dowolna

Domy do wynajęcia dolnośląskie - Oferty wynajmu domów

130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Osolin

Osolin,dolnośląskie

5 500 zł154 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Dom zlokalizowany w pięknej i spokojnej okolicy. Wynajem z opcją zakupu. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 851 zł130 m² 37,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak 130m2/ 5-pok Ogród Wrocław-Dobrzykowice- na wynajem nowo wybudowany dom/bliźniak 130m2 znajdujący się w Dobrzykowicach- pierwszy wynajem. Parter: korytarz, wc, salon z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

7 500 zł240 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Oferujemy do wynajęcia piękny, przestronny dom położony na w Świdnicy. Ten uroczy dom o powierzchni 240 mkw to idealne miejsce dla Twojej rodziny. Oto szczegółowy opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 700 zł135 m² 34,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Lux Dom Wolnostojący 4-pok/ 135m2 Ogród Garaż Na wynajem Dom jednorodzinny na osiedlu Dobrzykowice Park. Osiedle całkowicie zagospodarowane, zielone, ogrodzone, dojazd asfaltem, jezdnie i chodniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Do wynajęcia szereg z tarasem i ogrodem, 6 pokoi - Wrocław Ołtaszyn Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica ogródek Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

13 500 zł270 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Szczodre -do wynajęcia duży dom wolnostojący posadowiony na działce 5000 m Całkowicie bezkosztowe ogrzewanie solary i pompa ciepła. Ogrzewanie gazowe włącza się przy minus 15 jako dodatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

5 500 zł139 m² 39,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Dostępny od listopada 2023! Gorąco polecam wolnostojący dom jednorodzinny położony na strzeżonym osiedlu! Dom, wraz z dwustanowiskowym garażem, ma powierzchnię 150 m2. Na parterze znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

5 000 zł155 m² 32,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - salon połączony z kuchnią, - łazienka, - garaż, - schowek, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 850 zł130 m² 37,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak 130m2/ 5-pok Ogród Wrocław-Dobrzykowice/ Na wynajem nowo wybudowany dom/bliźniak 130m2 znajdujący się w Dobrzykowicach- pierwszy wynajem. Parter: korytarz, wc, salon z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 600 zł180 m² 25,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę dla pracowników dom o pow. około 180 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Bielawie. W skład nieruchomości wchodzi 8 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

12 900 zł250 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:315 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu unikatowego domu w zabudowie bliźniaczej z ogrodem blisko centrum, gaj - Krzyki. Dom jest ogrodzony, elektryczna brama wjazdowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

7 000 zł167 m² 41,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:512 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Przedstawiam Państwu do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej z funkcją biurowo-usługową o łącznej powierzchni 166,70 mkw., zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ofertuję bardzo duży dóm 240m2 Składa się: 1 pietro korytarz,kuchni,2łażenki,duży salon,pokój 2 pietro 6 pokojów Dóm jest umeblowany i należi do niego garaż i ogródek. W okolici.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Spacerowa

Radwanice,dolnośląskie

6 000 zł95 m² 63,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia, urządzony w wysokim standardzie apartament w zabudowie szeregowej. 2 kondygnacje: I. - duży salon z przestronnym tarasem i widokiem na pola - idealne miejsce na poranną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Harcerska

Wrocław,dolnośląskie

13 000 zł381 m² 34,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 082 m²

Do wynajęcia stylowa Willa na Oporowie! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Dom znajduje się na spokojnej ulicy, w sąsiedztwie kąpieliska "oporów" mcs Wrocław, terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Falzmanna

Wrocław,dolnośląskie

19 900 zł426 m² 46,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Home Brand oferuje luksusowy dom o powierzchni 426 m2 - na wynajem. Zlokalizowany w spokojnej części Wrocławia - Poświętne. Posadowiony na 1800 metrowej działce z zadbany ogrodem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Małopolska

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wrocław fabryczna, złotniki. Do wynajęcia dom ok 160 mkw (1/2 bliźniaka) dla rodziny lub pod działalność. Świetna lokalizacja na Złotnikach, z bardzo dobrym dojazdem, zaledwie 10 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 999 zł99 m² 70,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Lux ok. Grota Roweckiego! Piękny dom do wynajęcia Polecam na wynajem duży dom ok. Grota Roweckiego/ Kurpiów. Dół: -salon z aneksem kuchennym -garderoba -łazienka z prysznicem Ogród góra: -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 802 zł130 m² 36,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Orląt Lwowskich

Bolesławiec,dolnośląskie

4 500 zł115 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia nowego domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Orląt Lwowskich w Bolesławcu. Nieruchomość o pow. mieszkalnej 115 m2 składa się z: parteru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 901 zł99 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny dom do wynajęcia ok. Grota Roweckiego!.,. Polecam na wynajem duży dom ok. Grota Roweckiego/ Kurpiów. Top Dół: -salon z aneksem kuchennym -garderoba -łazienka z prysznicem Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grodzka

Głogów,dolnośląskie

5 000 zł285 m² 17,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:192 m²

Głogów - Stare Miasto ul. Grodzka 13 Nowa Kamienica mieszkalno-usługowa o pow. 285,2 m 2 , trzy kondygnacje, plus użytkowe pomieszczenia w części piwnicznej, wynajem 5.000, zł netto plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

9 559 zł222 m² 43,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Okolice Oltaszyn Wysoka Pieklny dom Wolnostojacy Polecamy do wynajmu dom jednorodzinny wolnostojacy Nieruchomość posadowiona na działce o pow. 804m2 parter: , kotłownia (bardzo ekonomiczne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 998 zł99 m² 70,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 900 zł99 m² 69,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 904 zł99 m² 69,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny dom do wynajęcia ok. Grota Roweckiego!. . Polecam na wynajem duży dom ok. Grota Roweckiego/ Kurpiów. Top Dół: -salon z aneksem kuchennym -garderoba -łazienka z prysznicem Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 903 zł99 m² 69,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny dom do wynajęcia ok. Grota Roweckiego!. Polecam na wynajem duży dom ok. Grota Roweckiego/ Kurpiów. Top Dół: -salon z aneksem kuchennym -garderoba -łazienka z prysznicem Ogród góra:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowo wybudowany dom położony w spokojnej okolicy otoczony zielenią. Cisza, kontakt z naturą jednocześnie nie daleka odległość od miasta. Marzysz o własnym domu? Męczy Cię mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 902 zł99 m² 69,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cerekwicka

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł87 m² 45,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Pierwszy najem! Bez czynszu! Wspaniałe piętro domu we Wrocławiu dostępne od zaraz, położone w miejscu zapewniającym ciszę i spokój. Uwaga! Posiada prywatny ogródek o powierzchni 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Terenowa

Wrocław,dolnośląskie

5 800 zł230 m² 25,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia bardzo ładny, duży szereg położony w cichym miejscu na zamkniętym osiedlu przy ulicy Terenowej. Dom jest po remoncie, z nową, jasną kuchnią wraz ze sprzętem agd. Parter to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 901 zł99 m² 69,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

3 000 zł98 m² 30,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 98m2. Dom na parterze składa się z salonu oraz widnej kuchni. Piętro domu to dwie sypialnie oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

7 000 zł500 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia duży dom idealny jako pensjonat ze względu na atrakcyjne położenie w otoczeniu Gór Sowich, kamiennych i Wałbrzyskich. Miejsce idealne do uprawiania sportów narciarstwo biegowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

6 500 zł120 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Specjalista ds. nieruchomości Tel: polecam Państwu ofertę domu bliźniaczego - zlokalizowanego na przedmieściach Wrocławia w Bielanach Wrocławskich o pow.120m2. Nieruchomość: nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

10 999 zł221 m² 49,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący położony w Ratowciach! Dom składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na taras - czterech sypialni - dwóch łazienek. Dom po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

7 000 zł99 m² 70,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

ok. Grota Roweckiego! lux Piękny dom do wynajęcia Polecam na wynajem duży dom ok. Grota Roweckiego/ Kurpiów. Dół: -salon z aneksem kuchennym -garderoba -łazienka z prysznicem Ogród góra: -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

6 900 zł99 m² 69,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 000 zł160 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący