dowolna

Domy do wynajęcia dolnośląskie - Oferty wynajmu domów

128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

5 800 zł140 m² 41,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Rezerwacja Oferujemy na wynajem przestronny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najlepszych lokalizacji na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu. Bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wełniana

Wrocław,dolnośląskie

8 500 zł200 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest dom szeregowy o powierzchni ok. 200 m2 wraz z ogrodem i garażem , zlokalizowany we Wrocławiu na ulicy Wełnianej. Dom przeszedł remont i gruntowne odświeżenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Obora

Obora,dolnośląskie

5 500 zł330 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący w Oborze. Budynek parterowy położony na 10-cio arowej działce. Parter: kuchnia otwarta na duży salon ( z meblami w zabudowie), 3 sypialnie ( jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Smolec

Smolec,dolnośląskie

7 800 zł212 m² 36,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:809 m²

Duży dom w Smolcu 6pok Dla Rodziny Gotowy! Dom w Smolcu o powierzchni całkowitej 212 m2 jest położony na działce w kwadracie o powierzchni 809m2. Parter: wiatrołap 5,48 mkwhall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

9 700 zł270 m² 35,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

Urokliwy, ciepły i przytulny dom w sercu wrocławskiego osiedla Żerniki (dzielnica Fabryczna). Lokalizacja: lubczykowa, wrocław Powierzchnia użytkowa domu: 220 m2 Powierzchnia działki: 890 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ciepła

Legnica,dolnośląskie

5 000 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronny i komfortowy dom położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Legnicy na nowoczesnym osiedlu Bielany, przy ul. Ciepłej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łabska

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Uroczy Domek do Wynajęcia w Spokojnej Okolicy Cieplic Marzysz o zamieszkaniu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie w pobliżu wszelkich udogodnień? Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wałbrzych,dolnośląskie

4 300 zł119 m² 36,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Do wynajęcia przestronny i komfortowy dom szeregowy o powierzchni 120 m (w tym garaż 16,5 m ), położony na kameralnym, monitorowanym osiedlu - idealne miejsce dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł183 m² 35,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na wynajem dwie kondygnacje w domu wolnostojącym, zlokalizowanym na Brochowie we Wrocławiu. Całkowita powierzchnia wynajmu wynosi 183 m i obejmuje: > 1 piętro: 105,5 m podzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Starowiejska

Smolec,dolnośląskie

5 800 zł106 m² 54,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Osoba prowadząca Specjalista ds. wynajmu Tel: serdecznie polecam do wynajęcia dom przystosowany dla pracowników, zlokalizowany w Smolcu, 4 km od zachodniej części Wrocławia. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Miękinia,dolnośląskie

5 000 zł89 m² 55,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Miękinia Do wynajęcia nowy dom w zabudowie bliźniaczej - idealny dla rodziny! Do wynajęcia nowoczesny, nigdy wcześniej niezamieszkały dom w zabudowie bliźniaczej, położony na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Smolec,dolnośląskie

6 950 zł120 m² 57,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Do wynajęcia po raz pierwszy, wykończony w wysokim standardzie, wolnostojący dom, położony w cichej i spokojnej okolicy w Krzeptowie. Duży, zielony ogród oraz cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

6 900 zł152 m² 45,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szereg środkowy w zabudowie szeregowej na osiedlu Wojszyce. Dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, nowoczesna kuchnia z meblami na wymiar i sprzętem agd dobrej klasy, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Struga

Zgorzelec,dolnośląskie

5 000 zł250 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Duży dom do wynajęcia blisko centrum - 8 pokoi, duży ogród Na wynajem przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 250 m2 , położony w niedalekiej odległości od centrum Zgorzelca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

11 000 zł240 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Specjalista ds. nieruchomości Tel: polecam Państwu ofertę domu bliźniaczego - zlokalizowanego na przedmieściach Wrocławia w Bielanach Wrocławskich o pow.170m2. Nieruchomość: nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bielany Wrocławskie - dom o powierzchni ok 220 m2, posadowiony na działce 1000 m2. Na parterze otwarta przestrzeń - salon, kuchnia, jadalnia, oddzielny pokój, łazienka z prysznicem. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Szkolna

Kiełczów,dolnośląskie

5 400 zł120 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Najem okazjonalny. Do wynajęcia bardzo ładny bliźniak na zamkniętym osiedlu w pobliżu szkoły w Kiełczowie. Dom całkowicie urządzony, kuchnia wyposażona w niezbędny sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 000 zł180 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Ogród, cisza, kameralne osiedle tu naprawdę można się zgubić (i odnaleźć spokój)! Dom wolnostojący do wynajęcia Krzeptów, ul. Szafranowa Cena: 6000 zł/m-c + opłaty (prąd, gaz, woda) Dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Różana

Tyniec Mały,dolnośląskie

9 000 zł141 m² 63,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na wynajem nowoczesny, parterowy dom wolnostojący o powierzchni 144,5 m , położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu w Tyńcu Małym, z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 000 zł115 m² 43,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Jeśli potrzebujesz szybko wynająć dom w spokojnej okolicy blisko Wrocławia, ta oferta jest idealna dla ciebie! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, usytuowany na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Poszukujesz nieruchomości w topowej lokalizacji? Koniecznie zerknij na ofertę. Wałbrzych - Podgórze - Kolonia Trzech Róż Dom wolnostojący o powierzchni 86m2 składający się : Piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 500 zł183 m² 35,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

6 499 zł131 m² 49,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wilczyce | Szereg skrajny | Pierwszy najem! | Pierwszy najem! Polecam na wynajem komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 131,45 m z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiosenna

Stanowice,dolnośląskie

5 500 zł144 m² 38,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Pragnę zaprezentować na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 142m , położony na działce o powierzchni 371 m Dom został wykończony w 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 500 zł158 m² 41,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedmiotem wynajmu jest piękny dom w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu w Karwianach. Otoczenie nieruchomości Dom znajduje się około 3 km od południowych granic Wrocławia (za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie

7 300 zł260 m² 28,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Okolice auchan! Do wynajęcia duży dom w zabudowie szeregowej w rejonie ulicy Czekoladowej, w poblizu Auchan. Bielany Wrocławskie w bardzo bliskiej odległości. Dom po calkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Ślęza

Ślęza,dolnośląskie

9 000 zł205 m² 43,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Eng below Dostępny od 1 czerwca 2025 Przedstawiam Państwu piękny, bogato wyposażony dom na obrzeżach Wrocław. Eleganckie wyposażenie, starannie utrzymane wnętrze i ogród. Dom wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł140 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia góra domu o pow. 140m2 w Centrum Świdnicy z niezależnym wejściem. Nieruchomość składa się z: salon z aneksem , dwie sypialnie + 3 otwarta, łazienka, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:492 m²

Polecam do wynajęcia nieruchomość o całkowitej powierzchni 300m2 położoną na działce 492m2. I część- dom Dom w zabudowie bliźniaczej 150m2 - trzy poziomy: 1. poziom -przyziemie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jaśminowa

Kiełczów,dolnośląskie

6 200 zł140 m² 44,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Świeżo po remoncie! Elegancki dom do wynajęcia w Kiełczowie - komfort i funkcjonalność! Oferujemy na wynajem elegancki, nowocześnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej bez skosów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Narcyzowa

Polkowice,dolnośląskie

5 900 zł148 m² 39,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Wynajmę nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (skrajny) położony w spokojnej okolicy w Polkowicach Dolnych. Na parterze znajduje się: - jasny i przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

12 600 zł145 m² 86,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość zlokalizowana w 200 metrów od ulicy Grota Roweckiego we Wrocławiu. Dom znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Skrzetuskiego

Wrocław,dolnośląskie

7 999 zł122 m² 65,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy dom wolnostojący 122 m | 2 niezależne poziomy | duży ogród | balkon | 5 pokoi | pierwszy najem | możliwość umeblowania Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu nowo wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Akacjowa

Mokronos Górny,dolnośląskie

10 000 zł160 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia od zaraz nowocześnie urządzony bliźniak z ogrodem w miejscowości Mokronos Górny. Dom jest jasny, przestronny i w pełni wyposażony - Idealne miejsce do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

8 900 zł110 m² 80,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom szeregowy z ogrodem i klimatyzacją w każdym pokoju - Wrocław, wojszyce. Adres: ul. Grota-Roweckiego 78C Powierzchnia: 110 m Liczba pokoi: 4 Dostępność:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skrzetuskiego

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł122 m² 65,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wynajmiemy nowoczesny, przestronny dom na Żernikach (122m ) - idealny dla rodziny! Świeżo oddany do użytku, oferuje wygodny układ pomieszczeń, dwie kuchnie, taras i balkon. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Smolec,dolnośląskie

7 000 zł170 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniak 5 pokoi 150 m2 z garażem, ogrodem i zadaszonym tarasem Zlokalizowany w Smolcu. Lokal składa się ze strefy dziennej: salonu (33m2), przedpokoju (11,5m2), kuchni z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Majowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

12 000 zł215 m² 55,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Istnieje możliwość prezentacji online! Do wynajęcia ekskluzywny dom w zabudowie bliźniaczej - Majowa Bielany Wrocławskie. Duży, zielony ogród oraz cicha i spokojna okolica sprawi, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

8 900 zł214 m² 41,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę dużego domu na wynajem. Nieruchomość o powierzchni 214,5 mkw, w zabudowie bliźniaczej, z ogrodem, parkingiem i garażem w bryle budynku.