dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 438 ogłoszeń

289 000 zł1 347 m² 214,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1347 m - teren E-10mn | Dom jednorodzinny lub bliźniak, media w drodze (mpzp: uchwała Nr XLIII/265/17, kostomłoty, z dnia 30.10.2017 r.) 1. Co możesz wybudować.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł5 441 m² 334,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka komercyjna o powierzchni 5441 mkw. położona na terenie Gminy Długołęka, w miejscowości Wilczyce, przy granicy z Wrocławiem. Wjazd na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł1 001 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę atrakcyjnie położoną w Wierzbnej, dojazd do Świdnicy zajmuje raptem 5 minut! Ostatnia działka - 1000m2. We wsi nie ma gazu. Dojazd do działek drogą szutrową. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom z dala od zgiełku, ale blisko miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 000 m² 269 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kunicach idealna pod dom lub inwestycję! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Kunice, na nowo powstającym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł24 123 m² 21,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoja Prywatna Oaza w Dolinie Baryczy wśród pól i lasów - Bukowice Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca na relaks, własny sad, pasiekę lub po prostu lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 180 m² 139,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę zakupu działek pod zabudowę w jednej z najpiękniejszych miejscowości, łomnicy. Oferowane działki znajdują się w bardzo rozwojowej lokalizacji, inwestując.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 185 m² 219,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1185 m . Działka ma wymiary 23x51 m i jest w pełni uzbrojona. Droga dojazdowa jest utwardzona. Działka jest płaska, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł717 m² 1 185,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny (717 m2) z budynkiem do rozbiórki ul. Wilcza wprowadzenie: homfi prezentuje na sprzedaż nieruchomość we Wrocławiu na którą składa się działka o powierzchni 717 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 000 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 20 a, zlokalizowane w zacisznej części Niemstowa (gm. Lubin). W mpzp teren ost symbolem mn30 i przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł10 400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia na sprzedaż działkę rolnę położoną w Podgórkach , gmina Świerzawa. Nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona na wzniesieniu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Poszukujesz działki z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu przyrody ? Zapoznaj się z ofertą wyjątkowej działki w Szczepanowie - Gmina Lubawka. Oferuję na sprzedaż pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 14 900 m , położona w Pawłowie Trzebnickim (gm. Prusice, pow. trzebnicki, dolnośląskie). Najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przemysłowo - usługowa położona w super Lokalizacji w Długołęce wielkość działki - 7100 m2 Bezpośrednie sąsiedztwo magazyny i wysokie hale produkcyjne, wjazd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł2 500 m² 95,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja : wieś Mrowiny; miejscowość niemal stykająca się z miastem Żarów- w zasięgu pieszego jest dworzec pkp, przystanek autobusowy czy sklepy i markety. W Mrowinach.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 264 m² 145,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domo.Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż dużą działkę budowlano-rolną o powierzchni 2264 m2 położoną w miejscowości Bożejowice. Działka 89/1 położona jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wspaniale położona działka budowlana o pow. 1200 m2 tuz pod Świeradowem. W miejscowym Planie Zagospodarowana Przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wspaniały widok - niczym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 492 m² 348,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane położone w Oławie, na granicy między Gajem Oławskim i Nowym Otokiem. Działki sprzedawane są łącznie. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wszystkie media w drodze przy działce (kanalizacja już na działce). Niewielka, idealna pod zabudowę działka budowlana w Oleśnicy | ul. Włoska, lucień Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł8 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna 8000 m - Przecławice, okolice Wrocławia Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-rolną o powierzchni 8000 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 440 m² 204,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja i wyjątkowo atrakcyjna cena! Działka inwestycyjno - usługowa o pow. 1440 m2, położona we Wrocławiu, dzielnica Psie Pole - Zgorzelisko. Miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 317 m² 136,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Jarkowice - 3,5h od Szczecina i 2h z Wrocławia. Tuż obok szlak do wejścia na Śnieżkę, 10 minut samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 178 m² 195,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, przepięknie położona działka budowlana na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: miejscowość Sady, około 15 km do Świdnicy, 35 km do Wrocławia. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

9 650 000 zł98 112 m² 98,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu do nabycia wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 98112 m2 położoną pomiędzy autostradą A4, a drogą.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 237 m² 291,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1237 mkw - Polanowice, mpzp 2026 Na sprzedaż działka o powierzchni 1237 mkw położona w Polanowicach. Zgodnie z aktualnym mpzp (zmiana z dnia 27.02.2026) działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pobiedna, ul.Hetmańska, dz. 71/4 * duża działka pow. 2016m2 * mpzp - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, działka z widokiem na góry, dostępne media: prąd, wodociąg, dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł36 351 m² 21,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 3,6351 ha, składającą się z dwóch działek rolnych położonych w malowniczej miejscowości Mysłaków,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 065 m² 131,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną w miejscowości Głuszyca o powierzchni 1065m2. Działka położona w malowniczej miejscowości z pięknymi widokami. Dojazd do działki-droga.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł34 657 m² 7,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: grunt rolny - potencjał inwestycyjny, mirsk (dolny Śląsk) Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt rolny o łącznej powierzchni 34 657 m (3,47 ha) , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł317 m² 227,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Lubinie o pow. 3,17 ar - Stary Lubin. Cena 72 tys do negocjacji! Nieruchomość położona na terenie oznaczonym w mpzp symbolem 3 mn -zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł12 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży - działki O pow. 12 000 m kostrzyca W sąsiedztwie karpacza Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Kostrzyca, o łącznej powierzchni 12.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę gruntów położonych w Kaczorowie. W skład oferty wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni 4689mkw Grunty są zlokalizowane są na trasie planowanej nowej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 600 m² 130,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż pięknie zagospodarowaną działkę o powierzchni 2600m2 w miejscowości Pisary gmina Międzylesie powiat kłodzko województwo dolnośląskie. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną w Górach Sowich, w Jugowicach. Piękne położenie, działka nasłoneczniona, położona na wysokości ok 430 m. W pobliżu Sztolnie Walimskie,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł6 924 m² 25,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 6924 m2 w Wykrotach koło Zgorzelca. Nieruchomość położona w sąsiedztwie sklepu dino oraz dużego parkingu przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki usługowo - budowlane - Mysłakowice, okolice Karpacza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę gruntu, położoną w miejscowości Mysłakowice, w spokojnej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł1 300 m² 269,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Sobótka Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1300 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Sobótki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wo mbat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej o powierzchni 5000 m położonej w miejscowości Lutomia Dolna,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 608 m² 286,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Prosimy o kontakt ws. działki wyłącznie za naszym pośrednictwem :-) Promocja - 100 000 zł. Tylko w lipcu! Marzysz o działce z niesamowitym.

Szczegóły ogłoszenia

651 040 zł4 069 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budow. u podnóża gór Złotych i Bialskich Działka budowlana w kształcie prostokąta (+ widoczny na mapce pas dojazdowy) o łącznej powierzchni 4069m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

60 500 zł1 094 m² 55,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** Atrakcyjna działka budowlana! *** ***blisko natury, cicha i spokojna okolica *** *** Regularny kształt prostokąta! *** W sąsiedztwie domy jednorodzinne, pola i lasy! Podstawowe.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij