dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 843 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 843 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł153,48 m² 6 906,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Na sprzedaż dom zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 149,26 m2, usytuowany na działce o powierzchni o 423 m2. Garaż jednostanowiskowy o powierzchni 21 m2 w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł282 m² 3 439,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o całkowitej powierzchni około 282 m , położony w Bogatyni przy ul. Matejki. Nieruchomość wyróżnia się bardzo praktycznym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł165 m² 5 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szeregówka z ogromnym potencjałem | Wrocław zachodnia część miasta, złotniki, okolice Leśnicy. Położenie : Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł160 m² 2 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł410 m² 3 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Wombat nieruchomości o feruje do sprzedaży, wielopokoleniowy dom o powierzchni całkowitej 410 m w zabudowie bliźniaczej. Budynek posadowiony jest na wydzielonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Parterowy dom na wsi, który daje Ci przestrzeń, niezależność i spokój Pieszkowice. Jeśli szukasz miejsca, w którym codzienny komfort łączy się z naturą, niskimi kosztami utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł244 m² 2 418,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Dom jednorodzinny 244 m | Duża działka 1141 m | Czernica pod Wrocławiem | Potencjał na dwa mieszkania! Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 244 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł119,29 m² 6 278,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w Komorowie, tuż obok lasu, zaledwie 5 minut od Trzebnicy i 20 minut od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 973 m²

Na sprzedaż oferuję połowę domu wolnostojącego w zabudowie bliźniaczej. Obiekt usytuowany w dzielnicy Poniatów przy ulicy Wiśniowej. Powierzchnia użytkowa oferowanej nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 568 000 zł161,37 m² 9 716,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż nowoczesnych domów w Wrocławiu idealne miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domów w urokliwej lokalizacji przy ulicy Turawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł199 m² 20 050,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:598 m²

Wrenieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkową willę zlokalizowaną na wrocławskim Borku w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Południowego. Oferowana nieruchomość jest wybitnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł151 m² 9 264,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Takiego widoku jeszcze nie widziałeś. Naprawdę zapiera dech w piersiach. To może być Twój prywatny azyl u stóp Śnieżki! Marzysz o miejscu, gdzie każdego ranka budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł119 m² 6 848,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i zielonej okolicy, tuż przy granicy miasta. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy i przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Tylko U nas! Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej! W wyjątkowej cenie! Dom w zabudowie bliźniaczej Gęsiniec ul. Kolorowa! Przedstawiamy Państwu do zakupu dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł422 m² 6 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

Grabiszynek Przestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł114 m² 12 271,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Do sprzedaży jest atrakcyjny poniemiecki szereg z ogrodem, zlokalizowany na willowym, zielonym osiedlu, na tzw. Wielkiej Wyspie, na Sępolnie w okolicach ul. Partyzantów. Dom 1-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł480,16 m² 9 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Ta luksusowa willa w Jeleniej Górze to wyjątkowa propozycja dla najbardziej wymagających klientów, ceniących przestrzeń, najwyższą jakość wykończenia oraz unikalny design. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł114,87 m² 5 919,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta wstrzymana. Wyjątkowy dom o pow. 114,87 m2 w wyjątkowej okolicy Strzelina! Przedstawiamy Państwu wyjątkowy i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym!.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł162,72 m² 4 240,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Powierzchnia użytkowa: 162,72 m | Powierzchnia mieszkalna: 133,07 m | Działka: 519 m Dlaczego warto wybrać ten dom zamiast mieszkania? W cenie zbliżonej do apartamentu we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł137,55 m² 2 828,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:548 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 137,55 m2, położony na działce o powierzchni 548 m2, w bardzo dobrze skomunikowanej, a zarazem spokojnej lokalizacji. Cena: 389 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 390 zł66,71 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Obora, lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej skrajny, sprzedam 600 390 zł. Nowoczesne mieszkania dwupoziomowe w kameralnej inwestycji, zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł127,50 m² 1 482,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość z ogromnym potencjałem w Marczowie. Idealne jako baza wypadowa lub miejsce do życia. Na powierzchnię 127,5 m2 składają się: parter: duży dwustanowiskowy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł103,64 m² 8 201,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Atrakcyjny dom w Mysłakowicach - nowoczesny, energooszczędny, z dużą działką! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł130 m² 4 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Nielubia. Świetna lokalizacja, 9km od Głogowa, bardzo dobry dojazd do miasta w zaledwie 12min. Domy będą miały powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł187,60 m² 10 394,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Lokalizacja: gm. Jelcz - Laskowice, brzezinki opis: na sprzedaż urokliwy dom o powierzchni użytkowej 187,6mkw, posadowiony na działce o powierzchni 750 mkw, oddalona zaledwie 25 min jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł110,41 m² 7 236,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Nowo powstająca inwestycja, kilka kilometrów od Wrocławia Deweloperskie bliźniaki, na starannie zaplanowanym osiedlu z prywatną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł400 m² 6 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej wsi Sokołowiec (powiat złotoryjski) dom mieszkalny z zabudowaniami gospodarczymi i dużą działką. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł122,06 m² 4 219,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 116 m²

Dom w ostatniej linii zabudowy - przestrzeń, cisza i wolność, której nie kupisz w mieście! Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast dźwięku ulicy słyszysz śpiew ptaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł99,07 m² 7 015,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Kameralna Inwestycja we Włókach! Czy marzysz o idealnym domu, który oferuje komfort, nowoczesne rozwiązania oraz piękne otoczenie? Inwestycja, na którą czekaliśmy, już ruszyła! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł102 m² 6 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:791 m²

Na sprzedaż dom bliźniak do kapitalnego remontu Wrocław, maślice, ul. Zamojska Oferujemy nieruchomość o potencjale inwestycyjnym lub do własnej aranżacji w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł240 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni 240m2 na działce 500m2 położony w Jaworzynie Śląskiej. Nieruchomość składa się z: parter; salonu (45m2) z wyjściem na taras, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł73 m² 8 630,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lniane osiedle anotis - nowa inwestycja deweloperska pod trzebnicą! 2 - kondygnacyjne samodzielne mieszkania Z ogrodem W Kobylicach pod Trzebnicą przy ulicy Lnianej powstaje nowe kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 231 000 zł138 m² 8 920,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 063,90 m² 1 174,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 594 m²

Perełka dla pasjonatów zabytków Do sprzedaży perełka dla pasjonatów zabytków budynek dawnej siedziby loży wolnomularskiej położony w sercu Jawora, obręb Stare Miasto. Budynek dawnej siedziby.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł54 m² 13 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:538 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, nietuzinkowa parterówka, bliźniak idealny dla pary, seniorów lub aktywnych singli pragnących zamieszkać na nowoczesnym osiedlu, w zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł114 m² 6 798,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi. Jeśli szukasz większego lokum, które posiada ogród, garaż oraz jest dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł1 200 m² 4 165,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy dom zlokalizowany w Jeleniej Górze. Nieruchomość dla osób ceniących sobie przestrzeń. Dom o powierzchni 1200 m2 podzielony na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł112 m² 1 508,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom położony w miejscowości Ławszowa gm. Osiecznica szczegóły oferty: - powierzchnia działki 1345 m2 - budynek mieszkalny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł155 m² 6 380,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Idealny dom na mieszkanie dla dwóch rodzin a także jako inwestycja - pod wynajem. Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł300 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż pięknie położony dom wolnostojący z dużą płaską działka. Parter: duży salon (ok. 50 m2) z wyjściem do ogrodu zimowego i dalej do ogrodu, łazienka z ubikacją.

Szczegóły ogłoszenia

1 675 000 zł185 m² 9 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:929 m²

Nowoczesny dom z pompą ciepła i tarasem blisko natury Wolnostojący dom z ogrodem 929 m cisza i szlaki turystyczne na sprzedaż dom sosnówka nad zalewem Zapraszam do zapoznania.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij