dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 998 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuję duży, poniemiecki dom na sprzedaż z XVIII w. Kiedyś ten zabytkowy budynek pełnił funkcję Karczmy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł113 m² 5 752,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej!*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż połowę domu z ogrodem w Świeradowie-Zdroju ul. Polna. Rewelacyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 000 zł150 m² 14 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Idealna nieruchomość dla rodziny. Dom w zabudowie szeregowej, podpiwniczony z garażem. Nieruchomość po termomodernizacji, z wymienioną siecią wod-kan i C.O oraz instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł80 m² 5 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:157 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny domek letniskowo-mieszkalny położony w malowniczej miejscowości Bożkowice, tuż przy brzegu Jezioro Leśniańskie, zaledwie 8 minut od klimatycznego Zamku Czocha!.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł165 m² 4 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ładnie położony dom, w stanie surowym zamkniętym, w Mysłakowicach. Usytuowany na osiedlu domków jednorodzinnych, na działce o powierzchni 900 m2. Budowany według projektu bm-55.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł457,11 m² 3 281,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:8 192 m²

Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 8192 mkw., położona koło Jeleniej Góry, we wsi Wojcieszyce, w powiecie karkonoskim, w gminie Stara Kamienica. Jedna z działek.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł313,80 m² 7 861,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:491 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu Biskupin, pomiędzy dwoma parkami. Oferta skierowana przede wszystkim do osób, które szukają nieruchomości w tej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł280 m² 2 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:213 m²

Biuro Nieruchomości Dowal Estate prezentuje Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Zgorzelcu przy ul. Ogrodowej. Dom: przedmiotem oferty sprzedaży jest lewy segment przestronnego, 7.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Biuro Nieruchomości Dowal Estate przestawia ofertę wolnostojącego domu położonego w Krzewiu Wielkim, w gminie Gryfów Śląski. Dom i działki: dom został wzniesiony metodą tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł180 m² 6 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:762 m²

Wolnostojący Dom z Dwustanowiskowym Garażem - Kozia Górka - zobacz film Zobacz Film Ten dom to nie tylko budynek - to styl życia. Dla tych, którzy mają dość kompromisów i szukają.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż oferta tylko W naszym biurze nie szukaj dalej Biuro nieruchomości myhome oferuję dom w miejscowości Rybnica. Idealne miejsce pod inwestycję, np. wiejski domek na wynajem, bazę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny Bliźniak z Garażem i Ogrodem | Kamieniec Wrocławski Cena: 1 199 000 zł Lokalizacja: kamieniec Wrocławski, dolnośląskie Powierzchnia użytkowa: 150 m Liczba pokoi: 4 Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 251 zł96,10 m² 8 910 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

! twój Nowy Dom w Otulinie Starodrzewu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drugiego etapu prestiżowej inwestycji. To unikalny projekt, który łączy w sobie kameralność zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny do zamieszkania od zaraz, sprzedawany z pełnym umeblowaniem. Budynek zadbany, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Remont dachu wykonany w 2023 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł350 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

****oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej **** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż budynek gospodarczy w Czernicy - 12 km od centrum Jeleniej Góry czyli tylko 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł360 m² 4 997,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:767 m²

Nowa cena 1799000 Jedyny w swoim rodzaju dom u podnóża Ślęży. Komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 283m2, położony na w pełni zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:36 800 m²

Biuro Nieruchomości Aplauz z prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży klimatyczne siedlisko położone w malowniczej Rybnicy, w otoczeniu pól i łąk, zaledwie kilka minut od Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł282 m² 3 439,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o całkowitej powierzchni około 282 m , położony w Bogatyni przy ul. Matejki. Nieruchomość wyróżnia się bardzo praktycznym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 000 zł240 m² 4 529,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Szukasz domu, który łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią do relaksu i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół? Ta nieruchomość przy ul. Rybnej w Strzegomiu to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 378 000 zł180 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Promocyjna cena! Nowoczesny dom dla rodziny w spokojnej części Wrocławia Wrocław Marszowice | 180,64 m | Garaż dwustanowiskowy | Ogród | Pompa ciepła | 1 378 000 zł Marzysz o domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł137,06 m² 6 931,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowoczesne domy w stanie deweloperskim na prestiżowym osiedlu w Legnicy Twój wymarzony dom czeka na Ciebie! Jeśli szukasz idealnego miejsca do życia nowoczesnego, przestronnego i w.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł200 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony u podnóża Ślęża, na dużej unikatowej działce o powierzchni ok. 2000 m . To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł157 m² 4 770,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom parterowy 157 m | 3 sypialnie | duży garaż 41 m | taras z kominkiem Przemków. Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 157 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł239,90 m² 3 189 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Biuro Patron Nieruchomości poleca wolnostojący dom z garażem w spokojnej okolicy. Do dyspozycji Nabywcy: otwarta nowoczesna kuchnia ze słoneczną jadalnią, salonem oraz wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 951 m²

Dom z ogrodem i garażem w Kraśniku Górnym na przestronnej działce. Atuty: * Duża zagospodarowana działka * Budynek gospodarczy z garażem * Dojazd droga asfaltową zaledwie 12 min.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł173 m² 3 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dwa mieszkania w domu wolnostojącym z osobnym wejściem, ogródkiem i tarasem z widokiem na rzekę Bóbr. To doskonałe rozwiązanie pomiędzy mieszkaniem a domem. Działka 532 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł290 m² 4 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam dom w Bolesławicach, w bardzo dobrej lokalizacji , blisko do miasta początek wsi. Duża działka ogrodzona z domkiem na zewnątrz- jacuzzi. Parter kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł266 m² 6 015,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Nieruchomość o powierzchni 266 m , na działce 1311m , z dużym sadem i ogródkiem, która składa się z dwóch niezależnych mieszkań. Jest to dom z 1859 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł400 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom mieszkalno pensjonatowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji do sprzedania. Bardzo blisko do deptaka , wyciągu na Szrenicę, do wodospadu Szklarki i innych atrakcji. Nieruchomość ok. 400m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł132,80 m² 6 769,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Sprzedam dom jednorodzinny z tarasem i ogrodem w spokojnej okolicy , 132,8 m2 + poddasze 60m2 dostępny od ręki, gotowy do zamieszkania , w spokojnej zielonej okolicy, przy parku, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł154 m² 10 383,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bezpośrednia. Pośredników proszę o powstrzymanie się przed telefonami. Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w budynku, segment "b" szeregu o powierzchni 154,4m2. Dostępny jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł220 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż Cena: 1 375 000 zł Rynek: wtórny Forma własności: własność, księga wieczysta Charakterystyka domu: 280 m (220 m powierzchni mieszkalnej + 60 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł105 m² 9 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sosnówka dom góry widok z salonu i pokoi na góry na zamek Chojnik ,2 miejsca Postojowe blisko Lake Hil, szkoła, kościół, sklep Piękny dom w standardzie deweloperskim 103m , 4 pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł124,40 m² 10 040,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bezpośrednia. Pośredników proszę o powstrzymanie się przed telefonami. Na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny "a" , jest to skrajny szereg o powierzchni 124,4m2 Dostępny jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł122 m² 9 754,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Rezerwacja **nowoczesny dom szeregowy (środkowy) w Mirkowie gotowy do zamieszkania, po remoncie, z dużym potencjałem** Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

907 800 zł255 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym,zamkniętym,który daje możliwość indywidualnego wykończenia według własnych potrzeb. Nieruchomośc posiada wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł127 m² 46,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:941 m²

Na Wynajem : nowoczesny dom wolnostojący Z ogrodem oraz dużym tarasem. Lokalizacja : sucha górna - 5 minut od polkowic. Jeśli szukasz nowoczesnego domu z ładnym ogrodem w cichej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł240 m² 27,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom na wynajem - idealny dla firmy lub dużej rodziny! wolny od lipca 7 pokoi + niezależne mieszkanie! Gorąco polecam do wynajęcia wolno stojący dom położonyprzy ul. Włościańskiej we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 400 000 zł215 m² 15 813,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki Tel.:   Dom wolnostojący 275 m | działka 1234 m | Muchobór Wielki Przedstawiam Państwu wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 275 m,.