dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

5 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 011 ogłoszeń

1 699 999 zł185 m² 9 189,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy, klimatyczny dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Psary (gmina Wisznia Mała), przy ul. Długiej, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł145,20 m² 4 683,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:319 m²

Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Kruszyn, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł180 m² 9 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący w uzdrowisku Szczawno Zdrój. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią, wiatrołap, wc dla gości, przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 353 m² 1 626,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Wyjątkowa willa z potencjałem inwestycyjnym Zapraszamy do zapoznania się z ofertą unikatowej willi, która łączy wyjątkowe wnętrza z możliwościami inwestycyjnymi Ta przestronna willa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 000 zł101 m² 9 900,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

0% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż dom szeregowy pod Wrocławiem. Nieruchomość o powierzchni 101 m + ogród 138m Lokalizacja Smolec - Sprawny dojazd do centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł212 m² 9 429,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego domu położonego w pięknej okolicy na dużej działce w Polakowicach. Z dala od gwaru miasta ale jednocześnie bardzo bisko. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł103,49 m² 5 749,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:344 m²

Dom na sprzedaż Lokalizacja: kudowa-Zdrój, ul. Pogodna Powierzchnia: 103,49 m.kw. Działka: 344 m.kw. Liczba pokoi: 3 Media: prąd, woda, gaz Cena: 595 000 zł Opis: na sprzedaż oferujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) w Jaworzynie Śląskiej. Dom o powierzchni użytkowej 97 m2. Dom został podzielony na strefę dzienną zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 900 zł101,83 m² 6 775,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Rezerwacja bolesławice/dojazd od dobrej Przedstawiamy nową ofertę 2 budynków w zabudowie bliźniaczej w ramach kolejnego etapu inwestycji - kontynuacja dotychczasowego projektu, który zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł110 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Segment z ogrodem | ul. Spacerowa, cieplice W jednej z najbardziej cenionych i zielonych części miasta - Jelenia Góra - Cieplice, przy kameralnej ulicy Spacerowej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

. Na sprzedaż: XIX-wieczny dom z murem pruskim | 8 pokoi | działka 2000 m | okolice Lwówka Śląskiego Na sprzedaż stary dom z końca XIX wieku w stylu muru pruskiego, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł140 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość gruntowa - wolnostojący dom jednorodzinny położony w Gorzanowie przy ul. Młyńskiej. Budynek: murowany, o zwartej bryle i dachu dwuspadowym, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł153,30 m² 7 827,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Polecamy naszą nową inwestycje w Żernikach Wrocławskich ul. Kanarkowa 8 Domy w zabudowie bliźniaczej (4 budynki) w centrum Żernik Wrocławskich. Boczna uliczka, ruch tylko lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł100 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 824 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom w Pielgrzymce o powierzchni użytkowej ok. 100 m , usytuowany na dużej, zielonej działce 1824 m z bezpośrednim dostępem do rzeki. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł112 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:905 m²

Północ Nieruchomości w Bolesławcu oferuje do sprzedaży kameralny nieduży dom jednorodzinny czteropokojowy o powierzchni 112 m2 w Lipianach koło Bolesławca. Opis nieruchomosci:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł320 m² 2 184,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 320 m , użytkowej 280 m 2 , położony na działce o powierzchni 1000 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł135 m² 8 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

W odległości 3 minut od granicy Wrocławia , w Biestrzykowie, czekają na Ciebie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne, komfortowe, z pełnym odbiorem - możesz odebrać klucze od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł131 m² 6 450,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, energooszczędny dom parterowy o powierzchni 131 m bez prowizji, pcc, gotowy z poddaszem 38 m , wybudowany według projektu typowego ze starannie.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł270 m² 5 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o powierzchni 228 m użytkowej (270 m całkowitej), położony na działce 428 m w centralnej części Zakrzowa. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł810 m² 1 098,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 929 m²

Nieruchomość składająca się z dwóch budynków mieszkalno-usługowego i usługowego, o łącznej powierzchni ok. 800 m2, zlokalizowanych na działce o powierzchni 2929 m2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł176 m² 5 056,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszam do zakupu domu w miejscowości Twardogóra. Dom o powierzchni użytkowej 176,66 m2 położony na 30 arowej działce. Budynek wolnostojący, częściowo podpiwniczony, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł360 m² 5 552,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dwupiętrowy dom o powierzchni 360 m2 posadowiony na dużej zagospodarowanej działce o pow. 1200 m2, wybudowany w 2007 roku. Dom jednopiętrowy wykonany z porothermu! Składa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom, staw, rzeka, duży teren - idealne pod siedlisko, agroturystkę. Oferujemy Państwu dom położony w malowniczej wsi, jaką jest Krzyżowa. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 990 zł204 m² 7 843,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:873 m²

Dom do kapitalnego remontu- nie nadaje się do zamieszkania! Na sprzedaż duży dom z ładną działką na wrocławskich Kuźnikach. Prezentowany dom położony jest przy ul. Woźniczej, oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł270 m² 6 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:639 m²

Apart Invest Nieruchomości specjalizuje się w obrocie nieruchomościami wyłącznie na rynku Szklarskiej Poręby. Poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów zapewniamy ekspercką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Uwaga! uwaga! To ogłoszenie może zmienić Twoje życie! A przynajmniej. adres zamieszkania :) Masz już dość życia w bloku, gdzie słyszysz więcej o sąsiadach niż o sobie samym?.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł100 m² 11 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nieruchomości Mały Domek oferują do sprzedaży 100m2 dom z działką 1600m2 w Szklarskiej Porębie z bezpośrednim widokiem na góry. Domek bardzo zadbany ,klimatyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 364 500 zł136,45 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:78 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Deweloperskie, piętrowe wille z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł104,48 m² 8 614,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Połówka bliźniaka wykończona pod klucz! Dostępna od 1 czerwca br.! Do sprzedaży wykończona pod klucz i pięknie urządzona połówka bliźniaka z tarasem i ogrodem, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł150,41 m² 6 980,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu Słoneczny Zakątek w zielonej i spokojnej części Kątów Wrocławskich, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 008 zł160 m² 8 437,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:199 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dom w zabudowie szeregowej. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji w miejscowości Smolec, gm. Katy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 080 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:4 035 m²

NA sprzedaż Chcesz obejrzeć nieruchomość kliknij tutaj Gotowy biznes na sprzedaż + prywatny dom Zapraszam Cię do zapoznania się z nietuzinkową ofertą nieruchomości położonej w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł170 m² 12 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

W ofercie sprzedaży dom po remoncie, zlokalizowany w urokliwej dzielnicy Wrocławia - Wojszyce, krzyki, przy ulicy Hufcowej. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób szukających komfortu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 275 000 zł170,32 m² 13 357,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Południe Wrocławia Ołtaszyn Nefrytowa Treeplan Residence Cztery dwulokalowe wille miejskie na zamkniętym kameralnym osiedlu. Ekskluzywny i unikalny wygląd domów z wykorzystaniem dachówek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Bez pcc l bez prowizji wysoki standard deweloperski! wszystkie media - woda, prąd, kanalizajca, gaz Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia piętro domku jednorodzinnym o powierzchni 80 m2, w pełni umeblowane i wyposażone. Składa się z 4 sypialni , kuchnia z pokojem dziennym , łazienka oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł154 m² 9 025,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny dom o powierzchni mieszkalnej 122,97 m2 + dwustanowiskowy garaż o powierzchni 28,88 m2 oraz miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł65 m² 7 215,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:989 m²

Dom na sprzedaż w Gorzuchowie! Prezentujemy piękny dom jednorodzinny w miejscowości Gorzuchów Gorzuchów wieś sołecka w Polsce położona w województwie dolnośląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł395 m² 4 936,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom idealny pod biura, gabinety lekarskie oraz wszelkiego rodzaju inną biurową działalność gospodarczą możliwość zamieszkania dwóch rodzin! dostępny do zaraz! Gorąco polecam dom wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł350 m² 2 654,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Kotla, dom stan surowy zamknięty, działka 7,6 ara, sprzedam, 929 000 zł. Nieruchomość położona jest w cichej, kameralnej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł135,88 m² 6 174,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący