dowolna

Domy na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży domów

4 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 847 ogłoszeń

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej części Śródmieścia, w otoczeniu gór i terenów rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł168,12 m² 8 916,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:938 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 168m2 na działce 938m2 w centrum Szklarskiej Poręby! 10 pokoi, 5 łazienek budynek poniemiecki ściany grube, murowane dobra izolacja, ciepły więźba dachowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 990 zł155 m² 5 716,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność zwalnia, a natura jest na wyciągnięcie ręki? Ta oferta w to idealne połączenie spokoju, przestrzeni i świetnej komunikacji z Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł687 m² 5 240,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 255 m²

Fechner nieruchomości oferuje Państwu stylowy pensjonat położony w sercu Świeradowa Zdroju. Nieruchomość o powierzchni 687m2 położona na działce o powierzchni 3255 m2 w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł123,90 m² 7 659,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Wombat nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż nowoczesny bliźniak dwulokalowy w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 123,9 m 2 , położony na działce o powierzchni 537,5.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł260 m² 3 457,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż: kamienica w ścisłym centrum Jeleniej Góry - idealny do zamieszkania lub jako inwestycja. Szukasz domu z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł406 m² 3 938,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Jeleniej Górze, składająca się z dwóch budynków posadowionych na dwóch działkach o łącznej powierzchni ok. 2560 m . Budynek I W.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł340 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 247 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość w Jędrzychowicach koło Zgorzelca. Opis nieruchomości: przedmiotowa nieruchomość to posiadłość, którą stanowią trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 430 000 zł129,54 m² 11 039,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 m²

Duży, trzypiętrowy dom w standardzie premium na strzeżonym osiedlu zamkniętym! Na tym osiedlu dostępne są do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej o powierzchni od 129,54m2 do 141,74m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł294 m² 5 068,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:130 000 m²

Dom: dom o powierzchni 294 m2, wybudowany w 1996 roku wg indywidualnego projektu wzorowanego na budownictwie dworkowym, cechy projektu spełniają doskonale założenia funkcjonalnego domu dla.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł281,90 m² 2 834,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:651 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w Nowogrodźcu, w otoczeniu nowej zabudowy domków jednorodzinnych. Solidny dom wybudowany z wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł409,10 m² 1 344,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:270 m²

Wyjątkowa Kamienica w Centrum Świdnicy - Idealna Inwestycja pod Restaurację z Winiarnią! Na sprzedaż unikalna kamienica o powierzchni 409 mkw, zlokalizowana w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł153 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przestronny, komfortowy sześciopokojowy dom wolnostojący posadowiony na 12 ar działce w Pszennie. Wokół cisza i piękne widoki. Duży ogród z potencjałem na różne aranżacje. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł250 m² 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 410 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko położone w malowniczej miejscowości Żelazno, w gminie Kłodzko. Nieruchomość obejmuje grunt o powierzchni 0,2410 ha, zabudowany domem mieszkalnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł150,77 m² 7 620,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

CO sprzedajemy? Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 150,77 m , z ogródkami o powierzchni od 80 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł260 m² 3 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kontakt : Małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Dom wolnostojący w spokojnej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej położony w samej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł138,60 m² 3 102,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania zadbany dom wolnostojący na dużej działce w Lubiążu! Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł73 m² 10 684,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż połowe domu ( cały parter plus podpiwniczenie ) w przepieknej wili w Szczawnie Zdrój z bepośrednim wyjściem na taras i ogród. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł120 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferuję na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 98 m (całkowita: 120 m ), położony na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 367 000 zł133,90 m² 10 209,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Komfortowy szereg | 153 m2 | garaż | ogródek Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Wilczycach, tuż przy północno-wschodniej granicy Wrocławia. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w sercu Rudawskiego Parku Krajobrazowego Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wolnostojącego domu w Karpnikach - urokliwej miejscowości położonej u stóp Gór Sokolich.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł119,57 m² 7 777,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Komfortowy dom w zabudowie szeregowej z 4 sypialniami. Z pewnością to świetny wybór na nowe miejsce do życia. Bez prowizji! Lokalizacja: ul. Zachodnia, długołęka Rodzaj: szereg.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł280 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 705 m²

Możliwa zamiana na szeregówkę/bliźniaka lub duże mieszkanie z ogródkiem. ____________________ Powiedzieć " Dom pod lasem ", to jak nic nie powiedzieć. To nie jest zwykły dom, jakich wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł182,30 m² 8 502,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Uwaga! Wrócił do sprzedaży jeden z segmentów! Klucze od ręki! inwestycja! pole golfowe! Kryniczno! Zamieszkaj na prężnie rozwijających się przedmieściach Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł34 m² 14 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Oferujemy na sprzedaż przytulny, całoroczny dom o powierzchni 34 m , położony w klimatycznym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 700 m² 92,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

CO sprzedajemy? Na sprzedaż nieruchomość grunt rolny zabudowany zlokalizowany w miejscowości Przedmoście. Działka o powierzchni 2700 m , w kształcie trapezu, położona z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł120,75 m² 6 616,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż domy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w okolicach ulicy Pątnowskiej w Legnicy, położone są na nowo powstającym osiedlu ( 1 etap inwestycji to 8 domów),.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł160 m² 12 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:844 m²

Dzień otwarty 11-04-2026 - zadzwoń zarezerwuj godzinę dla siebie oferta bez prowizji dostępny tylko U nas. Polecamy do sprzedania nowoczesny dom parterowy z dużą działką i 2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł175,20 m² 3 139,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w Węglińcu. Przestronny 5 pokojowy wolnostojący dom z garażem, użytkowa piwnicą położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł150 m² 11 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Jeśli dom ma być miejscem, do którego wraca się z prawdziwą przyjemnością ta lokalizacja daje dokładnie to, czego rodzina potrzebuje: spokój, wygodę i przestrzeń do życia. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł153 m² 7 189,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Unikalna Nieruchomość # Dla miłośników natury # Dom # 5 pokoi # 153m2 # Działka 10 000m2 # Wyremontowana Stodoła # oferta tylko W naszym biurze Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł192,45 m² 3 995,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż wyjątkową ofertę domu wolnostojącego posadowionego na 10ar działce w Łące w bliskiej odległości 3 km od Bolesławca. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 329 130 zł142,80 m² 9 307,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł266 m² 3 195,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Legnicy, na spokojnym i cenionym osiedlu Sienkiewicza. W skład oferty wchodzą dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 1071.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł300 m² 6 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 500 m²

Nieruchomości Mały Domek polecaja wspaniała ofertę dla inwestora. Pragniesz zamiewszkać W pięknym miejcu Z panorama na karkonosze ,a jednoczesnie mieć ,oko' na własny biznes? ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł100 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Trzebnica , północne obrzeża , wolnostojący dom jednorodzinny , 3 pokoje , 1 łazienka , powierzchnia całkowita 100 mkw , garaż , ogród , układ pomieszczeń : salon - 18,0 mkw , pokój - 10,0 mkw ,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł700 m² 528,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:565 m²

Okazja! Do sprzedania dom o pow. 700m2 wraz z działką 565m2 w małej miejscowości w okolicy Jeleniej Góry. Położony w pięknym miejscu, z którego rozciąga się.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł218 m² 4 862,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Dom w Osieku z działką 10,35 ara. tylko 1,5 km od Lubina Nieruchomość usytuowana na zagospodarowanej działce o pow. 10,35 ara z licznymi nasadzeniami kwiatów, krzewów ozdobnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 768 000 zł190 m² 9 305,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 610 m²

146 m technologii w sercu Rudawskiego Parku Krajobrazowego na imponującej działce Zapomnij o wszelkich kompromisach pomiędzy życiem wśród przyrody a komfortem. W przepięknym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł210 m² 8 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Szczawnie-Zdroju o powierzchni 210 m2. Dom gotowy do zamieszkania. Parter domu stanowi obszerny salon z bezpośrednim wyjściem na taras z kostki,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Proponujemy Państwu dom we wsi Nielestno. Wieś położona w województwie dolnośląskim , w powiecie lwóweckim , w gminie Wleń , na pograniczu Pogórza Izerskiego i Gór Kaczawskich.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij