dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 838 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Starków

Starków,dolnośląskie

448 000 zł50 m² 8 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domy "raj na wsi" to kompleks trzech nowoczesnych domów zlokalizowanych w pięknej wsi Starków, koło Polanicy-Zdroju. Do sprzedania został ostatni dom. Inwestycja zlokalizowana jest w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzbna

Wierzbna,dolnośląskie

2 900 000 zł490 m² 5 918,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż fantastyczny dom czterokondygnacyjny o powierzchni całkowitej 490m2 położony na działce 31 arowej! potencjał inwestycyjny! Dom zlokalizowany jest w bliskiej odległości od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 300 000 zł215 m² 6 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący-parterowy w miejscowości Gniewomirowice niedaleko Legnicy, nieruchomość zbudowana została w 2010 i ma powierzchnię użytkową 135 m2, usytuowana jest na 16 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miętowa

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł103 m² 8 980,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Dom ok. Cynamonowa - 4 pokoje top! 103m2 Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Miętowej we Wrocławiu. Nieruchomość to dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pierwoszów

Pierwoszów,dolnośląskie

880 000 zł180 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam na sprzedaż dom dla lubiących dobrą jakość, jasne dobrze rozdysponowane przestrzenie. Dom wolnostojący o powierzchni około 180 m2, znajdujący się na działce 800 m2. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 290 000 zł227 m² 5 694,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Piękny dom wolnostojący W urokliwej okolicy! Ligota Mała to mała miejscowość, w której można się zakochać i odetchnąć pełną piersią! Bliskość terenów Natura 2000 (lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Żurawice,dolnośląskie

1 300 000 zł328 m² 4 577,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu wolnostojącego o powierzchni 327,7 m , położonego w malowniczej miejscowości Żurawice, zaledwie 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilków

Wilków,dolnośląskie

695 000 zł167 m² 4 161,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Zapraszam do odkrycia nowej oferty - uroczy dom w Wilkowie o powierzchni 167,9 m2, którym można cieszyć się na każdym kroku! To nie jest tylko kolejna nieruchomość - to oaza spokoju, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 570 000 zł160 m² 9 817,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 231 000 zł138 m² 8 920,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pszenno,dolnośląskie

740 000 zł116 m² 6 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom W zabudowie szeregowej - pszenno prestiżowe osiedle Oferta tylko w mp. House Nieruchomości. Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie szeregowej , środkowy segment w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 225 000 zł133 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 470 000 zł280 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:564 m²

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjny piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 280m 2 , posadowiony na działce o powierzchni 564m 2 w Świdnicy. Parter domu : - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 249 000 zł205 m² 6 099,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Home Brand prezentuje na sprzedaż piękny dom o powierzchni 204,78 m2. Nieruchomość położona jest w Księginicach przy ulicy Słonecznej. Idealne miejsce dla tych, którzy cenią ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

499 999 zł280 m² 1 785,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Niższa cena!duży dom wolnostojący przy Zameczku! Na sprzedaż duży dom do remontu o powierzchni ponad 280 mkw. Dostępność od zaraz. Wymaga nakładów finansowych. Lokalizacja: inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 490 000 zł250 m² 9 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 250m2 na działce 1243m2 zlokalizowany około 2 km od Świdnicy. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: po przekroczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jenkowice

Jenkowice,dolnośląskie

1 590 000 zł148 m² 10 743,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu niepowtarzalną okazję - nowoczesny bliźniak o powierzchni 148 m położony w malowniczych Jenkowicach. To dom, który łączy w sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Miłków,dolnośląskie

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Bez pośredników! Wolnostojący dom z duszą w centrum Miłkowa (4 km od centrum Karpacza) z pięknym ogrodem, w którym króluje starodrzew. Dom posadowiony jest na działce, do której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

1 390 000 zł171 m² 8 116,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Unisław Śląski

Unisław Śląski,dolnośląskie

750 000 zł500 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż budynek dawnej Pastorówki ewangelicko-augsburskiej Wyjątkowa okazja dla inwestora - nieruchomość położona w Górach Wałbrzyskich w miejscowości Unisław Śląski - 5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 329 130 zł143 m² 9 307,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ratowice

Ratowice,dolnośląskie

700 000 zł125 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyłączna oferta - pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nie zwlekaj i skontaktuj się,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

= oferta dostępna tylko w Biurze Nieruchomości Aplauz = Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje wyjątkową okazję na rynku nieruchomości: przestronny dom jednorodzinny typu bliźniak`, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mirków

Mirków,dolnośląskie

1 700 000 zł300 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

W atrakcyjnej lokalizacji piękny dom na 2 rodziny - super dojazd - połączenia: stara 8, łącznik obwodnicy do A4 oraz łacznik wschodni. Nieruchomość z możliwościami prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł184 m² 7 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż skrajny segment gotowego do odbioru szeregu położonego na kameralnym Ołtaszynie. PCC, prowizja 0% Możliwość zakupu dla obcokrajowców spoza ue. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzbna

Wierzbna,dolnośląskie

795 000 zł160 m² 4 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:922 m²

Wombat nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, wykończony w wysokim standardzie o powierzchni użytkowej 160 m 2. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boya-Żeleńskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

579 000 zł105 m² 5 509,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej przy ulicy Boya- żeleńskiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 105,1 m2 składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

490 000 zł98 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 067 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w zielonej części Poniatowa. Nieruchomość przeznaczona do remontu generalnego. składający się z parteru tj. komunikacji, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ratowice

Ratowice,dolnośląskie

685 000 zł125 m² 5 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyłączna oferta - pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Inwestycja Rodzinna Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Obornicka

Trzebnica,dolnośląskie

739 000 zł85 m² 8 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom nr 1 Rewelacyjny szereg w atrakcyjnej cenie w Trzebnicy - w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Idealna lokalizacja z doskonałym połączeniem zarówno z Trzebnicą jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 331,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Wyjątkowa inwestycja w podwrocławskich Cesarzowicach! Osiedle składa się z 18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniaczej, co daje łącznie aż 36 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 350 000 zł265 m² 5 086,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:54 010 035 m²

Wyłącznie W naszym biurze. Nieruchomość Z olbrzymim potencjałem. Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 200,75 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 740 000 zł300 m² 9 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży parter zabytkowego domu z 1800 roku w Jeleniej Górze. W skład nieruchomości o powierzchni około 300 m2 wchodzą: kuchnia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrowice

Piotrowice,dolnośląskie

1 950 000 zł182 m² 10 483,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 281 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego z garażem. Budynek mieszkalny parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, ze strychem Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

690 000 zł175 m² 3 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

EM5 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom położony w urokliwej części Jelenia Góry -jagniątków .Nieruchomość o powierzchni 140 m2 w skład której wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Żórawina,dolnośląskie

1 393 000 zł130 m² 10 715,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:566 m²

Nowy, wolnostojący i nowoczesny Dom / Żórawina/ 130 m2. Oferta premium! Super cena! Dom gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż piękny, przestronny, wykończony w wysokim standardzie dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 584,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowy 5-pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,dolnośląskie

650 000 zł127 m² 5 137,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż skrajny segment w zabudowie szeregowej. Dlaczego warto zainwestować? Inwestycja w Dąbrowie to nie tylko komfortowe miejsce do życia, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 599 000 zł190 m² 8 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Rezydencja Z pięknym ogrodem I stawem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z 2008 roku. Położony w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Psary,.