dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 843 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 843 ogłoszenia

1 650 000 zł200 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dworek Myśliwski w Laskówce W sercu malowniczej Kotliny Kłodzkiej, w otoczeniu lasów, górskich krajobrazów i absolutnej ciszy, znajduje się wyjątkowy Dworek Myśliwski.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł500 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:1 624 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży inwestycyjnej działki zabudowanej w centrum Szklarskiej Poręby. Obiekt wymaga remontu kapitalnego z wnętrz rozpościera się widok na góry. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł133,71 m² 5 534,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:984 m²

Szukałeś domu w spokojnej okolicy? Ta propozycja jest dla Ciebie! Biuro Nieruchomości Premium proponuje Państwu dom o pow. użytkowej 133,71 m który stoi na działce o pow. 984m2.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł240 m² 3 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:806 m²

Zapraszam Cię do ciekawego domu w Dobroszycach, w bardzo dobrej lokalizacji blisko lasu. TO prawdziwy skarb, który czeka na swojego właściciela! Oto co wyróżnia ten dom spośród innych:.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł86,53 m² 10 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż skrajny dom szeregowy z narożnym ogrodem. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowego, dwupoziomowego mieszkania w zabudowie szeregowej, położonego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 000 zł600 m² 2 683,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Okazja! super inwestycja, dom wolnostojący mieszkalno-usługowy do sprzedaży Jelenia Góra na pięknym zielonym osiedlu Zabobrze.ul Wiosenna część mieszkaniowa o pow 140 m2 , część usługowa 460.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł380 m² 7 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Oferta na wyłączność Nieruchomość o charakterze rezydencyjnym, na którą składają się 2 nowe, gotowe do zamieszkania budynki - dom jednorodzinny wolno stojący oraz budynek gościnny -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Tylko W home expert super oferta! Stare gospodarstwo od kilku lat niezamieszkałe. Do domu przylega stodoła o powierzchni ok 200 metrów. Działka częściowo zagospodarowana z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 999 zł127 m² 7 480,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Promocja! Ok. Grota Roweckiego / Dom / 5 pokoi/ garaż/dla obcokrajowców Polecamy na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, możliwość Zakupu przez obcokrajowców bez zgody.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł303 m² 4 455,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Na sprzedaż budynek (obecnie o funkcji biurowo-usługowej). Możliwość dostosowania w części lub w całości do funkcji mieszkalnej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 237 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł105,90 m² 7 082,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:598 m²

Przytulny dom jednorodzinny w malowniczej okolicy Nowej Rudy Zapraszamy do wyjątkowego, parterowego domu wolnostojącego o powierzchni 83,70 m , usytuowanego na przestronnej działce 598.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł144,50 m² 3 633,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Dom przy Rubinowej - dom wolnostojący - z widokiem na Ślężę Rakoszyce - k. Środa Śląska - duża działka Na sprzedaż przedstawiam dom w budowie według projektu "dom przy Rubinowej 8". Dom.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł27 m² 11 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana z domkiem rekreacyjnymi z przyłączami uzbrojenia , położona na granicy Szklarskiej Poręby w miejscowości Piechowice - Górzyniec niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł245,31 m² 5 258,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny w spokojnej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć blisko do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentowana nieruchomość to dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł280 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Gotowa inwestycja z funkcjonującym najmem w Bolesławcu Na sprzedaż budynek wielorodzinny, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 280 m , utrzymany w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł250 m² 1 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 800 m²

Gospodarstwo Rolne sprzedaż Lokalizacja: iwiny gm. Bolesławiec Pokoje: 5 Powierzchnia budynku mieszkalnego: 150m2 Budynki gospodarcze o powierzchni: 200m2, 225m2, 160m2 Działka: 21800ha największe.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 999 zł254 m² 7 480,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w Gorcach. Dom wybudowany w 2013 roku posadowiony na zagospodarowanej działce o pow.1191m2 i o powierzchi użytkowej 218m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 735 000 zł150,75 m² 11 509,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Biuro nieruchomości Łuczyński i Partnerzy zaprasza do zapoznania się z ofertą domu w stylu klasycznym, angielskim, położonego w Cieplicach. Główne atuty: - przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł400 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 315 m²

Nieruchomość dzięki powierzchni i lokalizacji ma ogromny potencjał inwestycyjny. Świetnie sprawdzi się pod względem prowadzenia biznesu jak i dla rodziny, która marzy o wielkim domie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł160 m² 1 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedwojenna perełka w malowniczych Jarkowicach | Dom z duszą do kapitalnego remontu | Idealny dla miłośnika dawnej architektury Są miejsca, które mają historię, klimat i duszę.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł86,50 m² 8 543,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Komfortowy dom z ogrodem | 86,5 m | Jenkowice (gm. Oleśnica) | kominek, ogrzewanie podłogowe Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia, prywatność i szybki dojazd do miasta? Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł140 m² 6 779 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:869 m²

Nieruchomość położona , w obszarze zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej, obręb Nowy Zdrój, w jednej z atrakcyjniejszych, spokojnych i wyjątkowo zielonych lokalizacji uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł130 m² 10 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:944 m²

Na sprzedaż dom w Dobrzykowicach o powierzchni całkowitej 130 m . Ogrodzona, zagospodarowana, narożna działka zlokalizowana przy asfaltowej drodze na osiedlu Kamieni. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Trzebnice, dom z budynkami gospodarczymi, działka 19 ar, 299 000z zł, sprzedam. Przedmiotem sprzedaży jest niewielki poniemiecki dom położony w zacisznej części miejscowości Trzebnice, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł200 m² 8 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferta dla osób ceniących komfort , wygodę I zarazem szybki dojazd do centrum. Dom w zabudowie szeregowej, wybudowany w 2005 r. Dom 2-kondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł98 m² 13 255,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom parterowy położony w wyjątkowej lokalizacji bezpośrednio przy lesie, z przepięknym widokiem na panoramę gór. To miejsce, które daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł98,96 m² 7 578,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Ostatnie lokale! Proponujemy domy w zabudowie wielorodzinnej z dostępem do własnego ogrodu, w zacisznym miejscu w Świdnicy. Lokale może też zakupić obcokrajowiec spoza ue.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł101,02 m² 4 355,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 101,02 m2, położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Nielubia.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł307 m² 2 374,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:432 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze-klucze w biurze. Dom na sprzedaż - Osiedle Przylesie, lubin Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł152 m² 6 572,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom wolnostojący | 130 m | działka 18 arów | gotowy do aranżacji Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł100 m² 9 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:955 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania zadbany dom wolnostojący na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne domy w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł226 m² 8 805,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Gustownie wykończony, przestronny dom w bardzo dobrym stanie Księże Wielkie Przedstawiam ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 226 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł151 m² 9 900,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Pruszowice. Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i pięknej wsi Pruszowice (tuż pod miastem )-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 000 zł105 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł220 m² 4 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Przestronny dom Z dużą działką - przedwojów Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 220 m w zaawansowanym stanie budowy (surowy zamknięty,), położony na działce 2012.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł1 300 m² 2 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Głogów, sala bankietowa/dom weselny, zapleczem hotelowym, pow. działki 1300m2, pow. sali 304m2, ogród, parking, sprzedaż 3 650 000zł, oferta bez prowizji dla kupującego! Sprawdzony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 481 000 zł212 m² 6 985,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Domy w Dobrzykowicach - przestrzeń, komfort i spokój blisko Wrocławia Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność staje się przyjemnością. Przy ul. Chabrowej w Dobrzykowicach powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

248 300 zł120 m² 2 069,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 752 m²

Proponujemy Państwu tradycyjny dom przysłupowy, wolnostojący z roku około 1850. Z piętrem o konstrukcji ryglowej. Dom o pow. ok. 150 m2. Usytuowany na działce o powierzchni 1752.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł196,40 m² 8 401,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Oferujemy państwu na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z garażem, dwukondygnacyjny, z sauną o powierzchni 196,40m2 usytuowany w spokojnej i atrakcyjnej części Wałbrzycha-.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij