dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 838 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żywiecka

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł477 m² 1 886,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 1982 roku, położony we Wrocławiu, dzielnica Fabryczna, osiedle Złotniki. Dom trzykondygnacyjny: pierwsza kondygnacja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 299 000 zł210 m² 6 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:681 m²

Oferta na wyłączność: dziś mamy do zaoferowania nowy dom jednorodzinny wolnostojący 2 kondygnacyjny z garażem 2 stanowiskowym wybudowany w 2022r. Na parterze 120m2 : garaż na 2 stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

870 000 zł78 m² 11 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją realizowaną w Kiełczowie. Na sprzedaż oferujemy 5 domów w zabudowie wolnostojącej w najlepszej dostępnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów

Głogów,dolnośląskie

750 000 zł211 m² 3 554,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Ostatni jeden dom. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej, nowoczesne rozwiązania, wysoka jakość materiałów, bardzo dobra lokalizacja Głogów-Ruszowice ul Grafitowa. Stan domu - instalacja wod-kan,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brzozowa

Ślęza,dolnośląskie

2 890 000 zł180 m² 16 091,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:977 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej (połączony z sąsiadem garażem) w bliskim sąsiedztwie Ołtaszyna w malowniczej miejscowości Ślęza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości dla siebie i swojej rodziny? W spokojnym miejscu, z własnym ogrodem i garażem? Mam dla Cienie niepowtarzalną ofertę! Zapraszam Cię na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł110 m² 8 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Północna część Wrocławia, dzielnica Psie Pole, osiedle Widawa. Niedaleko wrocławskich obwodnic (autostradowej i śródmiejskiej) oraz drogi ekspresowej S5. Łatwy dojazd do centrum i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

759 000 zł140 m² 5 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Oferta deweloperska Gotowy, szereg środkowy z ogrodem Kameralna inwestycja Wysoki standard Blisko natury Na sprzedaż dom/ segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 140,2mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:329 m²

Ostatni wolny szereg skrajnym z największą działką! Dom skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 98,39m2 na działce o pow.328,50m2. Dom w parterze ma otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Oleśnicka

Dziadowa Kłoda,dolnośląskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 140 m2, 5 pokoi, działka ok. 18 arów. Dziadowa Kłoda, ul. Oleśnicka. Budynek mieszkalny o powierzchni około 140 m 2 wybudowany w 1976 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

684 800 zł101 m² 6 797,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/lux./hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedlce

Siedlce,dolnośląskie

460 000 zł160 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 016 m²

Dom na wsi z dużą działką w Siedlcach- powiat lubiński Marzysz o spokojnym życiu na wsi? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. 160 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł132 m² 7 500,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:78 m²

Szereg | tylko 1,5km za Psim Polem |garaż w Bryle!| Klucze w biurze! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany zaledwie 1,5km od Psiego Pola. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łaziska

Łaziska,dolnośląskie

230 000 zł29 m² 7 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:258 m²

Boleslavia Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży kameralnego domku posadowionego na działce o pow. 258m2 w miejscowości Łaziska w pobliżu Bolesławca. Niewielki, ekonomiczny własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 099 000 zł130 m² 8 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Chrząstawa mała / lux dom W zabudowie bliźniczej 130 M2 / działka 600 M2 polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje bliźniak Z dużą działką - zapraszam wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

730 000 zł120 m² 6 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 120 m2 świeżo po remoncie w miejscowości Chrząstawa. Dookoła lasy i tereny zielone pozwalające aktywnie spędzać czas. Dom składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 347 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż bardzo fajny dom w cichej i spokojnej lokalizacji w Mieroszowie. Dom formie bliźniaka o powierzchni 200 m2 , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wilkszyńska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł147 m² 6 795,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Atrakcyjny dom z ogródkiem w zabudowie bliźniaczej na zielonych Marszowicach Wrocławia przy ul. Wilkszyńskiej (miejsca parkingowe, rolety zewnętrze, ogrzewanie podłogowe, dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

890 000 zł224 m² 3 973,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Budynek usługowo-mieszkalny o pow. cał. 224m - os. Ustronie w Lubinie - z salonem fryzjersko - kosmetycznym Nieruchomość idealna dla osób chcących prowadzić działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Masłów

Masłów,dolnośląskie

1 390 000 zł330 m² 4 212,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Nieruchomości oferuje piękny, funkcjonalny, wielorodzinny dom na sprzedaż! dla biura nieruchomości! Niesamowity i bardzo praktyczny dom na sprzedaż - położony 5 min od Centrum Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Milicka

Zawonia,dolnośląskie

1 020 000 zł220 m² 4 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Możliwość organizacji spotkania jedynie poprzez kontakt z agentką nieruchomości. Kupujący nie płaci żadnego wynagrodzenia przy zakupie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

939 000 zł150 m² 6 245,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie sprzedaży połowa bliźniaka usytuowana n a dużej działce ok. 600 m2 w Brzeziej Łące. Nieruchomość położona przy bocznej uliczce w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cmentarna

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

509 000 zł160 m² 3 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:475 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom wolnostojący w Jedlinie Zdrój. Cicha i spokojna okolica, ul. Cmentarna. W pobliżu liczne atrakcje i szlaki turystyczne, park, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Orzechowa

Smolec,dolnośląskie

1 899 000 zł107 m² 17 747,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Serdecznie polecam wyjątkowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, z pięknie zaprojektowanym ogrodem wchodzącym wprost do lasu, z tarasem oraz zimowym ogrodem, zlokalizowany w rodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeplin

Rzeplin,dolnośląskie

2 150 000 zł200 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis nieruchomości: do sprzedania piękny, wykończony, przestronny, zadbany i funkcjonalny dom jednorodzinny oraz duży, murowany budynek garażowo - gospodarczy. Oba budynki usytuowane na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 460 000 zł128 m² 11 406,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:562 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący w Dobrzykowicach. Dom zbudowany z ceramiki i wyposażony z wysokiej jakości materiałów. Ogrodzenie i elewacja wykonana wg autorskiego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Proszówka

Proszówka,dolnośląskie

180 000 zł200 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Wyjątkowa działka z domem szachulcowym w Proszówce! Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę z domem szachulcowym w Proszówce, w pobliżu Gryfowa Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biłgorajska

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł110 m² 12 323,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Piękny dom w zabudowie szeregowej, narożny wybudowany w nowoczesnej technologii budowy. Idealny rozkład pomieszczeń: część sypialniana, pokoje oraz garderoba na drugiej kondygnacji plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

670 000 zł451 m² 1 484,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży budynek mieszkalno-gospodarczy położony w bliskiej odegłości od centrum Jeleniej Góry. Dom z częścią gospodarczą o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 150 000 zł165 m² 6 965,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:587 m²

Zapraszamy do odkrycia urokliwego domu z ogrodem w malowniczej okolicy pod Wrocławiem. Ten stylowy dom o powierzchni 165,1 m2 łączy w sobie elegancję, komfort oraz funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bagno

Bagno,dolnośląskie

490 000 zł120 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom parterowy w Bagnie koło Obornik Śląskich Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim lub surowym zamkniętym położony w urokliwej miejscowości Bagno, zaledwie 10 km od Obornik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 399 000 zł179 m² 7 811,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Powierzchnia użytkowa budynku 133,46m2+ garaż 33,46m2+ kotłownia 12,17m2. Parter 96,80(100,15) 1. Wiatrołap 4,83 2. Salon + Jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 099 001 zł130 m² 8 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje bliźniak Z dużą działką - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje chrząstawa mała / lux dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 428 000 zł250 m² 9 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

For english please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu piękny, bogato wyposażony dom na obrzeżach Świdnicy. Elegenackie wyposażenie, starannie utrzymane wnętrzne i ogród. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

695 000 zł144 m² 4 826,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferta bez prowizji i pcc! Zielona Osada to inwestycja, która powstaje w niezwykle malowniczym miejscu. Tuż po przebudzeniu, możesz napawać się widokiem malowniczych lasów oraz ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam pięknie położony dom jednorodzinny wolnostojący byłą leśniczówkę zlokalizowaną w miejscowości Boguszów Gorce w gminie Wałbrzych w województwie dolnośląskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wilkszyńska

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł147 m² 6 727,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 670 000 zł120 m² 13 916,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż uroczy, wolnostojący dom, który z pewnością spełni Twoje najwyższe oczekiwania. Ten kameralny, nowy i doskonale zadbany dwukondygnacyjny dom stoi na przepięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Radwanice,dolnośląskie

785 000 zł95 m² 8 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

CO sprzedajemy? Piętrowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 95 m2 z ogródkiem w podwrocławskich Radwanicach. Gdzie znajduje się dom? Położony jest w Radwanicach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł112 m² 8 613,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

CO sprzedajemy? Lokal mieszkalny w domu w zabudowie bliźniaczej z trzeciego etapu inwestycji (1 dom - bliźniak i 1 szereg czterolokalowy) o powierzchni mieszkalnej ok. 112,5 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 300 000 zł250 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:654 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący Z dużym potencjałem, prestiżowa lokalizacja *** osiedle borek *** *** krzyki *** *** 6 pokoi *** *** 2 łazienki *** *** część usługowa W przyziemiu *** ***.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij