dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 998 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko u Nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 160m2, położony na działce o powierzchni 1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 000 zł95 m² 8 600 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, wc, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 031 190 zł111 m² 9 290 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego, trzech sypialni, kuchni, dwóch łazienek, wc, balkonu i ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 500 zł95 m² 8 900 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł245 m² 3 632,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:675 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 675m , usytuowany w spokojnym, zielonym otoczeniu dzielnicy Konradów w Wałbrzychu. Nieruchomość oferuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 650 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:53

 

Powierzchnia działki:3 026 m²

Reprezentacyjna willa - potencjał inwestycyjny - unikat na rynku powierzchnia użytkowa budynku 1650m2 powierzchnia zabudowy 435,5m2 działka 3026 m rok budowy 1904 W najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 000 zł215 m² 7 669,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom z charakterem Pełczyce, gm. Kobierzyce. Szukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę, solidne wykonanie i codzienną wygodę?! Ta nieruchomość w Pełczycach będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł170 m² 14 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Propozycja dla małych przedsiębiorstw, rodzin prowadzących własną działalność gospodarczą lub osób które chcą generować dodatkowe dochody. Budynek wolnostojący w zabudowie jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł139,82 m² 5 642,97 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Promocja tylko do końca czerwca! Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu Cisova Park w Stanowicach. Funkcjonalny układ pomieszczeń, duże przeszklenia i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł146,85 m² 8 171,60 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu Cisova Park w Stanowicach. Funkcjonalny układ pomieszczeń, duże przeszklenia i jasne wnętrza tworzą komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł139,25 m² 5 378,82 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł426,25 m² 5 395,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Oferta dotyczy działki zabudowanej budynkiem o podwójnej funkcji: warsztat samochodowy z lakiernią ok. 216 mkw pomieszczenia socjalne / pokoje na wynajem ok. 210 mkw Powierzchnia działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł350 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż jednorodzinna willa będąca składową historycznej zabudowy Biskupina o powierzchni całkowitej przekraczającej 350m2 posadowiona na działce 900m2. Budowa nieruchomości datowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł350 m² 1 997,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż duży przedwojenny dom, 330 m2 na działce ponad 2200 m2. Na tej nieruchomości spalił się dach, który został odbudowany. Został wykonany wieniec żelbetowy spinający budynek, wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł154,40 m² 6 282,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:782 m²

Dom w otoczeniu natury - gotowy parter + potencjał na piętrze | Kuźniczysko Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od zaraz, a z czasem urządzić dodatkową przestrzeń dla rodziny?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

933 000 zł127,89 m² 7 295,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł168 m² 13 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Powierzchnia użytkowa domu: 168 m | Powierzchnia działki: 500 m Rodzaj zabudowy: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej | Ogrzewanie: gazowe, podłogowe 100% uwaga: dostępne oba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 000 zł101,40 m² 10 147,93 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Komfortowy, 4-pokojowy dom z ogrodem, zlokalizowany w Psarach, tuż przy granicy z Wrocławiem. W cenie 1 miejsce postojowe w garażu i 1 miejsce postojowe przed budynkiem. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł89,38 m² 9 834,41 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Komfortowy, 4-pokojowy dom z ogrodem, zlokalizowany w Psarach, tuż przy granicy z Wrocławiem. W cenie 1 miejsce postojowe przed budynkiem. Cena za udział w drodze: 10 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł87,98 m² 10 104,57 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Komfortowy, 4-pokojowy dom z ogrodem, zlokalizowany w Psarach, tuż przy granicy z Wrocławiem. W cenie 2 miejsca postojowe przed budynkiem. Cena za udział w drodze: 10 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł180 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania wyjątkowy, wolnostojący dom położony w malowniczej, spokojnej i pełnej uroku części Świeradowa-Zdroju - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł151,90 m² 7 834,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Dzień dobry, mamy do zaoferowania dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem /instalacja fotowoltaiczna/garażem w bryle budynku o pow. całkowitej 220 m2 ( powierzchnia użytkowa 151,90 m2) na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł122,51 m² 8 154,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom dla rodziny z dużą, 500-metrową działką - tylko 6 km od Wrocławia. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rogoż (gmina Wisznia Mała) ul. Kalinowa na kameralnym osiedlu nowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł99 m² 13 929,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:201 m²

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . 900m do Dworca Głównego we Wrocławiu, 700m do Aquaparku 500m do Parku Skowroniego, 1km do Parku Południowego, 50m do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł116 m² 6 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 117 m²

Zapraszamy do Wojciechowa w powiecie lwóweckim, gdzie czeka na Ciebie wygodny i zadbany dom wolnostojący. Posesja mieści się na dużym terenie o powierzchni 5117 m , który składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł137 m² 8 386,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:512 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 137 m , położony w malowniczej, górskiej dzielnicy Jagniątków w Jeleniej Górze (woj. dolnośląskie) Jelenia Góra.

Szczegóły ogłoszenia

1 364 500 zł136,45 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Wojszycach, wewnętrzny segment na rezydencjonalnym osiedlu. Bardzo dobre ustawienie względem stron świata: północno-wschodnia od wejścia do domu, salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł487,50 m² 4 100,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:12 045 m²

Wyjątkowa Posiadłość - zobacz film Zobacz Film Przedstawiam Państwu nieruchomość, która zachwyca od pierwszej chwili. Przekraczając ozdobną bramę, masz wrażenie, że przenosisz się do zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł125,81 m² 6 120,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Witrykus Development lokalny deweloper przedstawia nową inwestycje w sercu istniejącego Osiedla domków jednorodzinnych. Przedstawiamy inwestycję "franciszka Jarzyny - domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł98,22 m² 11 708,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z nowoczesnych udogodnień? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł162 m² 14 135,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Skoro czytasz to ogłoszenie, prawdopodobnie masz za sobą dziesiątki ofert, którym "czegoś" brakowało. Ten dom powstał, by być odpowiedzią na to poszukiwanie. Budowałem go dla swojej rodziny, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł101,01 m² 7 524,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Brzozova park nowoczesne domy 8 min od centrum legnicy Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć. Poranek z kawą na tarasie, cisza, wokół brzozowy las i śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł70,37 m² 8 384,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł130 m² 1 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż segment o łącznej powierzchni około 130m2 z ogródkiem. Poniemiecki budynek z klimatem, po remoncie dachu. 5 minut samochodem jest Wiązów - są tam sklepy, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 999 zł148 m² 7 425,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, tuż na południu Jagodna. Inwestycja znajduje się na ulicy Błotnej, w Żernikach Wrocławskich. Standard: deweloperski Plus Dodatkowe atuty: - kanalizacja - droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł70,37 m² 8 384,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł147,60 m² 8 733,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom wolnostojący jednorodzinny na wydzielonej działce gruntu. Otwarcie sprzedaży! W ramach finalnej odsłony inwestycji Nowy Park Domy Tyniec wkrótce zostanie zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 159 000 zł131,07 m² 8 842,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom wolnostojący jednorodzinny na wydzielonej działce gruntu. Budynek w stanie podwyższonym deweloperskim z wykonanymi gładziami i malowaniem ścian na biało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł101,01 m² 7 524,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł250,10 m² 5 957,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 230 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni całkowitej 250.1m2, użytkowej 211.6m2 w Rakowie niedaleko miejscowości Borowa Oleśnicka, około 13 km do granicy Wrocławia. Budynek z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 884,20 m² 1 586,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:7 791 m²

Na sprzedaż zespół budynków położony na dużej działce w Kudowie Zdrój składający się z: - budynku mieszkalnego (rok budowy ok 1890) o powierzchni użytkowej 459.20m2 - budynku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł192,70 m² 5 184,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:941 m²

Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 147m2 a całkowitej 192,70 położony w miejscowości Siekierowice, koło Dobroszyc (2 kilometry), w okolicach Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł138,28 m² 5 713,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Krzeczyn wielki - nowy dom wolnostojący, niepodpiwniczony, wybudowany wg projektu dom w zielistkach G ver 2. Położony na działce o powierzchni 12,67 a, u zbiegu ulic Wrzosowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł113,10 m² 7 029,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Jesiennej około 1 km od Psiego Pola i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł119,40 m² 8 291,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący