dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

5 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 017 ogłoszeń

450 000 zł160 m² 2 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy domu w miejscowości Witków. Dom wymaga remontu co daje wyjątkową okazję do stworzenia wnętrza idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł125 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kaźmierzów, powiat Polkowice, dom z lokalem 125 m2, garaż, działka 1000 m2, sprzedam, 310 000 zł Do sprzedania dom z lokalem użytkowym w Kaźmierzowie w gminie Polkowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł66,47 m² 7 898,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zgorzelec, aleja Ujazdowska, dom w cenie mieszkania - bezczynszowe! Ogródek i miejsce postojowe w cenie! Nowy etap! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Dwurodzinna willa w Świeradowie Zdroju. Budynek z 1938 r. o powierzchni ok. 160 m2, położony nad brzegiem Kwisy. Dom zagospodarowany jako dwa odrębne mieszkania z osobnymi księgami.

Szczegóły ogłoszenia

2 245 000 zł194 m² 11 572,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecamy do sprzedaży wygodny, wolnostojący budynek mieszkalny z ładnie zagospodarowanym ogrodem. Dom jest niepodpiwniczony, posiada dwie pełne kondygnacje i jest kryty dachem kopertowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł850 m² 5 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 200 m²

Marzysz o własnym domu położonym malowniczym krajobrazie z możliwością obcowania z naturą, w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od zgiełku centrum miasta, ale blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł180 m² 7 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam serdecznie, pragnę zaprezentować jedyny dostępny taki w sprzedaży piękny dom wolnostojący z garażem w miejscowości Miroszowice. Lokalizacja idealna dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 621 m²

Zarezerwowano do 15.05.2026 Na sprzedaż wolnostojący dom wraz z budynkiem gospodarczym oraz dwustanowiskowym garażem w Sławnikowicach Budynki położone na działce o powierzchni 3621 m2.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł127 m² 5 354,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 127m2. Budynek został posadowiony w spokojnej okolicy Starego Julianowa na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł117,49 m² 6 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Na sprzedaż 3 domy w zabudowie szeregowej w standardzie deweloperskim premium, zgorzelec, ul. Wrzosowa, bez prowizji i podatku pcc Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia parterw domku jednorodzinnym o powierzchni 40 m2, w pełni umeblowane i wyposażone. Składa się z 2 sypialni , kuchnia , łazienka z wc. Mieszkanie wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł110 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję klimatyczny przedwojenny dom w zabudowie bliźniaczej wraz z lokalem użytkowym znajdujący się na Psim Polu we Wrocławiu. Nieruchomość świetnie się nadaje na podział na 3 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł109,12 m² 10 997,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Biuro Nieruchomości Dworakowski Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Dziasiaj oferujemy Dom z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł270 m² 4 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:531 m²

Dom wolnostojący W bardzo atrakcyjnej, zielonej lokalizacji strzegomia (kamionka). W pobliżu ośrodek sportowy, szkoła oraz centrum handlowe. Przestronne pomieszczenia oraz funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł131 m² 4 954,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 217 m²

Dom z własnym stawem w sercu natury - Mirsk Wyobraź sobie poranek przy filiżance kawy na tarasie, z widokiem na własny staw i otaczającą zieleń. To miejsce, w którym można na.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł170 m² 11 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na modernistycznym osiedlu Gencz w Komorowicach przy południowej granicy Wrocławia. Dom został wykończony W latach 2018/2019. Opiekun oferty: jakub Boroński.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł276 m² 7 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu o powierzchni 255m , położonego w Środzie Śląskiej. Dom przeszedł gruntowny remont, dzięki czemu łączy historyczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł161,60 m² 7 419,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:862 m²

Przestronny dom wolnostojący Z częścią usługową | klimatyzacja | rekuperacja | 7 pokoi | zielona okolica | bliskość miasta Główne parametry: pow. użytkowa: 161,6 m Działka: 862.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł191,15 m² 6 795,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom wolnostojący w miejscowości Siodłkowice, w bliskiej odległości do Dobromierza. Budynek z garażem, posadowiony na bardzo dobrze nasłonecznionej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł232 m² 2 327,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:794 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Podgórzynie Wyjątkowa lokalizacja w sercu Karkonoszy! Nieruchomość położona jest w malowniczym Podgórzynie - miejscowości u podnóża Karkonoszy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł206 m² 6 063,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący w osieku 206 m 2 z piękną działką. Nieruchomość położona wśród bujnej zieleni na osiedlu domów jednorodzinnych w Osieku w doskonałej lokalizacji, na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Klimatyczny dom poniemiecki po remoncie + duża działka 1083 m , garaż i zabudowania - spokojny Jaksin (gm. Borów) nieruchomość Na sprzedaż dom w kameralnej miejscowości Jaksin, gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł130 m² 11 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowoczesny bliźniak w Ślęzie - gotowy do zamieszkania, tuż obok Zamku Topacz, tylko 3 km do granicy Wrocławia Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 €450 m² 1 200 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż nowy, komfortowy dom, pensjonat z wieloma możliwościami wykorzystania, zlokalizowany w Kudowie Zdroju. Przestronny wolnostojący dom dla dużej rodziny, ale również idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Trasa legnica/taczalin/jawor polecamy! Bardzo funkcjonalny dom wolnostojący o pow. użytkowej 52 m2, położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł170 m² 7 171 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

City View Nieruchomości prezentuje Państwu dom położony na malowniczej działce z dużym potencjałem inwestycyjnym! Na nowego właściciela czeka działka o powierzchni 30 arów zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł104,04 m² 13 744,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia przy ul. Bora-Komorowskiego. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł140 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

W otoczeniu lasów, cisza i spokój - dom na wsi. Polecam do sprzedaży urokliwy dom w otoczeniu lasów położony w małej wiosce (tylko 14 domów). Dom ma powierzchnię ok. 140 mkw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł130 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

4 ładny bliźniak w zielonej okolicy Sobota | blisko Lwówek Śląski Cena: 429 000 zł Stan: do wprowadzenia Na sprzedaż zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł84 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 m²

Sprzedaż na wyłączność! Kategoria: dom Lokalizacja: trójca, gmina Zgorzelec Powierzchnia: 84 m2 Pokoje: 4 Powierzchnia działki : 4,74 a największe zalety! Dobra lokalizacja - do centrum Zgorzelca.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł151,50 m² 4 547,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,5 m wraz z 37,5 m powierzchni gospodarczej, usytuowany na działce o powierzchni 630 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł90,80 m² 9 196,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:483 m²

Zakup bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Do sprzedaży dom wolnostojący w trakcie budowy: powierzchnia 90,8 m2 parterowy salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, osobne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł720 m² 915,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 718 m²

Biuro nieruchomosci małydomek poleca Na sprzedaż: duże gospodarstwo z przełomu XIX wieku 3 budynki, ogromny potencjał! Cena: 659 000 zł Powierzchnia działki: 2718 m + możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł494 m² 1 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Oferuję do sprzedaży parterowy dom, nie podpiwniczony z poddaszem użytkowym położony w Kucharzowicach o powierzchni: budynek mieszkalny 237,00 m2; budynek piekarni 257,00 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł151 m² 11 192,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z wydzielonym niezależnym mieszkaniem oraz z dużym budynkiem gospodarczym-garażem. Przedmiotem oferty jest rozbudowany i wyremontowany przedwojenny dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł60 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:314 m²

Pierwszy najem skrajny segment bliźniaka w Wilkszynie, w przepięknej okolicy, przy lesie. Nieruchomość Oferujemy na wynajem skrajny segment o powierzchni użytkowej 48,25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł156 m² 3 525,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż duży dom z potencjałem-156 m + działka 23 ary. Międzybórz, ul. Kościelna. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 156 m , usytuowany na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł102,33 m² 3 215,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości usytuowanej na obrzeżach malowniczej miejscowości Płóczki Dolne. Dom o powierzchni 102,33 m2 posadowiony jest na działce o powierzchni 760 m2.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł314,62 m² 1 875,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 458 m²

Na sprzedaż wilia z roku 1898 - typ bryły niemieckiej z widocznymi detalami architektonicznymi o pow. użytkowej 314,62 mkw. (parter + poddasze) w Kątach Wrocławskich położona na.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł200 m² 10 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 554 m²

Wyjątkowa nieruchomość w malowniczym Wojanowie idealna do życia i prowadzenia działalności! Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 200 m , położony na działce 2964 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 800 zł221 m² 4 523,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:837 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący z zabudowaniami z roku 1979. Złotoryja jak wskazują zapiski historyczne - to najstarsze miasto w Polsce. Pod koniec XII wieku osiedlili się tu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij