dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 998 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 998 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

699 000 zł119,15 m² 5 866,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

CO sprzedajemy? Jeden z 12 komfortowych domów w zabudowie szeregowej na osiedlu Sienkiewicza. Powierzchnia użytkowa każdego domu to 91,22 m + 26 m poddasza nieużytkowego. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł131,25 m² 7 306,67 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2026

Funkcjonalny, 5-pokojowy dom z garażem i ogródkiem, zlokalizowany w inwestycji Słoneczny Zakątek w Kątach Wrocławskich. W ramach inwestycji powstanie 38 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł130,83 m² 7 330,12 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł130,50 m² 7 348,66 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł136,32 m² 6 235,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:553 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Omawiany dom usytuowany jest na działce o powierzchni 553 m2 położonej w gminie Kunice,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł173,30 m² 6 635,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Kunice. Dom o łącznej powierzchni użytkowej 173,3 m2 usytuowany jest działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł151 m² 15 225,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący z bezpośrednim dostępem do jeziora zaledwie 45 minut drogi od Wrocławia, wykończony w wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 105 m2 + ogród zimowy.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł78 m² 8 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

Rezerwacja! co sprzedajemy? Ekskluzywny loft jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok 78 m2 wraz z ogrodem Cena za dom: lewy lokal: 700 000 pln Gotowy do wprowadzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł173,71 m² 22 969,32 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Dom w zabudowie szeregowej Biegasa 7e, wrocław Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej Biegasa 7e na prestiżowej Wielkiej Wyspie we Wrocławiu, gdzie bliskość centrum miasta łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł176,44 m² 22 613,92 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Biegasa 7D to dom położony przy malowniczej ścieżce wśród roślin, która wiedzie od starej, wysokiej topoli wyznaczającej zieloną dominantę naszego osiedla, do kameralnej, ukrytej wśród drzew.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł213,47 m² 6 886,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:918 m²

Nowoczesny dom w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum miasta! Wysoki standard - gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż stylowy, energooszczędny dom z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł350 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom na sprzedaż Wrocław Strachocin | 8 pokoi | duża działka | idealny pod inwestycję Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom jednorodzinny o dużym potencjale inwestycyjnym, położony we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł122 m² 9 426,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stylu dworkowym okolice Sobótki (nasławice), zaledwie 30 minut od granic Wrocławia Wybrane atuty: duża działka: 3900 m z sadem i fontanną, 3 pokoje, salon.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł133,58 m² 6 737,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:121 m²

Idealna inwestycja - budynek w cenie mieszkania! Na sprzedaż budynek usytuowany w centrum osiedla Poświętne we Wrocławiu. Mieści się w nim na parterze lokal usługowy, kolejno na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 080 zł104,82 m² 8 205,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

0% prowizji | Bliźniak | 4 pokoje | Widok na las Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem - Wrocław, ul. Trzmielowicka Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 132,8 m , z dodatkowym poddaszem o powierzchni 60 m Łącznie 193m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł136 m² 6 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż dom w Sobieszowie. Dom wolnostojący, zabudowa poniemiecka. Bardzo blisko lasu i wejścia na teren kpn. Cicha i spokojna okolica. Dom składa się z: parter: salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł113,10 m² 6 675,51 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul. Jesiennej w Dobrzykowicach, zaledwie 3 km od granic Wrocławia. Parter przestrzeń do wspólnego spędzania czasu Parter domu został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł114,90 m² 6 570,93 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł113,10 m² 7 029,18 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł179 m² 7 541,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Kaźmierzów, dom, 5 pokoi, 179 m2, działka 1205 m2, sprzedam, cena 1 350 000 zł. Na sprzedaż dom wolnostojący 179 m2 powierzchni użytkowej: - parter : 98 m2 - hol, garderoba, kuchnia, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł200 m² 2 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

NA sprzedaż Dom wolnostojący położony w miejscowości Rokitki, o łącznej powierzchni około 200m2, usytuowany na dużej działce o powierzchni 19 arów. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:233 m²

Na sprzedaż 1-2 piętro oraz poddasze w kamienicy mieszkalno-usługowej przy ulicy Wojska Polskiego 1, kłodzko. Kamienica bez lokatorów i najemców. Pierwsze piętro może być przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 108 m²

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta tylko w naszym biurze! Do sprzedania dom na wsi do remontu z poddaszem użytkowym o powierzchni 69 m2. Do budynku przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

2 520 000 zł220 m² 11 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Dom wolnostojący po generalnym remoncie Wrocław, ul. Ratajów 13 Dom o powierzchni ok. 220 m , usytuowany na spokojnej ulicy w dzielnicy Krzyki, po.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł88,74 m² 11 246,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro północ Jelenia Góra oferuje skrajny segment w zabudowie szeregowej w Jeżowie Sudeckim - Osiedle Misiowa Polana. Na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 100 000 zł300 m² 10 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Opiekun ofrty Agnieszka Beuch   Bez pcc! Bez Prowizji! Nowoczesny, wolnostojący dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w prestiżowej i spokojnej części Wiszni Małej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł136,86 m² 8 037,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i kameralnej części dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 220 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce 1000 m w urokliwej, wiejskiej okolicy otoczonej lasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł130 m² 15 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:507 m²

Na sprzedaż dom tuż przy wejściu do Parku Grabiszyńskiego /raptem 39 metrów od domu/ Wrocław ul. Ojca Beyzyma 48 /jak będziesz szukał w google maps wpisz Ul O, o. Beyzyma 48, 53-204 Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż część domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Sprzedam dom jednorodzinny 160m2 Staniszów , 1 min. (950 m.) od tablicy "Jelenia Góra", 5 min. (4,5 km) od Teatru (ścisłe centrum), dojazd bez konieczności stania na światłach. Dom 2010r. parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Dom Wolnostojący, spokojne Miejsce, piękny Widok - zobacz film Zobacz Film Z przyjemnością prezentuję Państwu ten uroczy dom położony w miejscowości Tomaszów Bolesławiecki. Piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł118,60 m² 11 720,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 409 m²

Wyjątkowy Dom z Pięknym Ogrodem -zobacz film Zobacz Film Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu tą wyjątkową nieruchomość. Dom o powierzchni 118,60 m2 położony na przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł404 m² 3 834,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Północ Jelenia Góra ma niebywałą przyjemność zaprosić Państwa do obejrzenia domu w Podgórkach w Krainie Wygasłych Wulkanów. Kapitalnie położony dom z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł390 m² 2 561,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 366 m²

Na sprzedaży poniemiecki dom z 1912r. na działce o pow. 2366mkw oraz stodoła i ziemia rolna o łącznej pow. 0,93ha. To wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 300 zł150 m² 35,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Do wynajęcia piękny komfortowy dom wolnostojący, rok budowy 2008 minimum 3 miesięcy. na dole hol, łazienka, pokój , Kuchnia i duży salon. 1. piętro 3 x Sypialnia i Łazienka plus.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł156 m² 9 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Polecam Państwu na sprzedaż. wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Domasław - nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony na zacisznym osiedlu. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł104,50 m² 8 124,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Miłoradzice, dom wolnostojący 104,5m2 m2, sprzedam 849 000 zł. Na sprzedaż komfortowe, domy parterowe, w Miłoradzicach, w stanie deweloperskim o pow. 104m2 m2, położone na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł104,08 m² 5 274,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:556 m²

Niemstów, dom wolnostojący 104,8m2 m2, sprzedam 549 000 zł. Na sprzedaż komfortowe, domy parterowe, w Niemstowie, w stanie surowym zamkniętym o pow. 104,08 m2, położone na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Marzysz o domu z duszą, w którym czuć historię, ale i potencjał na nowe wspomnienia? Mam przyjemność zaprezentować duży 6-pokojowy dom jednorodzinny wolnostojący. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł325,40 m² 2 489,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:662 m²

Godny uwagi dom w wyśmienitej lokalizacji Oferuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Kowary. Dom znajduje się w bardzo spokojnej okolicy w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł88,87 m² 10 678,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:286 m²

Dom dwulokalowy z ogrodem w sąsiedztwie lasu. Idealny dla wymagających! Pięknie zagospodarowany ogród (nasadzenia: trawa, kwiaty sezonowe, krzewy, drzewa oraz domek ogrodowy typu.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł120 m² 13 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny, gotowy do zamieszkania dom Bielany Wrocławskie! 3 km od granic Wrocławia! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł135 m² 10 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Zamieszkaj tam, gdzie natura spotyka komfort wyjątkowy dom z własnym stawem pod Sycowem Lokalizacja: okolice Sycowa | Powierzchnia domu: 135 m | Działka: 4300 m Twoje nowe miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł178 m² 7 247,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Do sprzedania dom w pięknej zielonej okolicy lasów i stawów o łącznej powierzchni ok.180m2. Nieruchomość zadbana z garażem w bryle budynku z bramą automatyczną. Podjazd.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij