dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 843 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 843 ogłoszenia

919 000 zł90,02 m² 10 208,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż: nowoczesny bliźniak na osiedlu Murapol Ferrovia Lokalizacja: wrocław, ul. Konduktorska Metraż: 90,02 m Taras: 4,5 m Balkony: 2 balkony po 4,5 m każdy Ogródek: 31.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł219,85 m² 1 178,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 527 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi w miejscowości Rzeczyca, gmina Grębocice, powiat Polkowicki. Na działce powierzchni 25, 27 ara znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł420 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:28 750 m²

Marzysz o nieruchomości, która łączy w sobie klimat, przestrzeń i nieograniczone możliwości? Ta posiadłość w Jaźwinach, w gminie Trzebnica, to propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł159,44 m² 9 401,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Home&invest Oddział Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, o powierzchni 159,44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł200 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna W naszym biurze! Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Malczyce z

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł123,20 m² 6 485,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Zapraszamy do sprawdzenia kameralnej inwestycji domów szeregowych i bliźniaków w Jeszkowicach. Nowoczesne domy o podwyższonym standardzie. Prezentowany dom o pow. 123.2 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 900 zł120,28 m² 11 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Jeśli szukasz domu, który został wykończony z sercem i myślą o każdy najdrobniejszy szczegół, to ta oferta jest dla Ciebie! lokalizacja: nieruchomość znajduje się we wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł477,58 m² 3 454,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:17 700 m²

Radochów powiat Kłodzki gmina Lądek Zdrój Chcesz posiadać wyjątkową nieruchomość? Interesują cię zespoły parkowo-dworskie? Zastanawiasz się w co zainwestować pieniądze? Nie szukaj dalej!.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł220 m² 10 677,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o przemyślanym układzie i dużej, dojrzałej działce ze stawem hodowlanym. Nieruchomość położona jest przy cichej, bocznej ulicy Spacerowej w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! promocyjna cena bez pcc bez prowizji! zakup od dewelopera! wysoki standard wykończenia obejmuje między innymi: - ogrzewanie podłogowe w całym budynku, - rolety elektryczne - brama garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł130 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:855 m²

Sprzedam wolnostojący dom zlokalizowany w Lubinie oś. Krzeczyn Wielki Nieruchomość położona na działce o powierzchni 8,55 ar powierzchnia domu 130 m2 z garażem parter - salon 32m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł115 m² 8 252,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko W home expert super oferta! Do sprzedania działka z domem w Brochocinie - okolice ul. Malinowej (działka zabudowana nr 133/16) oraz druga działka obok z budynkiem (działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 307 654 zł113,25 m² 11 546,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bezpośrednia oferta. Skrajny segment. Duży ogród. Klient Ostatni moment na indywidualne zmiany w projekcie. Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł130 m² 11 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowoczesny bliźniak w Ślęzie - gotowy do zamieszkania, tuż obok Zamku Topacz, tylko 3 km do granicy Wrocławia Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł310 m² 10 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:804 m²

Wyjątkowa Oferta: nowoczesny Dom z Ogrodem i Tarasem w Karwianach pod Wrocławiem Marzysz o bezpiecznym i wygodnym domu dla siebie i swojej rodziny? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł185 m² 8 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 586 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom położony pod górami w miejscowości Bielawa, tj. około 60 km od Wrocławia. Oferta na wyłączność Wolnostojący nowoczesny dom posadowiony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący. Nieruchomosć dla ludzi kochających spokój, ciszę, przyrodę. Dom po kapitalnym remoncie: sierpień 2023 Duża działka o pow. 1800mkw Dach.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł161 m² 7 763,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Na sprzedaż komfortowy szereg środkowy o powierzchni całkowitej 161 m , położony w Leśnicy tuż przy Lesie Mokrzańskim. Dom usytuowany jest na zamkniętym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł230 m² 6 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z pawilonem przeznaczonym pod działalność gospodarczą niedaleko Świdnicy. Dom o powierzchni całkowitej 230 m 2. Powierzchnia użytkowa 157 m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł190 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Do sprzedaży poniemiecka willa w pożądanej części Jeleniej Góry. Willa z ok. 1930r. położona na działce o powierzchni 538 m2. Posesja ogrodzona (ogrodzenie kute), działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom 200 m | 7 pokoi | niskie koszty | 5 km od Zgorzelca. Na sprzedaż funkcjonalny i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 200 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 870 m²

Nowa niższa cena! Niewielki dom położony w Czerniawie Zdroju na pięknie zagospodarowanej działce. Budynek z garażem w bryle budynku z zainstalowaną pompą ciepła oraz panelami.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł193 m² 3 056,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni 193,00 m2. Inwestycja posadowiona jest w Świebodzicach, na Osiedlu Słonecznym. Parter domu składa się z : - rozbudowanego garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł207 m² 1 594,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Kowale - między Obornikami Śląskimi a Trzebnicą Jeśli marzysz o domu na wsi, gdzie możesz cieszyć się pięknem natury i spokojem, to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł154,67 m² 6 303,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom parterowy z garażem! Stan deweloperski! Taka oferta to unikat na rynku deweloperskim, a położenie w Witoszowie Dolnym to kolejny atut! Powierzchnia 154,67m2 , w tym garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 279 000 zł179,44 m² 7 127,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedsprzedaż Brak podatku pcc Oferta na wyłączność. Polecam nową rodzinną inwestycję w Pietrzykowicach, przy ul. Kasztanowej. Kameralny charakter zabudowy będzie stanowić dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł219 m² 10 731 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 457 m²

Dom w sercu natury - Dziwiszów, jelenia Góra Wyobraź sobie poranek, kiedy otwierasz okno, a do wnętrza wpada zapach lasu i śpiew ptaków. Z kuchni pachnie świeżo parzoną kawą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł144 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokalizacja: miasto Świdnica- można dojść pieszo do Centrum; w okolicy sklepy, usługi, dobry wyjazd na Wałbrzych, wrocław. Dom i powierzchni użytkowej 140m2, całkowita ok 200m2 Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł105,23 m² 12 211,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 480 m²

Oferujemy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z 2023 roku, położony w Piławie Górnej woj. dolnośląskie tj. około 9 km od Dzierżoniowa i około 58 km od Wrocławia. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł132,50 m² 7 018,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Klucze W biurze! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica na nowym osiedlu domów jedno rodzinnych w pięknym otoczeniu lasów Budynek budowany według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł280 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni całkowitej 280 m2 położony na spokojnej, zielonej ulicy na wrocławskim Strachocinie. Dom to środkowy szereg podzielony na cztery kondygnacje. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł230 m² 4 126,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż piękny i przestronny dom o powierzchni 230 mkw wolnostojący z 2014 roku, wybudowany na dużej działce o powierzchni 1500 mkw. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Serbach. Powierzchnia całkowita - 220 m wraz z garażem. Powierzchnia użytkowa - 180 m . Powierzchnia działki - 845 m . Cena nieruchomości została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł151,84 m² 4 939,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Nowoczesne Osiedle Zamkove - Twój wymarzony dom w Świebodzicach! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domów w prestiżowej lokalizacji - Osiedle Zamkove w Świebodzicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 520 000 zł220 m² 11 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Dom wolnostojący po generalnym remoncie Wrocław, ul. Ratajów 13 Dom o powierzchni ok. 220 m , usytuowany na spokojnej ulicy w dzielnicy Krzyki, po.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł300 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Budynek mieszkalno-usługowy w centrum Lubania Przedstawiamy wyjątkową ofertę od Twój Dom Nieruchomości - przestronny budynek mieszkalno-usługowy w samym sercu Lubania. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł485 m² 4 121,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 240 m²

Lokalizacja: gmina Kąty Wrocławskie | Sadowice, metraż: 485,15 m powierzchni użytkowej domu, zabudowa: rezydencja wolnostojąca z poddaszem użytkowym oraz dodatkowym budynkiem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł120,25 m² 4 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy