dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

5 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 011 ogłoszeń

849 000 zł131,86 m² 6 439 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom - 1/2 bliźniaka w Świdnicy. Powierzchnia całkowita - 131m2 Powierzchnia użytkowa - 86,93m2 Powierzchnia działki - 500m2 Stan do wykończenia strefa dzienna: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 601 zł85 m² 8 701,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Zakup od Dewelopera. Bez pcc i prowizji! Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Zdjęcia przedstawione w ogłoszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Rezerwacja Prezentujemy Państwu piękny, nowoczesny oraz słoneczny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony w cichej i spokojnej miejscowości Szczepanów - okolice Marcinowic! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej wysoki standard wykończenia, funkcjonalny rozkład oraz kameralną atmosferę i dużą przestrzeń zieloną. Dom w Zabudowie Bliźniaczej. - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł150,90 m² 3 644,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:341 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy? Chcesz mieć ogród i własny garaż? A może szukasz miejsca, które urządzisz po swojemu? Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł62 m² 13 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wyjątkowa oferta dla miłośników unikalnych nieruchomości! Prezentujemy niezwykłą perełkę - urokliwy dom z drewna, wybudowany w 1936 roku, zaprojektowany przez słynnego architekta Hanzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł234 m² 8 504,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Oferta aktualna. Zapraszam inne biura nieruchomości do współpracy. Nowoczesny dom wolnostojący wybudowany w 2024 roku, zlokalizowany na małym, prywatnym, zamkniętym osiedlu, we wsi Burkatów. Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł186 m² 4 301,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 381 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż w Nowej Rudzie Powierzchnia działki: 0,3381 ha Powierzchnia domu: 186 m (3 kondygnacje) Budynek gospodarczy: 187 m Wydzielona działka: około 12 arów, wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł132 m² 3 780,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:877 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym | Osada Leśna, gm. Oleśnica Powierzchnia użytkowa: 115,7 m Powierzchnia działki: 877 m Projekt domu: malachit Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 900 zł89,84 m² 8 569,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym z ogrodem i miejscami postojowymi teraz niższa cena! cena przed promocją 796.700 zł Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł150 m² 9 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 150 m . Zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł396 m² 3 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 695 m²

Cena do negocjacji! Prezentujemy Państwu przestronny dom wolnostojący z zapleczem gospodarczym, posadowiony na dużej ok. 67 arowej działce w Pszennie! Na powierzchnie domu składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:45 800 m²

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość! Dom który pełnił w przeszłości funkcję młyna wraz z przyległymi gruntami oraz budynkami gospodarczymi! Odległości: - 15 km od granic Wrocławia, - 11.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł134 m² 11 865,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:119 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej (skrajny szereg) we Wrocławiu, w cichej i spokojnej części Muchoboru Wielkiego przy ul. Żytomierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł123,63 m² 6 268,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Twój wymarzony dom w Wilkszynie przestrzeń, komfort i bliskość natury Zapraszam do obejrzenia filmu Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł236 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:704 m²

Komfortowy dom wolnostojący w prestiżowej, zielonej dzielnicy Brzegu Dolnego miejscu, gdzie cisza i prywatność łączą się z wygodą życia blisko miasta. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł280 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:711 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu rewelacyjną nieruchomość - budynek pensjonatowy znajdujący się centrum Szklarskiej Poręby. Kameralna nieruchomość z pokojami do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł165 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący 165 m , 6 pokoi, duża działka 1299 m - Syców, ul. Waryńskiego. Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 165 m , w całości.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł249 m² 9 036,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację nieciszów / rezydencja / duża działka Polecam piękny dom parterowy zlokalizowany w miejscowości Nieciszów. Jego powierzchnia to 248,59 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł131 m² 8 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Proponujmy Państwu dom wolnostojący położony we wschodniej części miasta jest to punkt na trasie "wokół Wzgórz Dziwiszowskich - 7 km od Centrum Jeleniej Góry. Powierzchnia mieszkalna 131m2. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł500,39 m² 1 658,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 891 m²

Biuro Nieruchomości komfort zaprasza do zakupu wyjątkowego domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym, położonym u podnóża Gór Sowich na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na wynajem nowocześnie wykończony dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Tyńcu Małym, 4 km od Bielan Wrocławskich/ gmina Kobierzyce. Lokalizacja Tyniec Mały to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 015 000 zł108,92 m² 9 318,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Na sprzedaż bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej położony na terenie kameralnej inwestycji w miejscowości Wierzbice, gmina Kobierzyce. Lokal o powierzchni 108,92 mkw usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 123 mkw w stanie surowym zamkniętym znajdujący się w Rogowie Sobóckim (ok. 25 mkw od Wrocławia i 3 km od Sobótki). Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

5 690 000 zł850 m² 6 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Funkcjonujący pensjonat karpacz gotowa inwestycja Biuro Nieruchomości "contract" ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w cichej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł281,50 m² 7 282,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Rezydencja na Pogórzu Kaczawskim dom, domek dla gości, ogród, prywatność i natura. Stanisławów, gmina Męcinka | Park Krajobrazowy Chełmy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość rezydencjonalna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł105 m² 8 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł236 m² 6 355,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu położonego w sąsiedztwie zalewu Mietkowskiego w miejscowości Maniów Mały z widokiem na masyw góry Ślęży. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł193 m² 11 347,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecam do sprzedaży nowy dom o powierzchni użytkowej 160 m, całkowitej 193 m posadowiony na działce o powierzchni 1250 m w Mnichowicach, gmina Żórawina. Układ pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 163 630 zł113,25 m² 10 274,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bezpośrednia oferta. Klient Ostatni moment na indywidualne zmiany w projekcie. Polecam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej z ogrodem, garażem oraz dodatkowym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży fajny dom wolnostojący z 2008 r, posadowiony na dużej i zagospodarowanej działce o pow. 1500 m2 w Staniszowie, zaledwie 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł198 m² 6 813,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 387 m²

Oferta dla wymagającego klienta! Piękny dom 5 km od Lubina Tylko u nas! Serdecznie polecamy oryginalny dom parterowy o pow. 198 m2 położony na malowniczej działce o pow. 24 ary usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 900 zł500 m² 7 999,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Ekskluzywna rezydencja z basenem i stawem na sprzedaż! Prezentujemy Państwu wyjątkową rezydencję o powierzchni 500 m , usytuowaną na przestronnej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł116 m² 5 078 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 116m2 ( w tym garaż 16,6 m2), zlokalizowane na kameralnym, spokojnym osiedlu w Pszennie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł280 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Jeśli marzysz o przestronnym, jasnym i gotowym do zamieszkania domu w spokojnej i zielonej okolicy ta oferta wynajmu jest właśnie dla Ciebie! Do wynajęcia nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł511,60 m² 4 104,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedaży stylowa 7 pokojowa rezydencja położona malowniczej miejscowości Raszówka. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 078 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Płóczki Górne, w gminie Lwówek Śląski, znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł198,60 m² 6 797,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom wolnostojący w zielonej części Centrum. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 538m2. Na powierzchnię użytkową domu.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł298 m² 2 617,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący w Nowogrodźcu. Szczegóły oferty: - budynek dwupiętrowy w całości podpiwniczony o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł113,72 m² 6 111,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Deweloperskie, 4 pokoje, taras, garaż, wśród zieleni, osiedle zamknięte. Oddane do użytku. Bestate nieruchomości wrocław oferuje do sprzedaży przestronny, czteropokojowy, deweloperski dom.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł98 m² 9 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany na obrzeżach miasta Świdnica! Dom o powierzchni 98 m2, na który składa się salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na ogródek, 3.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij