dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

5 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 011 ogłoszeń

1 750 000 zł650 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Północ nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży budynek mieszkalno-usługowy o pow. ok 650 m2 położony w Suszkach, gm. Bolesławiec. Szczegóły oferty: oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł346 m² 3 179,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:695 m²

Dwa lokale mieszkalne w doskonałej lokalizacji w Piechowicach, idealne pod inwestycję! Doskonała okazja na stworzenie dochodowego biznesu, gdyż jeden lokali można podnajmować. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł206,10 m² 8 005,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 381 m²

Dom wolnostojący na obrzeżach Wrocławia Wrocław, widawa, ul. Fryzjerska Oferujemy Państwu dom wolnostojący o łącznej powierzchni 206,1 m . Dom piętrowy z działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 999 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Ostatni dom w sprzedaży - Brzezina | 150,76 m | działka 745 m Oferta deweloperska | bez prowizji | bez pcc Na sprzedaż ostatni dostępny dom jednorodzinny w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł124,44 m² 6 420,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Nowa obniżona cena! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy - Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł165 m² 7 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 165 m2 z garażem w bryle budynku oraz dużym ogrodem (ponad 500m2). Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł300 m² 1 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 300m 2 , usytuowanej na działce o powierzchni 2100m 2 w Morawie niedaleko Strzegomia. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł100 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Kama Nieruchomości z dumą prezentuje Państwu wyjątkową okazję - funkcjonalny dom wolnostojący z 2018 roku, z w pełni wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł123,20 m² 6 485,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Zapraszamy do sprawdzenia kameralnej inwestycji domów szeregowych i bliźniaków w Jeszkowicach. Nowoczesne domy o podwyższonym standardzie. Prezentowany dom o pow. 123.2 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego pałacu. Obiekt idealny na inwestycję bądź do zamieszkania. Rok budowy 1910 rok Materiał budowlany: cegła Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł209 m² 2 511,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:112 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Tuż obok Muzeum Złota w Złotoryi (w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim), przy ulicy Zaułek, oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł238 m² 1 890,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 712 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości oferta black weeks! nowa, niższa cena W dniach od 21 listopada do 5 grudnia! * najniższa cena z ostatnich 30 dni - 520.000 zł Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł127,89 m² 7 506,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesny dom W prestiżowej części ołtaszyna Poddasze do aranżacji | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Garaż w bryle budynku | Zamknięte osiedle | Ogród | Świetna komunikacja *****.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł135,30 m² 5 543,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Marcinkowice pięć km od Oławy ,dwadzieścia km do Wrocławia bardzo dobre połączenia pks ,oraz km od miejscowości Lizawice gdzie znajduje się przystanek pkp, szybkie połączenia z komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 212,9 m oraz całkowitej 270 m , położony na osiedlu Zawiszów. W skład powierzchni całkowitej wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł320 m² 4 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom przy samym lesie - Jagniątków, jelenia Góra Wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Karkonoszy - Jagniątkowie, w otoczeniu lasu i natury.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł136 m² 2 720,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz tel.   Jeśli szukasz ciszy i spokoju z pięknym widokiem na łono przyrody to świetnie trafiłeś!/ Rezerwacja! Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 000 zł158,22 m² 8 797,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w zielonej części Wrocławia Leśnicy To idealna propozycja dla rodzin, które cenią ciszę, przestrzeń i bliskość natury, nie rezygnując z wygód.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł241 m² 4 979,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Rentowna kamienica w sercu Polkowic - gotowy biznes i potencjał na 3 mieszkania Przedstawiamy unikalną okazję inwestycyjną - zadbaną kamienicę położoną w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł386,76 m² 3 335,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:89 m²

DO sprzedaży lub zamiany dom mieszkalny Z funkcją usługową na parterze W centrum strzegomia. Budynek oddany do użytkowania na początku lat 90-tych składa się z parteru (całość 121,28.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł216 m² 7 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie na wyłączność dom wolnostojący w najbardziej poszukiwanej dzielnicy Cieplic Śląskich Zdrój, przy ul. Tabaki. Dom posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 080 zł104,81 m² 8 015,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Bez prowizji I pcc! Nowoczesny dom 4 pokoje | garaż / możliwość dużej kuchni | prywatny ogród | Ratyń - Wrocław Kameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł190 m² 1 784,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 727 m²

Okolice Kłodzka - Łączna. Na sprzedaż dom z dwoma budynkami gospodarczymi. Budynek przedwojenny, wolnostojący, podpiwniczony. Ogrzewanie co, piec na opał stały w piwnicy. W piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł161 m² 8 378,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem o łącznej powierzchni około 140 m. Powierzchnia gruntu 616m2. Usytuowany na Osiedlu Europejskim w Bielawie. Rok budowy 2008.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł100 m² 3 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom z zabudowaniami gospodarczymi - działka 24 ary! Dom o powierzchni około 100 m2, z czego część mieszkalna obecnie stanowi około 80 m2 - pozostała część jest do adaptacji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Dom W oborze - szereg środkowy 4 sypialnie + salon. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych ale też blisko zadbanego i zagospodarowanego lasu. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł136,11 m² 4 033,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Polkowice, dom bliźniak 136,11 m2, działka 246 m2, 549 000 zł, sprzedam. Kupujący 0 % prowizji. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Polkowicach przy ul. Słonecznikowej. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł131 m² 9 045,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lubin, osiedle Małomickie ,dom 131m2, 4 pokoje, działka 300m2, sprzedaż, 1185 000 zł cena podlega negocjacji* Wymarzony dom w "stylu włoskim" dla osób ceniących jakość oraz spokój, relaks we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł92,86 m² 7 527,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Osiedle - " ogrodove " wojnowice ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej zakończenie prac pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł150,90 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł588,46 m² 1 699,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 475 m²

Atrakcyjna oferta inwestycyjna - Nieruchomość komercyjno-mieszkalna w Lubawce. Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 900 zł180 m² 9 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Komfortowy dom położony w samej Świdnicy, z pięknym widokiem! Ponadczasowy projekt domu - idealny dla osób ceniących sobie przestrzeń! Dom wolnostojący, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia