny dom w spokojnej okolicy. w rejonie Nowej Rudy Dom w pełni wykończony i wyposażony Umieszczony na południowym stoku Wchodzisz i mieszkasz - nie musisz wykonywać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 210 000 zł131 m² 9 221,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Na sprzedaż: dom bliźniak w stanie deweloperskim Lokalizacja: opatowice, tereny nad Odrą Kontakt: , tel. Brak prowizji i pcc dla kupującego! Stan deweloperski - możliwość wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 480 000 zł283 m² 5 230 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 542 m²

Przestronna duża działka na Stabłowicach, wrocław zadzwoń zapytaj O szczegóły! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość w zachodniej części Wrocławia Stabłowice. Jest to przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

449 000 zł380 m² 1 181,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ta wyjątkowa oferta to szansa na posiadanie domu marzeń w jednej z najpiękniejszych lokalizacji, idealna dla osób ceniących spokój, naturę oraz poszukujących miejsc z potencjałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Borówkowa

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

700 000 zł125 m² 5 595,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż gotowe domy bliźniacze w stanie deweloperskim położone na nowym, w pełni zagospodarowanym osiedlu około 8 km od Wrocławia w Chrząstawie Małej. Osiedle otoczone lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

1 399 000 zł207 m² 6 758,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 207 m2 usytuowany w Oleśnicy. Parter pow. mieszkalna 171 m2: salon z kuchnią, sypialnia, dwa pokoje, łazienka, wc, pralnia/kotłownia, hol. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raszków

Raszków,dolnośląskie

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 080 m²

Do sprzedaży duża posiadłość z przestronnym ponad 250 metrowym domem, z osobnym mieszkaniem i garażem na 2 auta, warsztatem-stolarnią o powierzchni blisko 300 m2 , co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 590 000 zł190 m² 8 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw, wiatrołap ok 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł110 m² 9 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 490 000 zł350 m² 7 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

849 996 zł171 m² 4 973,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

6 pokoi/ garaż/stan deweloperski/dom wolnostojący! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim mieszczący się w okolicy Miękinii - malowniczych Księginicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 150 000 zł147 m² 7 846,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej - spokojna okolica. Pozwolenie na użytkowanie Kontakt: tel: oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

892 000 zł143 m² 6 243,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z ogrodem - kamernale osiedle 24 domów. Powierzchnia domu: 135,29m2 parter 75,07m2 Wiatrołap 4,21m2 Pom. gospodarcze 2,62m2 Łazienka 3,98m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kuraszków

Kuraszków,dolnośląskie

656 000 zł88 m² 7 488,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż skrajny szereg z dużym ogrodem (421 m2). Domy gotowe do odbioru W II kw. 2025 r. Bez prowizji dla kupującego Lokalizacja: kuraszków zaraz przy Obornikach Śląskich Metraż domu: ~88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Krzeptów,dolnośląskie

1 570 000 zł175 m² 8 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż dwukondygnacyjny, wolnostojący dom pod Wrocławiem, wybudowany w 2007 r. Otoczenie nieruchomości: krzeptów to niewielka miejscowość położona zaledwie 2,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Piotroniowice

Piotroniowice,dolnośląskie

599 000 zł87 m² 6 869,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:87 m²

Zaparszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z ogrodem. Osiedle domów w zabudowie szeregowej. Powierzchnia całkowita domu: 87,20m2 parter 44,35m2 Salon z kuchnią 33,16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

866 000 zł87 m² 9 954,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż piękny dom na rodzinnym Gaju, w zabudowie bliżniaczanej. WE can also speak eu/uk/ru, call me to get more details! *для придбання даної нерухомості.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Sprzedaż bez pośredników. Sprzedam dom w zabudowie szeregowej (skrajny lewy) w cichej i spokojnej okolicy Białego Kamienia. W pobliżu lasy i łąka. Dom do częściowego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Pasterka,dolnośląskie

1 300 000 zł97 m² 13 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 340 m²

Wyjątkowa nieruchomość z 2016 roku o powierzchni całkowitej 97 mkw, zlokalizowana w malowniczej Pasterce z zapierającym dech widokiem na Szczeliniec. Pasterka jest miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 190 000 zł120 m² 9 908,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Nowoczesna bryła nieruchomości wśród mocno rozbudowującej się części Wrocławia. Komfortowe położenie dla wymagającego Klienta. Funkcjonalne wnętrze czeka na indywidualną aranżację nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 060 991 zł135 m² 7 858,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak w Tyńcu Małym/duży ogród/bielany/ślęza/bez pcc Polecam na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni 135,55 m2 z działką 500m2. Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 150m2 z 2010r. Dom usytuowany jest przy ul. Piastów Śląskich w Siechnicach. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 270 000 zł143 m² 8 906,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Zapraszam serdecznie do obejrzenia bardzo zadbanego domu w zabudowie szeregowej położonego w centrum miejscowości Dobrzykowice na Zielonym Osiedlu - 1,2 km od granicy Wrocławia. Duża liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 210 000 zł131 m² 9 221,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu we Wrocławiu. Kameralne osiedle, dla ceniących ciszę i spokój. Powierzchnia całkowita domu: 131,22m2 parter Wiatrołap 3,37m2 Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przystankowa

Ślęza,dolnośląskie

1 365 000 zł148 m² 9 193,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowoczesny Dom w Ślęzie - Wysoki Standard Wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w Ślęzie, usytuowanego przy ulicy Przystankowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

885 000 zł105 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 150 000 zł147 m² 7 846,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z ogrodem i garażem. Powierzchnia całkowita: 146,57m2 parter 53.73 m Wiatrołap 4.59 m Korytarz 5.85 m Salon+kuchnia+jadalnia 31.83 m Łazienka 9.3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

679 000 zł130 m² 5 223,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera pompa ciepła kanalizajca miejska szereg środkowy! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej położony w gminie Długołęka. Budynek o pow 130 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 365 000 zł152 m² 8 989,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:473 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij