dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

5 000 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 000 ogłoszeń

1 450 000 zł148 m² 9 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:645 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Kudowie Zdroju położony na działce o pow. 654 m kw. W skład obiektu wchodzą 3 apartamenty w wysokim standardzie. Na parterze znajduje się 1 duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł184,10 m² 8 147,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 928 m²

Rozkoszuj się wyrafinowanym urokiem, parterowej nieruchomości. Na sprzedaż komfortowy dom parterowy o powierzchni całkowitej 184,10 m2 wybudowany w 2020r na dwudziesto-dziewięcio arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 080 zł104,83 m² 8 204,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferta bez prowizji i pcc Nowoczesny dom 4 pokoje | garaż / możliwość dużej kuchni | ogród | Ratyń, wrocław Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w kameralnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł160 m² 4 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze wyłączność Dom z potencjałem w spokojnej części Jedliny-Zdroju Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł174,20 m² 10 901,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opiekun oferty: maciej Suwała Nr Licencji pfrn 28424 tel.   Na sprzedaż komfortowy dom szeregowy o powierzchni 174,2 m2, położony na wrocławskim Ołtaszynie, przy ul. Agatowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł176 m² 8 119,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący z garażem w zacisznej uliczce w Kiełczowie. Budynek jednorodzinny o powierzchni około 176 m2 z garażem 25 m2 w bryle budynku usytuowany jest na kształtnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł406,20 m² 4 923,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Inwestycja z Potencjałem w Dobromierzu Odrestaurowana Kamienica z Lokalami Mieszkalnymi i Użytkowymi! Szukasz pewnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł270 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Bielany Wrocławskie, gmina Kobierzyce Do sprzedaży duży dom jednorodzinny o pow. 270 mkw., położony na dużej działce o pow. 1072 m2. Nieruchomość znajduje się w cichej , spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł130 m² 1 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 962 m²

Dom wolnostojący z dużą działką, pławna Dolna Odkryj wyjątkową nieruchomość z nieograniczonym potencjałem , położoną w urokliwej i spokojnej okolicy! Ta urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł136 m² 4 257,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej na przedmieściach Głogowa! Ostatnie, wolne lokale. Gotowe! Po odbiorach. Zakończona Inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. Akacjowej w Jaczowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł206 m² 5 820,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 80-tych, położony na działce o powierzchni 0,09 ha, w spokojnej i zielonej części Strzegomia. Nieruchomość o łącznej powierzchni 206,3.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł175 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:871 m²

Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia z dochodowym biznesem opartym na wynajmie krótkoterminowym - oto propozycja, której nie sposób przeoczyć. W malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł158 m² 5 057 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Milikowicach zaledwie 5,5 km od Świdnicy. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł130 m² 5 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Dom powierzchnia 130 m2 4 pokoje , działka 278 m2 , cena 739 000zł Miłoszyce dom w zabudowie bliźniaczej Nowe osiedle przy lesie - parter oraz poddasze użytkowe powierzchnia całkowita 130 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł209 m² 5 980,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:923 m²

Dom na sprzedaż - Karpacz Na sprzedaż pensjonat położony w atrakcyjnej lokalizacji w Karpaczu - jednym z najpopularniejszych kurortów górskich w Polsce. Obiekt o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 112 960 zł133,04 m² 8 365,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł280 m² 3 317,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż: działka usługowo-przemysłowa 0,4 ha z budynkiem mieszkalno-usługowym Pszenno, gm. Świdnica Teren ogrodzony, z dogodnym dojazdem i funkcjonalną zabudową idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł908,61 m² 2 476,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek biurowy usytuowany w doskonałej lokalizacji w Jeleniej Górze - w Cieplicach ul. Dworcowa 19. Cena nie podlega opodatkowaniu vat i jest ceną brutto. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł84,12 m² 12 470,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Twoje miejsce wśród zieleni Nowoczesny dom szeregowy 84 m z ogródkiem - Swojczyce, wrocław Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o powierzchni 84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł117,49 m² 6 800,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Biuro sprzedaży dewelopera - bez prowizji - oferta Z rynku pierwotnego, bez pcc Nowa inwestycja w Żmigrodzie. Do sprzedaży gotowy dom (skrajny szereg) o powierzchni 117,49 mkw (z garażem),.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł224 m² 6 026,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:952 m²

Dom na sprzedaż w Polanicy-Zdroju wyjątkowa lokalizacja, funkcjonalny układ, blisko lasu, w parku Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny/dwurodzinny położony w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł140 m² 63,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Do wynajęcia przestronny i komfortowy dom położony w spokojnej okolicy. Na parterze znajduje się jasny i przestronny salon z klimatyzacją, aneks kuchenny, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł114 m² 6 798,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Czwarty etap inwestycji Przyjazne Dobrzykowice. Osiedle znajduje się przy bocznej uliczce dochodzącej do ulicy Wrocławskie i składać się będzie z 68.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł125,53 m² 5 018,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Domy Z własną działką W cenie mieszkania. W sprzedaży domy W zabudowie bliźniaczej , położone w miejscowości Serby , przy ul. Gospodarczej w sąsiedztwie innej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł170 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Nowoczesny dom mieszkalny , jednorodzinny do minimalnego wykończenia kondygnacji poddasza wg własnej koncepcji niepodpiwniczony. Powierzchnia : parter 100 m2, poddasze użytkowe 70 m2 wysokość 3 m.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł217 m² 3 682,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:974 m²

Wyjątkowy dom w słynnym uzdrowisku Lądek-Zdrój - na sprzedaż. Szukasz nieruchomości, tam gdzie cisza, spokój, góry, a jednocześnie historia i wyjątkowość łączą się na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł707 m² 1 386,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 499 m²

707 m pod apartamenty! Nowy obiekt na 1 ha. Agroturystyka Góry Dolny Śląsk. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczym Rębiszowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł235,72 m² 4 030,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż *** Oferta tylko w naszym biurze nie szukaj dalej *** Biuro nieruchomości myhome oferuje Państwu dom jednorodzinny znajdujący się w Pobiednej 10 km od Świeradowa Zdroju. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł712,79 m² 4 349,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:3 395 m²

Tylko U nas! wyjątkowa willa Z potencjałem - elegancją, przestrzeń I inwestycja W jednym! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż reprezentacyjną willę o klasycznej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł107 m² 3 271,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:65 m²

Witam serdecznie, oferta na wyłączność nie szukaj dalej, oferta Z rynku pierwotnego Do sprzedania: na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł114,92 m² 6 221,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:949 m²

NA sprzedaż 2 domy W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim W łagowie, gmina zgorzelec, powierzchnia użytkowa 114,92 m2, ogród, garaż. Bez podatku pcc Marzysz o nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł126 m² 3 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na osiedlu domów jednorodzinnych w Jaworzynie Śląskiej w sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 126m2 każdy. Dwukondygnacyjny,z garażem! Stan surowy, zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł410 m² 3 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Wombat nieruchomości o feruje do sprzedaży, wielopokoleniowy dom o powierzchni całkowitej 410 m w zabudowie bliźniaczej. Budynek posadowiony jest na wydzielonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł91 m² 9 340,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowo wybudowany i wykończony pod klucz z częściowym umeblowaniem środkowy segment w zabudowie szeregowej 4 budynków. Powierzchnia użytkowa (wg. projektu) wynosi 91,0 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł170 m² 1 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek mają przyjemność przedstawić murowaną stodołę z cegły, położoną na dużej działce o powierzchni 6700m2 w Mierzwinie, niedaleko Bolesławca. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł660 m² 3 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Wyjątkowa posiadłość Z potencjałem inwestycyjnym - wojbórz, gmina kłodzko idealna dla rolnika oprócz zadbanych budynków , ogrodzonego terenu spory areał ( ok 5 ha) Z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Dom wolnostojący na dużej działce w Psarach. Położony tuż przy granicy Wrocławia, w spokojnej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej, na zagospodarowanej dużej działce. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 000 zł131,59 m² 6 178,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Tylko u nas w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej w Wojnowicach(gmina Czernica) o powierzchni 131,59m2, bez skosów. Nieruchomość składa się z: parter przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł291,90 m² 3 696,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania dom w stanie deweloperskim z garażem dwustanowiskowym i piwnicą w Dziwiszowie. Dziwiszów to malownicza miejscowość położona kilka.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł155 m² 9 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Radwanice - W pobliżu wrocławia! Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta sprzedaży uroczego domu w Radwanicach! W pobliżu Wrocławia, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł200 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Tylko w naszej ofercie piękny dom w spokojnej części miasta- okolice Zalewu. Zadbany dom, z zagospodarowaną, rekreacyjną działką wraz z przydomowym ogródkiem. Lokalizacja :.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij