dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

5 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 017 ogłoszeń

1 885 000 zł232 m² 10 126 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący usytuowany na dużej działce o powierzchni 1069.02 m2 z zagospodarowanym ogrodem w miejscowości Pęgów (gm. Oborniki Śląskie).

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł900 m² 3 332,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem Bożkowice, gmina Olszyna Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą malowniczo położonej posiadłości o powierzchni 1,2 ha (12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 348 000 zł162,92 m² 8 274 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Nowoczesny bliźniak na sprzedaż - Siechnice Powierzchnia użytkowa: 162,92 m | Ogród 178 m | Garaż dwustanowiskowy | Termin zakończenia budowy: IV kwartał 2026 Na sprzedaż elegancki dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł293,60 m² 5 108,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

NA sprzedaż Oferta tylko w naszym biurze nie szukaj dalej :) Biuro nieruchomości myhome zaprasza Cię na prezentację przestronnego i wygodnego domu położonego w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł195 m² 6 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

MS W tym miejscu czas płynie wolniej, a codzienność nabiera barw, o jakich marzy każda kobieta dbająca o harmonię i bezpieczeństwo swoich bliskich. Wyobraź sobie poranki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł132,34 m² 9 067,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Nowoczesny, komfortowy dom z dużymi przeszkleniami i pięknym widokiem na sprzedaż. Nieruchomość o powierzchni 132,34 mkw powstaje w Bolkowie, a posadowiona będzie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł259 m² 5 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:727 m²

Dom o wysokim standardzie położony w atrakcyjnej części miasta! Na powierzchnię domu składają się łącznie trzy poziomy oraz dodatkowo piwnica o powierzchni ok. 80m2. Parter domu to.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł118,60 m² 9 696,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Sprzedam, dom, lubin, pieszków gotowy do zamieszkania dom parterowy w Pieszkowie pod lubinem o pow. użytkowej 101,9m 2 + garaż w bryle budynku położony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł189 m² 6 873,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

**dom na sprzedaż cieplice** **cena: 1 350 000 zł** **powierzchnia domu: 166 m w tym niezależna kawalerka która pełnić funkcję mieszkania dla seniora, dorastającego dziecka, gabinetu lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł159,29 m² 9 102,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:564 m²

Różanka bliźniak 5 pokoi _ 2 łazienki oddzielne mieszaknie 2 pokoje 49M działka 564m Polecam do kupna dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,29m , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł133,45 m² 6 669,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 133,45 m2 położony na działce o powierzchni 1448 m2 w Jakubowie Dom składa się z: parter: - pomieszczenie techniczne - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł139,68 m² 7 867,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Są miejsca, które oferują więcej niż tylko metry kwadratowe. Ta kameralna inwestycja w Lutyni to przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie, estetyce i codziennym spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł226,52 m² 8 564,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 872 m²

Dom 300 m od jeziora | po gruntownym remoncie 2024 | sauna | kino domowe 40 m | biuro | duża działka Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony zaledwie 300 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł620 m² 3 209,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:889 m²

Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość w Kiełczowie, zaprojektowana i zrealizowana z myślą o łączeniu komfortu życia z prowadzeniem działalności gospodarczej bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł110 m² 13 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesna i funkcjonalna połówka bliźniaka położona w prestiżowej miejscowości Wysoka pod Wrocławiem. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfort, estetykę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł150 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego domu jednorodzinnego o powierzchni 138 m , usytuowanego na przestronnej działce 1379 m . Dom posiada 6 pokoi, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 000 zł136 m² 7 044,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Energooszczędne nowoczesne domy, pompa ciepła. Na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy o pow. użytkowej 136 m2, położony w miejscowości Racławice Wielkie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 000 zł110 m² 6 827 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom wolnostojący położony w Śmiałowicach! Istnieje możliwość zakupu mniejszego domu! Dom parterowy z poddaszem użytkowym, stawiany w technologii szkieletowej. Parter domu stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł180 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do wynajmu domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m2. Otoczenie nieruchomości: dom położony jest w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł130 m² 15 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący składający się z dwóch apartamentów. Powierzchnia każdego to 65m2 i obejmuje salon z aneksem kuchennym, przedsionek z szafą na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Bardzo atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z zachwycającymi widokami Na sprzedaż dom świetnie położony, blisko do, a zarazem spokojna okolica do tego własny azyl ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wynajem | dom szeregowy Z garażem | mokronos dolny | ul. Winogronowa Elegancja, funkcjonalność i doskonała lokalizacja pod Wrocławiem Do wynajęcia wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł196 m² 5 096,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Zapraszam na prezentację zadbanego domu, znajdującego się w Miejscowości Twardogóra, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Na dole dom składa się z pomieszczeń: - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł225 m² 11 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Dom z piękną działką budowlaną o niesamowitym widoku na pasmo Karkonoszy. Południowy stok zapewnia maksimum doświetlenia od godzin porannych aż do zachodu słońca. Dom przedwojenny.

Szczegóły ogłoszenia

1 183 000 zł169,05 m² 6 997,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:937 m²

Na sprzedaż oferuję komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 169,05 m z wydzieloną częścią pod prowadzenie działalności gospodarczej, położony w miejscowości Mietków,.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł151 m² 15 225,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący z bezpośrednim dostępem do jeziora, wykończony w wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 105 m2 + ogród zimowy 46 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł168 m² 1 779,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, urokliwą działkę budowlaną z przestronnym domem, położoną w malowniczej okolicy, z przepięknym widokiem na Góry Kaczawskie. W okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł329,27 m² 5 770,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w Miękini - przestrzeń, komfort i doskonała lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł168 m² 4 732,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości Mille r prezentuje na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji Wałbrzycha Śródmieście tuż w pobliżu parku Sobieskiego.Dom wolnostojący piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł368,74 m² 10 845,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnej nieruchomości położonej w spokojnej części Legnicy. Ten przepiękny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 368,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł200 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Oferta sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować warunki.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł140 m² 3 835,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni ok. 140 m , położony w miejscowości Żórawina, w spokojnej okolicy niedaleko Wrocławia. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:971 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada do sprzedaży dom w Rybnicy. Dom wolnostojący , niepodpiwniczony, piętrowy wraz z budynkiem garażowym na 2 samochody posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł200 m² 4 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Legnica, dom wolnostojący 200 m2, sprzedam 989 000 zł. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 200 m , położony na działce o powierzchni 420 m w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł125 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:876 m²

Rezerwacja Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jeleniej Górze - osiedle Czarne. Pierwsze dwa segmenty nowopowstającego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł262 m² 5 035,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:625 m²

Dom z potencjałem w sercu Stabłowic | ul. Przesiecka 19a | 278 m prowizję pokrywa strona sprzedająca. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 278.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł140 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Inwestycja Z natychmiastowym dochodem: niezależny budynek mieszkalno-usługowy Sosnówka, ul. Karkonoska - Gotowy Biznes w Sercu Karkonoszy Gotowy produkt inwestycyjny! Prezentujemy w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł117 m² 57,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Opiekun oferty: maciej Suwała Nr Licencji pfrn 28424 tel.   Słoneczny bliźniak z czterema pokojami i dużym ogrodem w budynku z 2022 roku! Garaż w bryle budynku 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł303,07 m² 2 804,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:144 m²

Głogów, ul. Fryderyka Chopina, budynek handlowo-usługowo-mieszkalny, 303,07 m2, sprzedam, 850000 zł. Nieruchomość idealna pod inwestycję na wynajem Na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł131,60 m² 7 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przytulny dom z dużą działką w malowniczej Krzyżowej Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu wolnostojącego, położonego w urokliwej miejscowości Krzyżowa. To miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł163,97 m² 2 439 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 743 m²

Połowa domu z dużym ogrodem i pięknym widokiem - Pogorzała! Na powierzchnię domu obecnie składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka i przedpokój - łączna.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij