dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 845 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 845 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 100 000 zł148,35 m² 7 414,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 125.58m2, z tarasem i balkonem, podpiwniczony, z garażem (powierzchnia całkowita 148.35m2), na ustawnej działce 512m2, przy ul. Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł85,60 m² 9 637,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferta dotyczy 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej składającego się z: parter: - salon z jadalnią o powierzchni łącznej 25,81 m2 - łazienka z wc o powierzchni 2,78 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł85,60 m² 9 637,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł85,60 m² 9 637,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 287 000 zł221 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 221 m2, położony na działce o powierzchni 1004 m2. Funkcjonalny dom z trzema niezależnymi wejściami - idealny pod biznes, wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł93,66 m² 9 075,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Na sprzedaż energooszczędne domy w zabudowie bliźniaczej. Kameralna inwestycja - 8 segmentów. Położone w spokojnej części Biestrzykowa, tuż pod Wrocławiem. - ogrzewanie podłogowe - pompa.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł408,90 m² 6 847,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:339 m²

Oferuję na sprzedaż prestiżową willę miejską o powierzchni użytkowej 310 m , położoną w jednej z najbardziej ekskluzywnych, powojennych części Wrocławia Borek, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Pośrednikom dziękuję! Dom położony w cichej okolicy. Powierzchnia całkowita domu: 210m2. Powierzchnia użytkowa: 146m2. Na parterze mieści się salon o powierzchni 44m2. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy

Pracze Odrzańskie Wrocław

948 253 zł105,95 m² 8 950 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, dwóch łazienek, pralni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy

Pracze Odrzańskie Wrocław

1 420 853 zł132,79 m² 10 700 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, pralni, poddasza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy

Pracze Odrzańskie Wrocław

948 253 zł105,95 m² 8 950 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł270 m² 3 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Posesja znajduje się w zaciszu Kajęcina z dala od głównej drogi na Wrocław. Posesja mieści się w obszarze byłych małych gospodarstw rolnych. Na jej terenie są trzy budynki, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł385 m² 11 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na Ołtaszynie. Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1500m2, w kształcie zbliżonym do trapezu. Obecnie obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł115 m² 7 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Szczegóły ogłoszenia Typ oferty: dom i budynek gospodarczy na sprzedaż na dużej działce Cena wywoławcza 820 000 zł Rynek: wtórny Dostępny: natychmiast Forma własności: własność, księga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł138,95 m² 7 117,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Nadolice wielkie * domy W zabudowie bliźniaczej *ul. Szmaragdowa Biuro sprzedaży Developera :   Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł222,31 m² 8 991,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Domasław * dom wolnostojący * 5 pokoi * 3 łazienki*basen *sauna* duża działka 1087m2* Polecam do kupna nietuzinkowy dom wolnostojący 5 pokojowy o powierzchni 222.31 , posadowiony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący piętrowy W Gryfowie Śląskim przy ul. Lwowska 7 Powierzchnia działki: 12 a (1200 m 2) Powierzchnia mieszkalna 180 m2 Pomieszczenia: piwnica pod całym domem 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł176,44 m² 22 613,92 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Biegasa 7D to dom położony przy malowniczej ścieżce wśród roślin, która wiedzie od starej, wysokiej topoli wyznaczającej zieloną dominantę naszego osiedla, do kameralnej, ukrytej wśród drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł173,71 m² 22 969,32 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Dom w zabudowie szeregowej Biegasa 7e, wrocław Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej Biegasa 7e na prestiżowej Wielkiej Wyspie we Wrocławiu, gdzie bliskość centrum miasta łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł119 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony w Nadolicach Wielkich, w Gminie Czernica. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać poza miastem, zachowując szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł85,27 m² 7 857,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Bielawa w gminie Długołęka przy ulicy Lawendowej. Nowe, kameralne osiedle domów bliźniaczych i wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł110,28 m² 7 435,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Bielawa w gminie Długołęka przy ulicy Lawendowej. Nowe, kameralne osiedle domów bliźniaczych i wolnostojących położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł72,22 m² 9 263,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Dobroszów Oleśnicki w gminie Długołęka przy ulicy Greckiej. Nowe osiedle parterowych domów bliźniaczych.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł232,40 m² 4 087,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najbardziej autentycznych lokalizacji Kotliny Kłodzkiej Starym Gierałtowie (gmina Stronie Śląskie). To propozycja dla świadomego nabywcy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł103,79 m² 11 552,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży bliźniaka w Lubinie. Największą siłą tej nieruchomości jest ponad 39-metrowa strefa dzienna - salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł167 m² 5 329,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Głogów nowość przestronny dom W zabudowie bliźniaczej, 6 pokoi,zielona okolica, bliskość miasta, ulica dolna Główne parametry: nieruchomość w standardzie deweloperskim Pow. użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł140 m² 10 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Chcesz zamieszkać w pięknym miejscu z cudownym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu szeregowego w spokojnej i zielonej dzielnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 000 zł112,53 m² 6 611,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Rozpoczynamy przedsprzedaż! Witrykus Development lokalny deweloper Z myślą o Państwa potrzebach i wygodzie przedstawiamy inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł158,10 m² 7 463,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Prestiżowy dom na sprzedaż - oława, dzielnica nowy otok. Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, wolnostojącego domu parterowego. Położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł269,20 m² 2 559,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:776 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o całkowitej pow. użytkowej 269,20 m . Położony jest w Bykowie (gm. Długołęka), zaledwie 6 km od wschodniej granicy Wrocławia, na 2 działkach (185/1.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł130 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:886 m²

!nowa oferta! Na sprzedaż wyjątkowy, przedwojenny dom położony w jednej z najbardziej klimatycznych części Legnicy - na Bielanach. Ta nietuzinkowa nieruchomość została zaprojektowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,45 m² 8 276,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, skrajny dom szeregowy z ogródkiem i miejscem postojowym! Ogrzewanie podłogowe, schody betonowe w cenie! Bez czynszu! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł89,43 m² 9 381,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie wolnostojącej położony w miejscowości Dobroszów Oleśnicki w gminie Długołęka przy ulicy Greckiej. Nowe osiedle parterowych domów bliźniaczych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł118,88 m² 7 646,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Jarzębinowej. Kameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów, dwa bliźniaki dwulokalowe z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł333 m² 11 981,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 945 m²

Dom premium | nowoczesna rezydencja rodzinna | tyniec mały | 333 m | działka 1945 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość klasy premium położona w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł88,70 m² 7 542,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Na sprzedaż gotowe domy w zabudowie szeregowej położone na nowym osiedlu w Kiełczówku przy ulicy Herbacianej. Inwestycja oddalona około 4 km od Wrocławia, wokół tylko niska i nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł93,75 m² 9 162,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:79 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjne, czteropokojowe segmenty położone w Kiełczowie przy ulicy Krótkiej. Inwestycja obejmuje 16 mieszkań w budynkach czterolokalowych cztery mieszkania w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł265 m² 5 622,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Szukasz miejsca, w którym natura, cisza i wysoki komfort życia tworzą idealną całość? Ta nieruchomość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł88,81 m² 10 685,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje segment w zabudowie szeregowej w Jeżowie Sudeckim - Osiedle Misiowa Polana. Na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko u Nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 160m2, położony na działce o powierzchni 1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł245 m² 3 632,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:675 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 675m , usytuowany w spokojnym, zielonym otoczeniu dzielnicy Konradów w Wałbrzychu. Nieruchomość oferuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 650 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:53

 

Powierzchnia działki:3 026 m²

Reprezentacyjna willa - potencjał inwestycyjny - unikat na rynku powierzchnia użytkowa budynku 1650m2 powierzchnia zabudowy 435,5m2 działka 3026 m rok budowy 1904 W najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 000 zł215 m² 7 669,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom z charakterem Pełczyce, gm. Kobierzyce. Szukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę, solidne wykonanie i codzienną wygodę?! Ta nieruchomość w Pełczycach będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł170 m² 14 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Propozycja dla małych przedsiębiorstw, rodzin prowadzących własną działalność gospodarczą lub osób które chcą generować dodatkowe dochody. Budynek wolnostojący w zabudowie jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł426,25 m² 5 395,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Oferta dotyczy działki zabudowanej budynkiem o podwójnej funkcji: warsztat samochodowy z lakiernią ok. 216 mkw pomieszczenia socjalne / pokoje na wynajem ok. 210 mkw Powierzchnia działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł350 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż jednorodzinna willa będąca składową historycznej zabudowy Biskupina o powierzchni całkowitej przekraczającej 350m2 posadowiona na działce 900m2. Budowa nieruchomości datowana jest na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij