dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 998 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 349 900 zł112 m² 12 052,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

0% prowizji | oferta deweloperska | Maślice Dom w zabudowie szeregowej z garażem i ogrodem Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 112,21 m +36m2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż tylko u nas! Lokalizacja: gierałtów gmina Nowogrodziec Powierzchnia domu: 114,5 m2 całkowita 180m2 największe zalety! Dom w zabudowie szeregowej Spokojna lokalizacja Garaż oraz wiata.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł86,28 m² 7 637,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   nowoczesny dom W malczycach - 30 min do wrocławia - bez pcc! Poznaj inwestycję przy ul. Strażackiej w Malczycach o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł373,60 m² 4 001,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Wynagrodzenie dla agencji pokrywa właściciel Wyjątkowy dom wolnostojący w otulinie przyrody, tuż przy Odrze Pogalewo Wielkie, gmina Brzeg Dolny Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł146,15 m² 6 500,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj kilka minut od Wrocławia! brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Zapraszam na prezentację domu w zabudowie szeregowej, na kameralnym osiedlu w Świętej Katarzynie. Jeżeli cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Okazja! wolnostojący! świetna lokalizacja! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł369 m² 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:453 m²

Na sprzedaż atrakcyjna inwestycja w Chojnowie działka o powierzchni 453 m z rozpoczętą budową domu dwulokalowego. Idealna propozycja dla deweloperów lub inwestorów szukających pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł200 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący w Jędrzychowie- powiat polkowicki, gmina Polkowice (3 km za Sobinem). Dom wybudowany w 2024 w stanie deweloperskim!- sprzedaż już z odbiorami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł138 m² 9 050,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy W zabudowie bliźniaczej Z garażem na kameralnym osiedlu Bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji | 5 lat gwarancji dewelopera | Brak ryzyka kredytowego Zapraszam na malownicze, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł177,50 m² 940,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Dom Z historią, przestrzenią I potencjałem oleszna podgórska Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie spokoju. Miejsca, gdzie cisza nie jest pustką, a przestrzeń pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł135,15 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Prezentujemy na sprzedaż dwa segmenty domu w zabudowie bliźniaczej realizowany według projektu Tandem IV Studio Atrium. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, z garażem w bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł572,73 m² 3 474,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:910 m²

Na sprzedaż pensjonat w Karpaczu - Ulica Reymonta 8 Doskonale zlokalizowany obiekt z potencjałem biznesowym i mieszkaniowym w sercu Karkonoszy. Przedmiotem sprzedaży jest pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł176 m² 8 465,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 176 m , położony na działce o powierzchni 532 m (faktycznie ok. 860 m ), w spokojnej i zielonej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł260 m² 2 957,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Okazja! Dom z gotowym biznesem! 2 lokale mieszkalne + świetnie prosperujący sklep Tylko u nas - oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Gospodarstwo rolne do własnej adaptacji na dom i części użytkowe Lokalizacja: pieszyce Działka: o powierzchni około 15 arów. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren -.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł400 m² 6 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Miejsce z duszą i potencjałem - gotowy biznes w Górach Izerskich | Gierczyn Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Gierczyn, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł203,50 m² 3 931,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Moszowice, dom jednorodzinny, 203 m2, sprzedam, 800 000 zł. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu w Moszowicach w gminie Kotla, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł239,60 m² 2 587,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 923 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, realizowany według projektu archon+ Dom w werbenach (g2). Nieruchomość położona jest w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 899 000 zł180 m² 21 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

NA sprzedaż dom W brzezinkach Z dobrym dojazdem do wrocławia dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej z 2011 r o powierzchni użytkowej 180 m2, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł173,55 m² 5 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż projekt dwupoziomowego domu o powierzchni 173,55 m2. Cena obejmuje działkę 458 m2, projekt budowlany i pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 499 zł152,47 m² 9 835 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Wyobraź sobie poranek bez hałasu miasta. Kawa na tarasie, cisza, zieleń i przestrzeń wokół domu. A jednocześnie świadomość, że do Wrocławia dojedziesz w kilkanaście minut. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Oferta od Dewelopera. Bez pcc! Bez Prowizji! W ofercie domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł128,17 m² 5 695,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem na pięknej prostokątnej działce o pow, ok. 400m2, nowe osiedle.! ogrodzone Dom położony niedaleko szkoły ,w cichym pięknym miejscu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł150 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Opis inwestycji: ul. Srebrna, smardzów W realizacji budynek parterowy w zabudowie wolnostojącej , położony w sąsiedztwie nowych osiedla, dojazd oświetloną drogą , bezpośredni wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:897 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący położony w atrakcyjnej części dzielnicy Szczawienko w Wałbrzychu. Dom o powierzchni użytkowej około 300 m2, składa się z 2 poziomów.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł1 200 m² 3 332,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu fantastyczny pensjonat położony na szczycie Przesieki. Przesieka znana i lubiana miejscowość górska - wodospad Podgórnej (kultowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł188,39 m² 7 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:307 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż bardzo ciekawy dom w zabudowie szeregowej z tarasem balkonowym, tarasem naziemnym, podwójnym parkingiem, ogrodem oraz garażem w bryle budynku. Klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł150 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 685 000 zł221 m² 7 624,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bardzo ładny przestronny funkcjonalny duży dom w centrum Bielan Wrocławskich po remoncie w 2010r. do zamieszkania bez nakładów-Małgorzata Wójcik   licencja nr 16128- garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł159,24 m² 8 221,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie sprzedaż pięknego wolno-stojącego domu w Szklarach Górnych na nowoczesnym osiedlu domków jednorodzinnych na granicy z lasem i sąsiadującymi łąkami. W pobliżu tej.