dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 843 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 843 ogłoszenia

1 580 000 zł165 m² 9 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 165m2 na Muchoborze Wielkim. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł149,95 m² 5 995,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Gotowy dom zaledwie 5 km od żernik wrocławskich! możliwość zakupu bez pozwolenia Z ministerstwa! wyłączne biuro sprzedaży - bez prowizji dla kupującego! piękny dom W wojkowicach - widok.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł81 m² 4 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 847 m²

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość położona w Koźminie - zaledwie kilka kilometrów od centrum Zgorzelca! Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:163 m²

Opis sprzedaż Lokalizacja - Prochowice Kategoria: kamienica , 2 piętra Powierzchnia domu: około 200 m2 opis Przedstawiamy na sprzedaż kamienicę w przepięknej lokalizacji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł183 m² 8 688,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż: przestronny, nowoczesny dom wolnostojący z ogrodem 3000 m w Ślizowie, tylko 5 minut od Sycowa! Zachwycający dom w spokojnej okolicy, idealny dla rodziny oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł187 m² 5 080,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży nieruchomość jakiej nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej! Zlokalizowana w miejscowości Zebrzydowa w Gminie Nowogrodziec, oddalonej 6 km od Nowogrodźca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł131 m² 6 450,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowa niska cena do końca 2025 roku bez prowizji I bez podatku pcc Inwestycja zlokalizowana 15 km od Wrocławia, w Miłoszycach, niedaleko Jelcza Laskowic. Na 500-metrowej działce posadowione są.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł432 m² 983,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 613 m²

Wirtualna wizyta: zapraszam Na sprzedaż zabytkowy dom położony w Piechowicach Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

589 999 zł77,01 m² 7 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Opiekun oferty: sebastian Matczak tel.   Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od Wrocławia Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

3 997 000 zł332 m² 12 039,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 236 m²

Dominika Kasprzyk-Tądel Specjalista ds. nieruchomości Tel:   Polecam piękny dom o powierzchni 332m2 z działką 5236m2 z prywatnym kortem tenisowym i basenem. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł138,56 m² 5 766,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:831 m²

Wolnostojący! asfalt! duza działka! polecam! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Dom budowany według projektu dom w Jabłonkach firmy Archon. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 465 000 zł133,90 m² 10 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ostatni dom w tak niskiej cenie za m ! Tylko 10 941 zł/m. Przestronny dom z garażem, tarasem i ogrodem w kameralnej inwestycji, znajduje się 60 sekund od Lasu Mokrzańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł132,70 m² 6 480,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową ofertę dwóch domów wolnostojących, sprzedawanych w standardzie deweloperskim. Nieruchomość zlokalizowana jest w Strzelinie przy ulicy K.I.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł167 m² 10 772,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Na sprzedaż przestronny, dom szeregowy o powierzchni użytkowej 167 m2 położony w bardzo cichej lokalizacji na urokliwym Ołtaszynie. Sklepy i cała.

Szczegóły ogłoszenia

2 097 000 zł220 m² 9 531,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 862 m²

Opiekun oferty: robert Kordowski tel:   Otoczenie nieruchomości: pasikurowice to niewielka miejscowość położona w jednej z szybciej rozwijających się stref podmiejskich - położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:201 m²

Energooszczędne nowoczesne domy w Jaworzynie Śląskiej! oferta bez prowizji dla kupującego! Środkowe segmenty w cenie 600 000 zł! Skrajne segmenty w cenie 650 000 zł! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł137,94 m² 8 699,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

CO sprzedajemy? Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 134,97 m2 z ogródkiem idealne dla rodzin ceniących przestrzeń, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł215,02 m² 5 576,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 631 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł2 183 m² 167,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 183 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką Sobkowice, gm. Kostomłoty Wyjątkowa oferta dla osób szukających przestrzeni, klimatu wsi i potencjału do stworzenia unikalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł190 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom szeregowy z 2008 roku | taras | ogród | możliwość działalnościna sprzedaż/do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) z 2008 roku, idealny zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł220,50 m² 4 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:101 m²

Kamienica Inwestycyjna w Sercu Polkowic - 4 Jednostki Najmu, ogródek, potencjał Premium Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w strategicznej lokalizacji? Prezentujemy unikatową kamienicę.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł170,08 m² 6 467,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:274 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja domów w Świdnicy w zabudowie bliźniaczej - tylko 4 budynki. Kameralna zabudowa, funkcjonalny układ pomieszczeń w pobliżu basen, park Centralny, osir, atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 000 zł311,60 m² 4 926,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 845 m²

NA sprzedaż gustownie wykończony dom Z zagospodarowaną działką W miejscowości gołogłowy, gmina kłodzko. Przedmiotem sprzedaży biura wgn Nieruchomości Kłodzko jest wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł143,52 m² 3 727,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym otwartym. Dom położony jest na górce z urzekającym widokiem na Sudety. na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł226 m² 5 663,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:873 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedaży wolnostojący jednorodzinny dom z basenem położony w miejscowości Lubin - osiedle Krzeczyn Wielki. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł138,24 m² 9 765,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Opiekun oferty Sebastian Święcicki tel.   Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 137,96 m z ogródkiem do wyłącznego użytku, zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł144 m² 7 986,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o podwyższonym standardzie, usytuowany w centralnej części Szczawna Zdrój, o powierzchni użytkowej 144m2, położony na atrakcyjnie zaaranżowanej.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 000 zł601 m² 20 799 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Duża przedwojenna rezydencja na Szczytnikach na sprzedaż. Zapraszam po więcej informacji   dodatkowe informacje: typ własności: własność Typ dachu: dachówka ceramiczna Liczba sypialni: 7.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł159,50 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Doradca klienta Jacek Mamiński licencja pfrn nr 30802 tel.   Dom wolnostojący na działce o powierzchni 1011 m2, położony wśród zieleni, z doskonałym dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł250 m² 1 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowa dużo dużo niższa cena! zapraszamy! tylko U nas! budynek mieszkalny na sprzedaż O powierzchni około 250 M2, budynek wymaga remontu! zgorzelec ul. Lubańska! Biuro Nieruchomości nad Nysą.

Szczegóły ogłoszenia

3 985 000 zł761,24 m² 5 234,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kompleks dwóch nieruchomości | Plan Ogólny : Strefa wielofunkcyjna z zabudową mieszkaniową wielorodzinną Nieruchomość 1: budynek produkcyjno-usługowy z częścią mieszkalną -.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł170 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Idealny Dom dla rodziny, 170 m2, 5 pokoi, ogród, działka 472 m2, garaż Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 170 m2 z ogródkiem o pow. 300 m2 i garażem. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł300 m² 9 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z funkcją pensjonatu - Karpacz Po kapitalnym remoncie | Gotowy biznes | Widok na góry Biuro Rakowska Nieruchomości prezentuje Państwu dom wolnostojący z ok.1939.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł86,60 m² 10 046,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:424 m²

Zapraszam na prezentację nieruchomości w zabudowie bliźniaczej, z dala od zgiełku miasta w Chrząstawie Wielkiej. Bliźniak o powierzchni użytkowej ok. 65,1 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł133 m² 5 255,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż bliźniak w stanie deweloperskim pod Świdnicą! Lokalizacja: dom położony na wsi, w spokojnej okolicy, pięć kilometrów od Świdnicy, 10 minut autem do centrum. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł296 m² 6 047,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Na sprzedaż przestronny dom o pow. 296 m z garażem dwustanowiskowym (ok. 38 m ), usytuowany na dużej, zadbanej działce o powierzchni 1111 m idealny dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł100 m² 9 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

MM Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu o powierzchni 100 m , położonego w sercu malowniczej miejscowości Brzezina, gmina Miękinia, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł262 m² 5 035,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:625 m²

Dom z potencjałem w sercu Stabłowic | ul. Przesiecka 19a | 278 m prowizję pokrywa strona sprzedająca. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 278.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł101,52 m² 6 885,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom zamiast mieszkania -ogród i cisza 5 min od Legnicy! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej według projektu Archon - Dom w Arkadiach R2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł250 m² 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom wiejski jednorodzinny, 5 pokojowy, 2 łazienki. Garaż i pomieszczenia gospodarcze w bryle budynku. Budynek do kapitalnego remontu po pożarze poddasza. Do odbudowania piętro strychowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł179,30 m² 3 625,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży nieruchomość w Centrum Świdnicy Opis nieruchomości: - lokal usługowy z zapleczem -piwnica -mieszkanie kawalerka -na piętrze lokal mieszkalny.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij