dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 838 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

895 000 zł129 m² 6 937,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Karwianach. Funkcjonalne i przestrzenne domy jednorodzinne dwukondygnacyjne o podwyższonym standardzie wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żarów

Żarów,dolnośląskie

919 000 zł147 m² 6 263,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny wolnostojący dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 146,73m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 1133m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kołłątaja

Oława,dolnośląskie

670 000 zł220 m² 3 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży lub zamiany na mieszkanie, dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, piętrowy z mieszkalnym poddaszem, częściowo podpiwniczony, z dobudowanym od strony frontowej garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowa

Brzezia Łąka,dolnośląskie

719 000 zł84 m² 8 508,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż ostatni gotowy dom (lokal) parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,5m2 w Brzeziej Łące przy ul. Malinowej. Dom posiada strych o powierzchni 20m2 dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czysta

Kobierzyce,dolnośląskie

899 000 zł123 m² 7 308,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 123 m , położony na działce o powierzchni 395 m , z ogrodem o powierzchni ponad 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw, wiatrołap ok 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł110 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Uwaga Nowa Oferta! wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą do kapitalnego remontu. Typowa kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czarnoleska

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł120 m² 12 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sdp Nieruchomości tel. Zapraszamy do nabycia wyjątkowej nieruchomości - domu wolnostojącego zlokalizowanego na Wielkiej Wyspie, na prestiżowym osiedlu Dąbie, w bezpośrednim sąsiedztwie parku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 590 000 zł190 m² 8 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

829 000 zł260 m² 3 188,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z gotowym biznesem i lokalem pod działalność gospodarczą Tylko u nas - oferta na wyłączność! Gorąco polecamy przestronny dom wolnostojący wraz ze świetnie prosperującym sklepem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł159 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

875 000 zł105 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gądów

Gądów,dolnośląskie

1 590 000 zł144 m² 11 041,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:592 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji gp Nieruchomości Premium przedstawia wyjątkowy dom w Gądowie. Na sprzedaż willa premium o powierzchni całkowitej 171,57 m , w tym garaż 27,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Osiecznica

Osiecznica,dolnośląskie

295 000 zł130 m² 2 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczej miejscowości Osiecznica. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł149 m² 8 029,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowy dom Dom w zabudowie szeregowej na Ołtaszynie Parter: -Salon z aneksem -wc -pom. Pomocnicze Piętro -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Rezerwacja Dom w zabudowie szeregowej - dostępny szereg środkowy o powierzchni użytkowej 98,39m2 na działce o pow.178,30m2. Wrocław, psie Pole, polanowice Dom zaprojektowany jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pierstnica

Pierstnica,dolnośląskie

529 000 zł140 m² 3 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Dolina baryczy, dom po remoncie, stodoła! Do sprzedania dom o pow. użytkowej ok 140 m2 wraz z zabudową gospodarczą zlokalizowany w Pierstnicy na obszarze Doliny Baryczy! parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

710 000 zł114 m² 6 243,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Cena: 710 000 zł Powierzchnia: 113,72 m Liczba pokoi: 5 Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krępice

Krępice,dolnośląskie

948 999 zł156 m² 6 079,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Krępice/okazja/stan deweloperski/6 pokoi/ogród/pompa ciepłablisko granicy Wrocławia/okolica Lutyni/bliźniak / Ostatnia sztuka! Okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Krzyżowice,dolnośląskie

825 000 zł114 m² 7 258,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko malowniczych zielonych terenów. * gotowe do odbioru już w Lutym Parter: -Wiatrołap -garaż -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rumiankowa

Legnica,dolnośląskie

718 000 zł135 m² 5 326,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Budynek jednorodzinny dwulokalowy 134,80 m2 , garaż w bryle budynku, 2 Łazienki, 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, dodatkowo strych do adaptacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadbrzeżna

Oława,dolnośląskie

1 099 000 zł132 m² 8 307 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:543 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy o powierzchni 132,3 m2! Ten urokliwy dom położony jest w malowniczej dzielnicy "zaodrze" w Oławie, w otoczeniu przyrody i spokoju, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

849 998 zł170 m² 4 994,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

6 pokoi/ garaż/stan deweloperski/dom wolnostojący Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim mieszczący się w okolicy Miękinii - malowniczych Księginicach, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

2 300 000 zł169 m² 13 604,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Oferta sprzedaży luksusowego domu pod Wrocławiem. Dwukondygnacyjny dom kryty dachówką cementową wybudowany z keramzytu, o powierzchni użytkowej 109,17 m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 231 000 zł138 m² 8 900,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Na Księżu Wielkim powstaje kameralne osiedle 38 nowoczesnych domów jednorodzinnych o powierzchniach od 138 m do 161 m . Osiedle stanowi idealne miejsce dla rodzin poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 538 000 zł161 m² 9 530,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż szereg środkowy o optymalnej powierzchni użytkowej 98,39m2 budowany na działce o pow.191,90m2. Dom zaprojektowany jako dwukondygnacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krośnice,dolnośląskie

859 000 zł320 m² 2 684,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Oferta jedynie w naszym biurze, nie szukaj dalej. To idealny dom dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapraszam do oglądania dużego, komfortowego domu w samym sercu miejscowości Krośnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłoszyce,dolnośląskie

729 000 zł126 m² 5 767,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Domy pod lasem w Miłoszycach to osiedle położone w niezwykle urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 050 000 zł177 m² 5 946,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Nowoczesny dom z dużym ogrodem oraz garażem ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż nowoczesny segment domu w ramach kameralnej inwestycji. Idealny dla rodzin, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świeża

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł110 m² 13 137 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Opiekun oferty: tel. Do sprzedania pół bliźniaka na dużej działce z pięknym starodrzewiem, w cichej i zielonej okolicy. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

790 000 zł105 m² 7 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:557 m²

Atrakcyjna, nowoczesna architektura. Wyjątkowa urbanistyka i zagospodarowanie osiedla Rolety, ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja Teren zamknięty Realizacja 4q2024! Poszukujesz domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł190 m² 3 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:763 m²

Wolnostojący dwulokalowy Dom w Mirsku, posadowiony na zagospodarowanej i ogrodzonej działce o powierzchni prawie 8 arów. Położony w cichej i spokojnej części Mirska, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sulistrowice

Sulistrowice,dolnośląskie

2 649 000 zł220 m² 12 040,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gotowiec Inwestycyjny lub Mieszkanie i biznes. Do sprzedania 4 domki letniskowe całoroczne na 2 działkach 2 domki 40m2 i 2 domki 60m2 wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

810 000 zł131 m² 6 183 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Oferta deweloperska Komfortowy dom w zabudowie szeregowej 131mkw 5pokoi 2x Garaż, ogródek Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe Kameralna inwestycja w Dobrzykowicach Inwestycja to kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Grzymalin,dolnośląskie

369 000 zł132 m² 2 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam prawą połowę bliźniaka w miejscowości Grzymalin koło Legnicy na Osiedlu Świerkowym z działką 500 m2. Najniższa cena na lokalnym rynku! 369 tys.zł netto (+vat 8 % ). Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 690 000 zł165 m² 10 242,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Tyniec mały, okolica bielan, komfortowy dom W zabudowie bliźniaczej 2008 R. Działka 451 M2 Przedstawiam Państwu przestronny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Tyńcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 080 000 zł96 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Karwiany, gmina żórawina, super lux dom W zabudowie szeregowej 96 M2, 4 pokoje, działka 170 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czernica

Czernica,dolnośląskie

845 000 zł140 m² 6 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Bez prowizji! bez podatku pcc! Do sprzedania nowy, dwukondygnacyjny segment położony w budynku jednorodzinnym dwulokalowym. Pow. użytkowa: 140 m2. (pow. po podłodze ok. 167 m2.). Pow. działki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij