dowolna

Domy dolnośląskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

5 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 017 ogłoszeń

799 000 zł160,77 m² 4 969,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Dom w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze. Oferuję do sprzedania dom o powierzchni 160 m 2 w zabudowie szeregowej na Piaskowej Górze. Dom posadowiony na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł101 m² 0,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa cena! Dom we Włodowicach z malowniczymi widokami. Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 101m2, powierzchnia całkowita 214,7 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł64,11 m² 6 145,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro sprzedaży : Małgorzata Uliasz   . 0% prowizji od kupującego. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc przy zakupie. Mieszkania bezczynszowe. Budynki wolnostojące, dwulokalowe, położone na wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł250 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Willa przy lesie | Ponadczasowa elegancja | Leśnica, wrocław W świecie nieruchomości są miejsca, które spełniają oczekiwania. I są takie, które je wyprzedzają. Ta wyjątkowa rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 000 zł111,23 m² 6 625,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

bez prowizji! opis inwestycji: budynek położony w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych, blisko terenów zielonych i lasu. dojazd oświetloną drogą asfaltową. Wokoło piękne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł187 m² 6 684,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:391 m²

Uwaga nowa niższa cena! Biuro nieruchomości ,mały Domek ' ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną ofertę nieruchomości. Dom w którym chce się pozostać ,zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Wolnostojący, przedwojenny dom po remoncie Jelenia Góra, os. Czarne Cena: 950 000 zł Działka: 2 600 m Pow. użytkowa budynku: ok. 480 m Pow. mieszkalna: ok. 120 m Nowa elewacja nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł98 m² 8 163,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę nowego, komfortowego domu z garażem w Piechowicach. Sprzedaż na podstawie faktury vat, kupujący nie płaci podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł147 m² 5 163,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Biuro Nieruchomości Dębiec prezentuje na sprzedaż nowoczesny segment w budynku dwulokalowym z garażem oraz ogródkiem, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł150 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 730 m²

***rezerwacja*** Na sprzedaż urokliwy dom na malowniczej działce z panoramą Karkonoszy Wyjątkowa inwestycyjna nieruchomość położona bezpośrednio przy granicy Karkonoskiego Parku Narodowego, na.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł129,80 m² 3 274,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bliźniak w Oborze działka 6 arów 4 sypialnie + salon cena 425 tys. Położony w doskonałej lokalizacji, na nowo powstałym osiedlu. Pow. całkowita 129,80 m 2 , działka o pow. 6.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania duży budynek mieszkalny położony około 6 km od Świeradowa Zdój. Budynek nadaje do zaadaptowania na wynajem krótkoterminowy lub agroturystykę.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł105,23 m² 12 211,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 480 m²

Oferujemy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z 2023 roku, położony w Piławie Górnej woj. dolnośląskie tj. około 9 km od Dzierżoniowa i około 58 km od Wrocławia. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

Marzysz o nowym, ekonomocznym domu wolnostojącym? Proponujemy dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty, sprytny i tani w utrzymaniu - coś czego.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł129 m² 3 410,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:23 900 m²

Czerniec, gmina Lubin (6km od Lubina, kierunek Ścinawa) Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczo-inwentarskim oraz działka z lasem, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 200 zł97,66 m² 6 749,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Okazja! Szukasz nowoczesnego domu, taniego w utrzymaniu, w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie. Kupujący nie płaci podatku pcc (2%) oraz prowizji dla naszego biura od zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł154,32 m² 6 149,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanego na ok.11 arowej działce w miejscowości Głogówko. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł300 m² 4 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu komfortowy i gustownie urządzony dom wolnostojący w Siedlęcinie k. Jeleniej Góry. Dom o powierzchni użytkowej 140 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł338 m² 2 366,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przestronna nieruchomość wraz z powierzchnią warsztatowo usługową w bryle budynku. Duży dom , położony w spokojnej części miasta. Ogrodzony ozdobnymi elementami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł177,75 m² 3 769,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Nowoczesny dom parterowy w malowniczej Dolinie Baryczy! Stan surowy, zamknięty Otoczony łąkami, polami w pobliżu stawów! Cisza i spokój przerywane jedynie śpiewem ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł93 m² 9 946,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Radwanicach przy ul. Spacerowej - idealny dla pary lub rodziny, która szuka spokoju, ale chce mieć szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 800 zł435 m² 2 811,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Drogi kliencie, jeśli trafiłeś na tą wyjątkową ofertę zapewne poszukujesz nieruchomości z "klimatem", w której odnajdziesz spokój, poczujesz przestrzeń i odpoczniesz od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł114,87 m² 5 919,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta wstrzymana. Wyjątkowy dom o pow. 114,87 m2 w wyjątkowej okolicy Strzelina! Przedstawiamy Państwu wyjątkowy i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym!.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł130 m² 3 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 476 m²

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Dom w zacisznym miejscu. Rudno/dolnośląskie Do sprzedania dom z lat 40 - tych.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł270 m² 5 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 908 m²

Zapraszam do odkrycia nieruchomości podczas wirtualnego spaceru Wyjątkowa oferta w Chojnowie dom dwulokalowy Zapraszamy do odkrycia nowoczesnej nieruchomości w miejscowości Chojnów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł291,56 m² 4 424,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Oferta na wyłączność Posiadamy do sprzedania duży wolnostojący dom w sercu Wałbrzycha, na granicy Śródmieścia i Podgórza. Nieruchomość o powierzchni 291,56 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje domu wolnostojącego, w cichej i spokojnej części osiedla Czarne. Budynek ocieplony z zadbanych dachem pokrytym blachom (blacha do.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł200 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z potencjałem Jelenia Góra Gratis dla kupującego: projekt architektoniczny wedle życzeń! W cenie domu otrzymujesz pełne wsparcie architekta z uprawnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł113,50 m² 7 488,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 632 m²

Jeśli szukasz jednorodzinnego domu w spokojnej, wiejskiej okolicy, ale blisko miasta - musisz przeczytać tę ofertę! We wsi Ścinawa, 3 km od Oławy, mamy w ofercie wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł220 m² 4 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Przestronny dom Z dużą działką - przedwojów Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 220 m w zaawansowanym stanie budowy (surowy zamknięty,), położony na działce 2012.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł146 m² 11 294,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:483 m²

Oferuję na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 146 m , usytuowany na działce o powierzchni 483 m w cenionej i lubianej lokalizacji Wrocławia - osiedle Karłowice. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:295 m²

Klimatycznie urządzony dom podzielony na 2 niezależne apartamenty. Inwestycja zlokalizowana jest w bardzo urokliwej części miasta ,bezpośrednio przy szlakach w góry Izerskie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł111 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł185,60 m² 4 251,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 371 m²

Nowa cena! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z zabudowaniami działka prawie 34 ary dom 185,60 m tylko 5 minut od Lubina! Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna nieruchomość, położona na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

5 850 000 zł485 m² 12 061,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:23 776 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w sprzedaży( z prawem wyłączności ) piękną rezydencję mieszkalno- pensjonatową w Mysłakowicach, dzielnicy Czerwony Dworek z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

NR oferty: sbdoc9230 Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem gm. Kunice (tylko 6 km od Legnicy) Na sprzedaż urokliwy, poniemiecki dom o powierzchni ok. 150 m2, położony na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł124 m² 2 008,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Opiekun oferty: sebastian Matczak   Tylko do końca roku możliwość kupienia całości za niecałe 250 tys! Kupując działkę z rozpoczętą budową, dostajecie gotowy projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł68,31 m² 7 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:95 m²

Opiekun oferty: sebastian Matczak tel.   Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od Wrocławia Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 580 000 zł119,23 m² 13 251,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom Mokronos Dolny | 5 pokoi | wysoki standard | bez pcc Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i zielonej części Mokronosu Dolnego, tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł285 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:181 m²

Głogów, kamienica z lokalem usługowym i garażem, sprzedaż, 1500 000 zł. Na sprzedaż dwupiętrowa kamienica, z wydzielonymi dwoma lokalami mieszkalnymi, z lokalem handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł230 m² 7 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić urzekającą okazję do nowoczesnego życia w pięknej i cichej okolicy. Z dumą prezentujemy świeżo wybudowany dom położony.